Jupiler Pro League 2026-2027

Union St. Gilloise - Lommel United opstellingen

Jupiler Pro League 2026-2027 | Regular Season - 6
| 12 sep 2026-20:45
Union St. Gilloise
v g w w w
5 : 0
3.27
xG
0.65
Eindstand
Lommel United
g v w w v
B. Zeneli
4'
R. Mofokeng
7'
I. Hurtevent
65'
R. Florucz
88'
R. Florucz
90'
Doelpunt
B. Zeneli (Assistent: M. Biondic)
4'
Doelpunt
7'
Doelpunt
65'
Doelpunt
88'
Doelpunt
90'
Gele kaart
42'
Gele kaart
52'
Lommel United logo
26'
In
Timothy Eyoma
Lommel United logo
74'
In
N. Corthouts
Lommel United logo
82'
Uit
D. Konadu
Lommel United logo
82'
In
I. Dada-Mascoll
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Union St. Gilloise
V G W W W
Jupiler Pro League
5 sep 2026
- 16:00
Charleroi
2.18
xG
1.24
2 3
Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
2 sep 2026
- 20:30
St. Truiden
0.85
xG
2.49
0 3
Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
30 aug 2026
- 18:30
Union St. Gilloise
1.60
xG
1.34
3 0
Anderlecht
Jupiler Pro League
15 aug 2026
- 16:00
Union St. Gilloise
0.89
xG
0.98
0 0
Zulte Waregem
Champions League
11 aug 2026
- 18:00
Bodo/Glimt
3 2
Union St. Gilloise
Lommel United
G V W W V
Jupiler Pro League
4 sep 2026
- 20:45
Lommel United
0.65
xG
0.80
0 1
Club Brugge KV
Jupiler Pro League
29 aug 2026
- 20:45
Cercle Brugge
1.25
xG
1.63
0 1
Lommel United
Jupiler Pro League
23 aug 2026
- 16:00
Lommel United
1.17
xG
0.65
4 0
KVC Westerlo
Jupiler Pro League
16 aug 2026
- 19:15
Lommel United
0.34
xG
1.25
0 1
Charleroi
Jupiler Pro League
8 aug 2026
- 20:45
St. Truiden
1.98
xG
1.49
1 1
Lommel United
Opstelling
Union St. Gilloise
12
Keeper
7.9
5
Verdediger
68'
7.9
29
Verdediger
42'
7.9
80
Middenvelder
7.3
27
Verdediger
52'
8.2
6
Middenvelder
7.9
8
Middenvelder
8.7
11
Aanvaller
64'
7.2
23
Middenvelder
4'77'
7.9
38
Aanvaller
7'64'
7.7
9
Aanvaller
77'
8.2
Wissels
1
Keeper
55
Verdediger
68'
6.6
21
Verdediger
64'
6.7
17
Middenvelder
77'
6.3
28
Middenvelder
14
Middenvelder
20
Middenvelder
30
Aanvaller
77'88'90'
8.9
25
Aanvaller
64'65'
Trainer
David Hubert
Lommel United
23
M. Pieklak
7.2
2
Aanvaller
6.2
4
Verdediger
6.2
26'
5.9
79
Verdediger
5.9
6.9
7
J. Talvitie
5.9
15
Middenvelder
6.9
82'
6
74'
6.6
9
D. Konadu
82'
6.3
Wissels
1
N. Ivezic
3
Timothy Eyoma
26'
6.7
47
Verdediger
82'
5.9
22
D. Gordic
44
I. Dada-Mascoll
82'
6.5
46
N. Corthouts
74'
6.3
60
L. Beirinckx
73
A. Reumers
Trainer
Lee Johnson

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 21 oktober 2026 om 04:22 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Union St. Gilloise

Union St. Gilloise 3-4-1-2

12H. Koffi
80O. Kričfaluši
29Massire Sylla
5Kevin Mac Allister
11Guilherme Smith
8A. Zorgane
6K. Van De Perre
27L. Patris
23B. Zeneli
9M. Biondic
38R. Mofokeng
Wisselspelers
1V. Chambaere
55N. Havenaar
21D. De Roeve
17R. Schoofs
28Darius Olaru
14I. Pavlić
20D. Aquino
30R. Florucz
25I. Hurtevent

Basiself Lommel United

Lommel United 4-1-4-1

23M. Pieklak
79S. De Grand
5D. Wouters
4S. Adewoye
2J. van Duiven
6J. Pelupessy
11Stredair Appuah
10T. Reyners
15L. Schoofs
7J. Talvitie
9D. Konadu
Wisselspelers
1N. Ivezic
3Timothy Eyoma
47T. Gooijer
8N. Rommens
22D. Gordic
44I. Dada-Mascoll
46N. Corthouts
60L. Beirinckx
73A. Reumers

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 2 - 0

StatistiekUnion St. GilloiseLommel United
Schoten2811
Schoten op doel124
Balbezit51%49%
Hoekschoppen64

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Union St. Gilloise logoUnion St. Gilloise

DatumWedstrijdUitslag
5 sep 2026Charleroi – Union St. Gilloise2 – 3
2 sep 2026St. Truiden – Union St. Gilloise0 – 3
30 aug 2026Union St. Gilloise – Anderlecht3 – 0
15 aug 2026Union St. Gilloise – Zulte Waregem0 – 0
11 aug 2026Bodo/Glimt – Union St. Gilloise3 – 2

Lommel United logoLommel United

DatumWedstrijdUitslag
4 sep 2026Lommel United – Club Brugge KV0 – 1
29 aug 2026Cercle Brugge – Lommel United0 – 1
23 aug 2026Lommel United – KVC Westerlo4 – 0
16 aug 2026Lommel United – Charleroi0 – 1
8 aug 2026St. Truiden – Lommel United1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
11 apr 2021Lommel United0 – 2Union St. Gilloise
27 feb 2021Union St. Gilloise3 – 2Lommel United
13 dec 2020Lommel United0 – 1Union St. Gilloise
4 okt 2020Union St. Gilloise4 – 2Lommel United

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union St. Gilloise
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
99Keo BoetsKeeper2200000
1V. ChambaereKeeper2330000
18G. KavlashviliKeeper1900000
12H. KoffiKeeper3090010
4N. ChibaniVerdediger2330010
21D. De RoeveVerdediger2281000
55N. HavenaarVerdediger31100000
5Kevin Mac AllisterVerdediger2881060
27L. PatrisVerdediger25111221
26R. SykesVerdediger—10000
29Massire SyllaVerdediger21110130
43Daniel TshilandaVerdediger——————
10A. El HadjMiddenvelder2410000
20D. AquinoMiddenvelder2130000
80O. KričfalušiMiddenvelder2271020
28Darius OlaruMiddenvelder2881110
14I. PavlićMiddenvelder2400000
17R. SchoofsMiddenvelder32100200
6K. Van De PerreMiddenvelder22111121
23B. ZeneliMiddenvelder23122510
8A. ZorganeMiddenvelder2671010
9M. BiondicAanvaller23103410
30R. FloruczAanvaller25106010
11Guilherme SmithAanvaller23122220
39Y. HamoutaharAanvaller2000000
25I. HurteventAanvaller—41100
32S. KeitaAanvaller2021000
38R. MofokengAanvaller21104100
13Kevin RodriguezAanvaller2640200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.