Ligue 1 2026/27

Toulouse - Lille opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 3
| 3 sep 2026-20:45
Toulouse
g g w v g
0 : 1
Eindstand
Lille
w w g w g
A. Ueda
73'
73'
Doelpunt
Gele kaart
20'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
Toulouse
G G W V G
Ligue 1
29 aug 2026
- 20:45
Stade Brestois 29
2 2
Toulouse
Ligue 1
22 aug 2026
- 20:45
Toulouse
0 2
Lyon
Ligue 1
3 jun 2023
- 21:00
Monaco
1 2
Toulouse
Ligue 1
27 mei 2023
- 21:00
Toulouse
1 1
Auxerre
Ligue 1
21 mei 2023
- 15:00
Nice
0 0
Toulouse
Lille
W W G W G
Ligue 1
28 aug 2026
- 20:45
Lille
2 2
Paris Saint-Germain
Ligue 1
23 aug 2026
- 15:00
Angers
0 2
Lille
Ligue 1
3 jun 2023
- 21:00
Estac Troyes
1 1
Lille
Ligue 1
27 mei 2023
- 21:00
Lille
2 1
Nantes
Ligue 1
20 mei 2023
- 21:00
Lille
2 1
Marseille
Opstelling
Toulouse
16
Keeper
71'
22
Middenvelder
66'
3
Verdediger
2
Verdediger
12
Verdediger
23
Middenvelder
6
Middenvelder
72'
9
Aanvaller
20'57'
8
Middenvelder
37
Aanvaller
13
Aanvaller
65'
Wissels
60
Keeper
71'
94
Verdediger
66'
5
Verdediger
18
Middenvelder
14
Middenvelder
31
Middenvelder
72'
11
Aanvaller
20
Aanvaller
65'
7
Aanvaller
57'
Trainer
Lille
1
Keeper
22
Verdediger
3
Verdediger
4
Verdediger
24
Verdediger
46'
21
Middenvelder
6
Middenvelder
71'
8
Middenvelder
58'
10
Aanvaller
11
Aanvaller
46'
9
Aanvaller
57'
Wissels
12
Keeper
26
Verdediger
15
Verdediger
46'
14
Middenvelder
17
Middenvelder
58'
7
Aanvaller
46'
19
Aanvaller
71'
28
Aanvaller
18
Aanvaller
57'73'

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 21:25 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Toulouse

Toulouse 4-2-3-1

16G. Restes
12C. Tapé
2R. Nicolaisen
3Mark McKenzie
22R. Messali
6A. Vossah
23C. Cásseres
37I. Azizi
8T. Jørgensen
9S. Hidalgo
13J. Russell-Rowe
Wisselspelers
60M. Niflore
94I. Diallo
5S. Koumbassa
18M. Amougou
14N. Sigur
31N. Schmidt
11S. Oppong
20Casper Tengstedt
7J. Vignolo

Basiself Lille

Lille 4-2-3-1

1B. Özer
24C. Verdonk
4Alexsandro Ribeiro
3N. Ngoy
22T. Santos
6Nabil Bentaleb
21B. André
11O. Sahraoui
10H. Haraldsson
8E. Mbappe
9O. Giroud
Wisselspelers
12O. Gill
26I. Cossier
15R. Perraud
14M. Kjaergaard
17N. Mukau
7Dilane Bakwa
19B. Onal
28G. Perrin
18A. Ueda

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekToulouseLille
Schoten2410
Schoten op doel106
Balbezit54%46%
Hoekschoppen62

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Toulouse logoToulouse

DatumWedstrijdUitslag
29 aug 2026Stade Brestois 29 – Toulouse2 – 2
22 aug 2026Toulouse – Lyon0 – 2

Lille logoLille

DatumWedstrijdUitslag
28 aug 2026Lille – Paris Saint-Germain2 – 2
23 aug 2026Angers – Lille0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 mrt 2023Toulouse0 – 2Lille
17 sep 2022Lille2 – 1Toulouse

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Toulouse
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1T. CollinKeeper—00000
60M. NifloreKeeper—20000
16G. RestesKeeper2160000
40N. Said MchindraKeeper——————
44G. Bakhouche PiernasVerdediger——————
94I. DialloVerdediger2350000
5S. KoumbassaVerdediger1950010
3Mark McKenzieVerdediger2770000
2R. NicolaisenVerdediger2940010
19David OdoguVerdediger2000000
12C. TapéVerdediger2071010
18M. AmougouMiddenvelder2000000
23C. CásseresMiddenvelder2670520
15A. DønnumMiddenvelder2821100
17Abu FrancisMiddenvelder——————
8T. JørgensenMiddenvelder2072100
22R. MessaliMiddenvelder2370000
31N. SchmidtMiddenvelder2840020
14N. SigurMiddenvelder2340010
6A. VossahMiddenvelder1860000
49A. AmaaouchAanvaller—00000
37Y. AziziAanvaller1850000
L. FrechinguesAanvaller——————
9S. HidalgoAanvaller2160010
11S. OppongAanvaller1951010
13J. Russell-RoweAanvaller2472010
20Casper TengstedtAanvaller2655100
7Julián VignoloAanvaller1940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lille
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12O. GillKeeper2610000
1B. ÖzerKeeper2690000
4Alexsandro RibeiroVerdediger2791100
26I. CossierVerdediger1910000
Mouad GounfissiVerdediger——————
5Hamadi KebeVerdediger——————
3N. NgoyVerdediger2390000
23Tanguy NianzouVerdediger2430100
15R. PerraudVerdediger2990020
22T. SantosVerdediger2472000
33T. SibiyaVerdediger——————
2L. SrdanovicVerdediger2000000
24Calvin VerdonkVerdediger2970010
21B. AndréMiddenvelder3680020
6Nabil BentalebMiddenvelder31100110
42Saad BoussadiaMiddenvelder——————
4K. HamidiMiddenvelder——————
14M. KjaergaardMiddenvelder2370220
8E. MbappeMiddenvelder1971101
17N. MukauMiddenvelder21100000
7Dilane BakwaAanvaller2492100
35S. DiaouneAanvaller1932000
9O. GiroudAanvaller40102220
10H. HaraldssonAanvaller23101110
19B. OnalAanvaller2260000
28G. PerrinAanvaller3060110
11Osame SahraouiAanvaller2550000
18A. UedaAanvaller2863000
41Matah YondjioAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.