Eredivisie 2026/27

FC Twente - PSV opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 7
| 20 sep 2026-14:30
FC Twente
w w g w w
3 : 2
Eindstand
PSV
w w w g w
Y. Taha
14'
Wout Weghorst
79'
D. Weidmann
83'
G. Til
26'
G. Til
29'
Doelpunt
14'
26'
Doelpunt
G. Til (Assistent: Mauro Júnior)
29'
Doelpunt
G. Til (Assistent: P. Wanner)
Doelpunt
79'
Doelpunt
D. Weidmann (Assistent: M. Bruns)
83'
Gele kaart
43'
60'
Gele kaart
66'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
FC Twente
W W G W W
Eredivisie
12 sep 2026
- 16:30
FC Twente
2 0
ADO Den Haag
Eredivisie
9 sep 2026
- 18:45
FC Twente
1 0
Telstar
Eredivisie
6 sep 2026
- 12:15
FC Groningen
2 2
FC Twente
Eredivisie
30 aug 2026
- 20:00
SC Cambuur
1 4
FC Twente
UEFA Conference League
27 aug 2026
- 18:00
Qarabag
1 4
FC Twente
PSV
W W W G W
Eredivisie
13 sep 2026
- 20:00
PSV
4 1
Sparta Rotterdam
Champions League
10 sep 2026
- 18:45
PSV
1 1
Shakhtar Donetsk
Eredivisie
5 sep 2026
- 20:00
Ajax
1 3
PSV
Eredivisie
30 aug 2026
- 12:15
FC Utrecht
1 6
PSV
Eredivisie
23 aug 2026
- 14:30
PSV
5 1
FC Groningen
Opstelling
FC Twente
1
Keeper
28
Verdediger
38
Verdediger
3
Verdediger
76'
4
Verdediger
6
Middenvelder
8
Middenvelder
83'
17
Aanvaller
58'
10
Aanvaller
14'86'
27
Aanvaller
76'
9
Aanvaller
43'79'
Wissels
22
Keeper
16
Keeper
29
Verdediger
24
Verdediger
2
Middenvelder
20
Middenvelder
86'
18
Middenvelder
7
Aanvaller
76'
37
Aanvaller
11
Aanvaller
58'
76'
PSV
32
Keeper
8
Verdediger
2
Verdediger
4
Verdediger
17
Verdediger
24
Middenvelder
10
Middenvelder
80'
5
Aanvaller
66'
20
Middenvelder
26'29'
7
Aanvaller
60'75'
9
Aanvaller
10'
Wissels
1
Keeper
51
Keeper
6
Verdediger
80'
3
Verdediger
18
Middenvelder
21
Middenvelder
10'
35
Middenvelder
31
Middenvelder
27
Aanvaller
19
Aanvaller
75'
37
Aanvaller
23
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 01:28 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself FC Twente

FC Twente 4-2-3-1

1Lars Unnerstall
4R. Nijstad
3R. Pröpper
38M. Bruns
28B. van Rooij
8D. Weidmann
6R. Zerrouki
27S. Orjasaeter
10Y. Taha
17F. Thorvaldsen
9Wout Weghorst
Wisselspelers
22R. Pasveer
16Joël Drommel
29A. Adelgaard
24K. Kurowski
2M. Rosiak
20T. van den Belt
18J. Bawuah
7Marko Pjaca
37N. Ünüvar
11D. Rots
25L. Vennegoor of Hesselink

Basiself PSV

PSV 4-2-3-1

32M. Kovář
17Mauro Júnior
4A. Obispo
2L. Geertruida
8S. Dest
10P. Wanner
24K. Sano
7R. van Bommel
20G. Til
5Ivan Perišić
9R. Pepi
Wisselspelers
1N. Olij
51T. Smolenaars
6R. Flamingo
3Y. Gasiorowski
18Filip Kostić
21S. Mijnans
35A. Santos
31N. Fernandez
27Dennis Man
19E. Bajraktarevic
37A. Bouhamdi
23M. Bro Hansen

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 2

StatistiekFC TwentePSV
Schoten2111
Schoten op doel54
Balbezit40%60%
Hoekschoppen65

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

FC Twente logoFC Twente

DatumWedstrijdUitslag
12 sep 2026FC Twente – ADO Den Haag2 – 0
9 sep 2026FC Twente – Telstar1 – 0
6 sep 2026FC Groningen – FC Twente2 – 2
30 aug 2026SC Cambuur – FC Twente1 – 4
27 aug 2026Qarabag – FC Twente1 – 4

PSV logoPSV

DatumWedstrijdUitslag
13 sep 2026PSV – Sparta Rotterdam4 – 1
10 sep 2026PSV – Shakhtar Donetsk1 – 1
5 sep 2026Ajax – PSV1 – 3
30 aug 2026FC Utrecht – PSV1 – 6
23 aug 2026PSV – FC Groningen5 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
17 mrt 2024PSV1 – 0FC Twente
25 nov 2023FC Twente0 – 3PSV
26 feb 2023PSV3 – 1FC Twente
3 sep 2022FC Twente2 – 1PSV
6 feb 2021PSV3 – 0FC Twente

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Twente
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16Joel DrommelKeeper2940100
31Yannick GerritsenKeeper2000000
22Remko PasveerKeeper4200000
1Lars UnnerstallKeeper36110000
29A. AdelgaardVerdediger22111020
38Max BrunsVerdediger23103110
24K. KurowskiVerdediger2020100
23S. LemkinVerdediger—20010
39J. MeilinkVerdediger—00000
4R. NijstadVerdediger18131000
3Robin PropperVerdediger33133020
33B. TitulaerVerdediger——————
28B. van RooijVerdediger25150110
18J. BawuahMiddenvelder1910000
14Kristian HlynssonMiddenvelder2290000
26B. NagelMiddenvelder—00000
2M. RosiakMiddenvelder2100000
8D. WeidmannMiddenvelder23133510
6R. ZerroukiMiddenvelder28152130
20Thomas Van den BeltMiddenvelder25140010
36Nigel GroenewaldAanvaller—00000
27S. OrjasaeterAanvaller22131610
7Marko PjacaAanvaller31146100
11Daan RotsAanvaller25142120
10Y. Taha El IdrissiAanvaller23123230
17F. ThorvaldsenAanvaller2090000
37N. ÜnüvarAanvaller2310100
25L. Vennegoor of HesselinkAanvaller20101000
9Wout WeghorstAanvaller34146420

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
32M. KovářKeeper26100000
16K. NgomKeeper2100000
1N. OlijKeeper3100000
51Tijn SmolenaarsKeeper2100000
8Sergiño DestVerdediger2593220
6R. FlamingoVerdediger2391000
3Y. GasiorowskiVerdediger2140000
2Lutsharel GeertruidaVerdediger2661110
17Mauro JúniorVerdediger2791200
4F. MerienVerdediger1800000
4Armando ObispoVerdediger27100150
25Kiliann SildilliaVerdediger2420000
10S. CornecionMiddenvelder—10000
31N. FernandezMiddenvelder2161010
10J. KollerMiddenvelder19—————
18Filip KostićMiddenvelder3350010
21Sven MijnansMiddenvelder2694100
24K. SanoMiddenvelder2391010
35A. SantosMiddenvelder2130000
22Jerdy SchoutenMiddenvelder29—————
20Guus TilMiddenvelder28105000
10P. WannerMiddenvelder2080200
6W. WillemsenMiddenvelder——————
19E. BajraktarevicAanvaller2151200
37A. BouhamdiAanvaller—50200
23M. Bro HansenAanvaller1710000
10Sam LammersAanvaller29—————
27Dennis ManAanvaller2830010
25S. OuaissaAanvaller——————
9R. PepiAanvaller2383000
5Ivan PerišićAanvaller37102120
14Alassane PléaAanvaller3310100
7R. van BommelAanvaller22102240

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.