UEFA Conference League 2026-2027

FC Twente - Qarabag opstellingen

| 20 aug 2026-20:00
FC Twente
g w v g w
0 : 1
Eindstand
Qarabag
w g g v w
Kady Borges
52'
52'
Doelpunt
Gele kaart
23'
Gele kaart
28'
28'
Gele kaart
Gele kaart
34'
Gele kaart
58'
Gele kaart
66'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
5'
FC Twente
G W V G W
Eredivisie
16 aug 2026
- 14:30
FC Twente
3 1
PEC Zwolle
UEFA Conference League
13 aug 2026
- 19:00
Dunajska Streda
3 3
FC Twente
Eredivisie
9 aug 2026
- 16:45
sc Heerenveen
1 0
FC Twente
UEFA Conference League
6 aug 2026
- 20:00
FC Twente
6 0
Dunajska Streda
Europa League
30 jul 2026
- 20:30
Ferencvarosi TC
2 2
FC Twente
Qarabag
W G G V W
UEFA Conference League
13 aug 2026
- 18:00
Qarabag
2 0
Dynamo Kyiv
UEFA Conference League
6 aug 2026
- 19:00
Dynamo Kyiv
1 0
Qarabag
Europa League
30 jul 2026
- 20:00
CSKA Sofia
0 0
Qarabag
Europa League
23 jul 2026
- 18:00
Qarabag
0 0
CSKA Sofia
Europa League
16 jul 2026
- 22:00
Vestri
0 3
Qarabag
Opstelling
FC Twente
1
Keeper
6.9
28
Verdediger
7.2
3
Verdediger
23'46'
7
43
Verdediger
7
29
Verdediger
28'83'
6.5
6
Middenvelder
58'
7.2
7
Aanvaller
61'
6.3
11
Aanvaller
66'
6
42
Middenvelder
34'83'
7.3
27
Aanvaller
7.3
9
Aanvaller
61'
6.7
Wissels
22
Keeper
16
Keeper
12
Verdediger
38
Verdediger
46'
6.6
24
Verdediger
14
Middenvelder
61'
6.3
4
Middenvelder
20
Middenvelder
10
Aanvaller
61'
6.5
19
Aanvaller
17
Aanvaller
83'
6.7
83'
6.3
Qarabag
23
Keeper
7.2
2
Verdediger
28'
6.3
55
Verdediger
7.2
4
Verdediger
7.3
5
Verdediger
7.9
88
Middenvelder
6.7
8
Middenvelder
7.2
21
Aanvaller
6.7
20
Middenvelder
52'
7.7
7
Aanvaller
7.2
22
Aanvaller
75'
6.3
Wissels
13
Verdediger
75'
6.7
9
Middenvelder
32
Middenvelder
49
Aanvaller
Trainer
Qurban Qurbanov

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 02:39 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself FC Twente

FC Twente 4-1-4-1

1Lars Unnerstall
29A. Adelgaard
43R. Nijstad
3R. Pröpper
28B. van Rooij
6R. Zerrouki
27S. Orjasaeter
42D. Weidmann
11D. Rots
7Marko Pjaca
9Wout Weghorst
Wisselspelers
22R. Pasveer
16Joël Drommel
12G. Peixoto
38M. Bruns
24K. Kurowski
14K. Hlynsson
4M. Kjølø
20T. van den Belt
10S. Lammers
19Y. Taha
17F. Thorvaldsen
25L. Vennegoor of Hesselink

Basiself Qarabag

Qarabag 4-2-3-1

23M. Zlomislic
5Bruno Langa
4B. Varkonyi
55B. Huseynov
2Matheus Silva
8M. Jankovic
88S. Lobato
7J. Mouaddib
20Kady Borges
21O. Kashchuk
22M. Qurbanly
Wisselspelers
99M. Kochalski
1S. Mahammadaliyev
13B. Mustafazada
18Dani Bolt
9J. Montiel
32H. Cabrayilzada
49A. Bashirov

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekFC TwenteQarabag
Schoten217
Schoten op doel54
Balbezit61%39%
Hoekschoppen53

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

FC Twente logoFC Twente

DatumWedstrijdUitslag
16 aug 2026FC Twente – PEC Zwolle3 – 1
13 aug 2026Dunajska Streda – FC Twente3 – 3
9 aug 2026sc Heerenveen – FC Twente1 – 0
6 aug 2026FC Twente – Dunajska Streda6 – 0
30 jul 2026Ferencvarosi TC – FC Twente2 – 2

Qarabag logoQarabag

DatumWedstrijdUitslag
13 aug 2026Qarabag – Dynamo Kyiv2 – 0
6 aug 2026Dynamo Kyiv – Qarabag1 – 0
30 jul 2026CSKA Sofia – Qarabag0 – 0
23 jul 2026Qarabag – CSKA Sofia0 – 0
16 jul 2026Vestri – Qarabag0 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Twente
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16Joel DrommelKeeper2940100
31Yannick GerritsenKeeper2000000
22Remko PasveerKeeper4200000
1Lars UnnerstallKeeper36110000
29A. AdelgaardVerdediger22111020
38Max BrunsVerdediger23103110
24K. KurowskiVerdediger2020100
23S. LemkinVerdediger—20010
39J. MeilinkVerdediger—00000
4R. NijstadVerdediger18131000
3Robin PropperVerdediger33133020
33B. TitulaerVerdediger——————
28B. van RooijVerdediger25150110
18J. BawuahMiddenvelder1910000
14Kristian HlynssonMiddenvelder2290000
26B. NagelMiddenvelder—00000
2M. RosiakMiddenvelder2100000
8D. WeidmannMiddenvelder23133510
6R. ZerroukiMiddenvelder28152130
20Thomas Van den BeltMiddenvelder25140010
36Nigel GroenewaldAanvaller—00000
27S. OrjasaeterAanvaller22131610
7Marko PjacaAanvaller31146100
11Daan RotsAanvaller25142120
10Y. Taha El IdrissiAanvaller23123230
17F. ThorvaldsenAanvaller2090000
37N. ÜnüvarAanvaller2310100
25L. Vennegoor of HesselinkAanvaller20101000
9Wout WeghorstAanvaller34146420

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Qarabag
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
B. HaciyevKeeper——————
1S. MahammadaliyevKeeper3200000
23M. ZlomislicKeeper2830000
44E. CafarquliyevVerdediger—60100
24J. GnaliVerdediger——————
30A. HüseynovVerdediger——————
55B. HuseynovVerdediger3570010
82M. ImamaliyevVerdediger——————
5Bruno LangaVerdediger2880020
25C. MakreckisVerdediger2650001
2Matheus SilvaVerdediger2980120
13B. MustafazadaVerdediger2910000
74S. NiftiyevVerdediger——————
4B. VarkonyiVerdediger2480020
32H. CabrayilzadaMiddenvelder—10000
33Diego RosaMiddenvelder——————
66H. IbrahimMiddenvelder——————
8M. JankovicMiddenvelder3180031
20Kady BorgesMiddenvelder3082100
11Reda KhadraMiddenvelder——————
76Nicat KhasiyevMiddenvelder——————
88S. LobatoMiddenvelder2460010
10J. MontielMiddenvelder2850000
47Mehdi MutallimliMiddenvelder——————
35Pedro BicalhoMiddenvelder2571000
49A. BashirovAanvaller—00000
29R. CephasAanvaller—61000
19T. IsmaheelAanvaller——————
21O. KashchukAanvaller2681100
7J. MouaddibAanvaller2582010
80Behruz QurbanliAanvaller——————
22M. QurbanlyAanvaller2450200
11Z. SawoAanvaller—42300

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.