Eredivisie 2026/27De Grolsch Veste

FC Twente - NEC opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 30
| De Grolsch Veste | 25 apr 2027-17:00
FC Twente
w g w v w
- : -
NEC
g g g g w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 00:27 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Twente

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Lincoln Red Imps FC

FC Twente 4-1-4-1

16Joël Drommel
29A. Adelgaard
4R. Nijstad
3R. Pröpper
28B. van Rooij
6R. Zerrouki
7Marko Pjaca
20T. van den Belt
10Y. Taha
11D. Rots
9Wout Weghorst
Wisselspelers
27S. Orjasaeter
14K. Hlynsson
31Y. Gerritsen
22R. Pasveer
39J. Meilink
24K. Kurowski
2M. Rosiak
18J. Bawuah
26B. Nagel
8D. Weidmann
25L. Vennegoor of Hesselink

Eerdere opstelling NEC

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Dinamo Zagreb

NEC 3-4-2-1

1G. Crettaz
24D. Fonville
22A. Kaplan
4P. Schuurs
99C. Bischoff
18Dennis Geiger
6D. Nejasmic
21T. Storm
20N. Lebreton
9T. Chery
30Bryan Linssen
Wisselspelers
11W. Willumsson
14K. Sierhuis
12N. Polster
34K. Kers
66A. Kabar
38J. Geneste
73G. Bras
35J. Monteiro

Odds voor FC Twente - NEC

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Twente
NEC

Recente uitslagen

FC Twente logoFC Twente

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Lincoln Red Imps FC – FC Twente1 – 4
18 okt 2026FC Twente – FC Utrecht1 – 2
15 okt 2026FC Twente – FC Thun1 – 0
10 okt 2026Fortuna Sittard – FC Twente1 – 1
20 sep 2026FC Twente – PSV3 – 2

NEC logoNEC

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Dinamo Zagreb – NEC2 – 4
18 okt 2026NEC – Fortuna Sittard2 – 2
15 okt 2026NEC – Levski Sofia1 – 1
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
20 sep 2026NEC – Go Ahead Eagles1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 jan 2024NEC1 – 0FC Twente
11 nov 2023FC Twente3 – 3NEC
12 mei 2023FC Twente4 – 0NEC
7 aug 2022NEC0 – 1FC Twente

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Twente
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16Joel DrommelKeeper2960100
31Yannick GerritsenKeeper2000000
22Remko PasveerKeeper4200000
1Lars UnnerstallKeeper36110000
29A. AdelgaardVerdediger22131120
38Max BrunsVerdediger23103110
24K. KurowskiVerdediger2020100
23S. LemkinVerdediger—20010
39J. MeilinkVerdediger—10000
4R. NijstadVerdediger18151010
3Robin PropperVerdediger33153020
33B. TitulaerVerdediger——————
28B. van RooijVerdediger25170210
18J. BawuahMiddenvelder1920000
14Kristian HlynssonMiddenvelder22110000
26B. NagelMiddenvelder—00000
2M. RosiakMiddenvelder2100000
8D. WeidmannMiddenvelder23155510
6R. ZerroukiMiddenvelder28172130
20Thomas Van den BeltMiddenvelder25162110
36Nigel GroenewaldAanvaller—00000
27S. OrjasaeterAanvaller22151610
7Marko PjacaAanvaller31166100
11Daan RotsAanvaller25162220
10Y. Taha El IdrissiAanvaller23143240
17F. ThorvaldsenAanvaller2090000
37N. ÜnüvarAanvaller2310100
25L. Vennegoor of HesselinkAanvaller20111000
9Wout WeghorstAanvaller34167520

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers NEC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1G. CrettazKeeper26130001
36F. EntiusKeeper2000000
38J. GenesteKeeper1900000
12N. PolsterKeeper2450000
73G. BrasVerdediger2260010
24D. FonvilleVerdediger23110000
66A. KabarVerdediger2080020
4Ahmetcan KaplanVerdediger2340000
42Y. MoslihVerdediger1910000
17Bram NuytinckVerdediger3680000
44Mees RensenVerdediger——————
3P. SandlerVerdediger2960010
4Perr SchuursVerdediger2692200
21T. StormVerdediger22140030
37M. van de WielVerdediger—00000
9T. CheryMiddenvelder38146200
18Dennis GeigerMiddenvelder2880100
8Isak Hansen AarøenMiddenvelder2240010
20N. LebretonMiddenvelder22161150
35J. MonteiroMiddenvelder32130030
6D. NejasmicMiddenvelder27141100
10Dušan TadićMiddenvelder37130310
19A. TahauiMiddenvelder2182000
11W. WillumssonMiddenvelder2791110
99C. BischoffAanvaller20142210
34K. KersAanvaller2081000
30Bryan LinssenAanvaller36154010
7E. MorAanvaller2971100
14K. SierhuisAanvaller2892110
77A. ThomasAanvaller1940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Twente - NEC live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.