Serie A 2026/27

Torino - AS Roma opstellingen

Serie A 2026/27 | Speelweek 4
| 14 sep 2026-18:30
Torino
w v v v w
0 : 2
Eindstand
AS Roma
w w w w g
D. Malen
40'
Niccolò Pisilli
90'
40'
Doelpunt
90'
61'
Gele kaart
72'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
6'
Torino
W V V V W
Serie A
5 sep 2026
- 15:00
Fiorentina
1 2
Torino
Serie A
29 aug 2026
- 18:30
Sassuolo
2 1
Torino
Serie A
23 aug 2026
- 20:45
Torino
1 2
AC Milan
Serie A
3 jun 2023
- 18:30
Torino
0 1
Inter
Serie A
27 mei 2023
- 15:00
Spezia
0 4
Torino
AS Roma
W W W W G
Champions League
10 sep 2026
- 18:45
Fenerbahçe
1 1
AS Roma
Serie A
5 sep 2026
- 20:45
AS Roma
2 1
Atalanta
Serie A
31 aug 2026
- 18:30
Lecce
0 4
AS Roma
Serie A
24 aug 2026
- 20:45
AS Roma
4 0
Fiorentina
Serie A
4 jun 2023
- 21:00
AS Roma
2 1
Spezia
Opstelling
Torino
20
Keeper
45
Verdediger
46'
5
Verdediger
23
Verdediger
15
Verdediger
29
Verdediger
73'
66
Middenvelder
46'
8
Middenvelder
83'
28
Middenvelder
59'
18
Aanvaller
10
Middenvelder
Wissels
26
Keeper
76
Keeper
13
Verdediger
73'
3
Verdediger
44
Verdediger
2
Verdediger
21
Middenvelder
46'
11
Middenvelder
6
Middenvelder
59'
17
Aanvaller
7
Aanvaller
77
Aanvaller
46'
91
Aanvaller
83'
Trainer
AS Roma
99
Keeper
23
Verdediger
26
Verdediger
22
Verdediger
61'
77
Verdediger
88'
4
Middenvelder
64'
61
Middenvelder
72'90'
20
Verdediger
21
Aanvaller
64'
18
Aanvaller
57'
14
Aanvaller
40'57'
Wissels
70
Keeper
95
Keeper
3
Verdediger
2
Verdediger
88'
87
Verdediger
43
Verdediger
15
Middenvelder
64'
7
Middenvelder
17
Middenvelder
64'
86
Middenvelder
57'
9
Aanvaller
57'

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 01:33 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Torino

Torino 5-3-2

20Lucas Perri
29N. Fortini
15P. Comuzzo
23S. Coco
5E. Cömert
45R. Belghali
28K. Fitz-Jim
8Rolando Mandragora
66G. Gineitis
10N. Vlašić
18Giovanni Simeone
Wisselspelers
26D. Mascardi
76L. Siviero
13Ricardo Rodríguez
3Cristiano Biraghi
44Ardian Ismajli
2Nathan Patterson
21Daniel Bragança
11G. Oristanio
6E. İlkhan
17S. Kulenovic
7Z. Aboukhlal
77A. Cacciamani
91Duván Zapata

Basiself AS Roma

AS Roma 3-4-2-1

99Mile Svilar
22Hermoso
26L. Balerdi
23Gianluca Mancini
20Nahuel Molina
61Niccolò Pisilli
4Bryan Cristante
77E. Lulli
18M. Soulé
21Paulo Dybala
14D. Malen
Wisselspelers
70G. De Marzi
95Pierluigi Gollini
3K. Koulierakis
2D. Rensch
87D. Ghilardi
43Wesley
15Marten de Roon
7Lorenzo Pellegrini
17K. Koné
86Rodrigo Mora
9S. Castro

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 1

StatistiekTorinoAS Roma
Schoten814
Schoten op doel35
Balbezit53%47%
Hoekschoppen18

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Torino logoTorino

DatumWedstrijdUitslag
5 sep 2026Fiorentina – Torino1 – 2
29 aug 2026Sassuolo – Torino2 – 1
23 aug 2026Torino – AC Milan1 – 2

AS Roma logoAS Roma

DatumWedstrijdUitslag
10 sep 2026Fenerbahçe – AS Roma1 – 1
5 sep 2026AS Roma – Atalanta2 – 1
31 aug 2026Lecce – AS Roma0 – 4
24 aug 2026AS Roma – Fiorentina4 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
8 apr 2023Torino0 – 1AS Roma
13 nov 2022AS Roma1 – 1Torino
28 nov 2021AS Roma1 – 0Torino
18 apr 2021Torino3 – 1AS Roma
17 dec 2020AS Roma3 – 1Torino

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Torino
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
81Franco IsraelKeeper——————
20Lucas PerriKeeper2850000
26D. MascardiKeeper2020000
76L. SivieroKeeper—00000
45R. BelghaliVerdediger2450310
3Cristiano BiraghiVerdediger3400000
63M. CarrascosaVerdediger—00000
23S. CocoVerdediger2770000
5E. CömertVerdediger2840100
15P. ComuzzoVerdediger2161010
29N. FortiniVerdediger2050000
44Ardian IsmajliVerdediger3060010
2Nathan PattersonVerdediger2520010
13Ricardo RodríguezVerdediger3420000
14A. BallantiMiddenvelder——————
21Daniel BragançaMiddenvelder2751010
22C. CasadeiMiddenvelder2320000
28K. Fitz-JimMiddenvelder2350000
66G. GineitisMiddenvelder2260110
6E. İlkhanMiddenvelder2240000
96Zalan KugyelaMiddenvelder——————
79A. LuongoMiddenvelder—00000
8Rolando MandragoraMiddenvelder2951100
11G. OristanioMiddenvelder2420000
36Aaron TchamdaMiddenvelder——————
10N. VlašićMiddenvelder2970000
7Zakaria AboukhlalAanvaller2630000
19C. AdamsAanvaller3053000
45O. BanseAanvaller——————
77A. CacciamaniAanvaller1970100
17S. KulenovicAanvaller2652000
18Giovanni SimeoneAanvaller3172000
91Duván ZapataAanvaller3530000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers AS Roma
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
70G. De MarziKeeper1900000
95Pierluigi GolliniKeeper3140000
99Mile SvilarKeeper2760000
26L. BalerdiVerdediger2780000
87D. GhilardiVerdediger2350110
22HermosoVerdediger31102020
3K. KoulierakisVerdediger2250010
77E. LulliVerdediger—61000
23Gianluca ManciniVerdediger3090210
20Nahuel MolinaVerdediger2881100
5Evan N'DickaVerdediger2770010
2Devyne RenschVerdediger2360010
3M. SeckVerdediger——————
43WesleyVerdediger2390110
8M. BahMiddenvelder——————
4Bryan CristanteMiddenvelder3161010
19G. GiammatteiMiddenvelder——————
17K. KonéMiddenvelder2582020
86Rodrigo MoraMiddenvelder1981100
7Lorenzo PellegriniMiddenvelder3040010
61Niccolò PisilliMiddenvelder2293020
15Marten de RoonMiddenvelder3571010
68A. ArenaAanvaller1700000
17M. CamaraAanvaller——————
9S. CastroAanvaller2261000
21Paulo DybalaAanvaller3280400
14Donyell MalenAanvaller2799211
18M. SouléAanvaller23102320
Devis VasquezKeeper—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.