Jupiler Pro League 2026-2027Stade Joseph Mariën

Union St. Gilloise - KVC Westerlo opstellingen

Jupiler Pro League 2026-2027 | Regular Season - 22
| Stade Joseph Mariën | 20 feb 2027-17:00
Union St. Gilloise
w w g g w
- : -
KVC Westerlo
g w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 19:47 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Union St. Gilloise

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Hapoel Beer Sheva

Union St. Gilloise 3-1-4-2

12H. Koffi
55N. Havenaar
29Massire Sylla
4N. Chibani
6K. Van De Perre
11Guilherme Smith
23B. Zeneli
28Darius Olaru
27L. Patris
38R. Mofokeng
9M. Biondic
Wisselspelers
20D. Aquino
1V. Chambaere
21D. De Roeve
30R. Florucz
18G. Kavlashvili
13Kevin Rodriguez
26R. Sykes
32S. Keita

Eerdere opstelling KVC Westerlo

Laatste bevestigde opstelling: 11 oktober 2026 tegen Antwerp

KVC Westerlo 4-2-3-1

99Andreas Jungdal
28D. Ourega
4A. Lapage
5S. Kimura
2L. Flo
14C. Sandra
45I. Fofana
7S. Saito
13I. Sakamoto
39T. Van den Keybus
9N. Bassette
Wisselspelers
1B. Lathouwers
23L. Mbamba-Muanda
40Botond Balogh
12R. Laalaoui
26P. Diong
17D. Amegnaglo
22E. Tsimba
47Yang Min-Hyuk
11N. Bohamdi-Kamoni

Odds voor Union St. Gilloise - KVC Westerlo

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Union St. Gilloise
KVC Westerlo

Recente uitslagen

Union St. Gilloise logoUnion St. Gilloise

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Union St. Gilloise – Hapoel Beer Sheva4 – 0
15 okt 2026Union St. Gilloise – Real Sociedad1 – 1
11 okt 2026Union St. Gilloise – OH Leuven1 – 1
20 sep 2026Antwerp – Union St. Gilloise0 – 2
17 sep 2026Plzen – Union St. Gilloise0 – 3

KVC Westerlo logoKVC Westerlo

DatumWedstrijdUitslag
11 okt 2026KVC Westerlo – Antwerp5 – 1
20 sep 2026St. Truiden – KVC Westerlo0 – 2
12 sep 2026KVC Westerlo – Standard Liege4 – 2
5 sep 2026KV Mechelen – KVC Westerlo0 – 4
30 aug 2026KVC Westerlo – Zulte Waregem2 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
8 aug 2026KVC Westerlo1 – 5Union St. Gilloise
25 feb 2023KVC Westerlo4 – 2Union St. Gilloise
6 nov 2022Union St. Gilloise1 – 1KVC Westerlo
19 mrt 2021KVC Westerlo2 – 2Union St. Gilloise
20 dec 2020Union St. Gilloise2 – 1KVC Westerlo

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Union St. Gilloise
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
99Keo BoetsKeeper2200000
1V. ChambaereKeeper2330000
18G. KavlashviliKeeper1900000
12H. KoffiKeeper30100010
4N. ChibaniVerdediger2340020
21D. De RoeveVerdediger2291100
55N. HavenaarVerdediger31110000
5Kevin Mac AllisterVerdediger2881060
27L. PatrisVerdediger25121221
26R. SykesVerdediger—10000
29Massire SyllaVerdediger21120130
43Daniel TshilandaVerdediger——————
10A. El HadjMiddenvelder2410000
20D. AquinoMiddenvelder2141000
80O. KričfalušiMiddenvelder2271020
28Darius OlaruMiddenvelder2891110
14I. PavlićMiddenvelder2400000
17R. SchoofsMiddenvelder32100200
6K. Van De PerreMiddenvelder22121131
23B. ZeneliMiddenvelder23132510
8A. ZorganeMiddenvelder2671010
9M. BiondicAanvaller23113410
30R. FloruczAanvaller25117010
11Guilherme SmithAanvaller23134220
39Y. HamoutaharAanvaller2000000
25I. HurteventAanvaller—41100
32S. KeitaAanvaller2021000
38R. MofokengAanvaller22114200
13Kevin RodriguezAanvaller2650200

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.