Jupiler Pro League 2026-2027

St. Truiden - Charleroi opstellingen

Jupiler Pro League 2026-2027 | Regular Season - 28
| 10 apr 2027-17:00
St. Truiden
v v v w w
- : -
Charleroi
w v w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 20:27 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling St. Truiden

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen FC Midtjylland

St. Truiden 4-2-3-1

16L. Kokubo
23J. Pupe
26V. Musliu
4K. Takai
60Robert-Jan Vanwesemael
18N. Ishiwatari
8A. Sissako
10I. Sebaoui
14R. Merlen
11N. Mbuku
19F. Soelle Soelle
Wisselspelers
35Y. Ngoy
21M. Lendfers
27J. Kandje Mbambi
3T. Hata
22W. Janssens
5S. Taniguchi
71R. Araki
7Arbnor Muja
99S. Shinkawa
77O. Diouf
38K. Matsuzawa
9S. Bazdar

Eerdere opstelling Charleroi

Laatste bevestigde opstelling: 11 oktober 2026 tegen Standard Liege

Charleroi 4-2-3-1

30M. Kone
24M. Nzita
95C. Keita
4Aiham Ousou
3K. Van Den Kerkhof
18Y. Khalifi
6A. Boukamir
20F. Mbemba
8J. Romsaas
14P. Pflücke
21A. Scheidler
Wisselspelers
1Martin Delavalée
2T. Rowe
44M. Sow
33N. Solheid
51M. Kera
19I. Cisse
25A. Colassin
13G. Nawata
9A. Bojang

Odds voor St. Truiden - Charleroi

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
St. Truiden
Charleroi

Recente uitslagen

St. Truiden logoSt. Truiden

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026FC Midtjylland – St. Truiden0 – 1
15 okt 2026St. Truiden – FC Iberia 19992 – 0
11 okt 2026KV Mechelen – St. Truiden4 – 3
20 sep 2026St. Truiden – KVC Westerlo0 – 2
12 sep 2026Waasland-beveren – St. Truiden2 – 0

Charleroi logoCharleroi

DatumWedstrijdUitslag
11 okt 2026Standard Liege – Charleroi0 – 1
19 sep 2026Charleroi – Cercle Brugge3 – 2
13 sep 2026Zulte Waregem – Charleroi0 – 1
5 sep 2026Charleroi – Union St. Gilloise2 – 3
29 aug 2026Kortrijk – Charleroi1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
26 feb 2023Charleroi1 – 0St. Truiden
15 okt 2022St. Truiden2 – 1Charleroi
5 mrt 2021Charleroi0 – 0St. Truiden
12 dec 2020St. Truiden1 – 2Charleroi

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers St. Truiden
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40Ahmad Abu RasenKeeper——————
16L. KokuboKeeper25120010
21M. LendfersKeeper2000000
35Y. NgoyKeeper—00000
33A. DirikenVerdediger2200000
27Jeremy Kandje MbambiVerdediger1800000
26V. MusliuVerdediger31110010
23J. PupeVerdediger29100010
4K. TakaiVerdediger2220010
5S. TaniguchiVerdediger3581020
39R. VerheydenVerdediger—00000
71R. ArakiMiddenvelder2481000
31I. BenachourMiddenvelder1900000
3T. HataMiddenvelder24100000
18N. IshiwatariMiddenvelder21111150
38K. MatsuzawaMiddenvelder25111210
32J. MbalandaMiddenvelder——————
14R. MerlenMiddenvelder24123510
8A. SissakoMiddenvelder28120220
9S. BazdarAanvaller22105120
77O. DioufAanvaller2380010
22W. JanssensAanvaller3160000
11N. MbukuAanvaller2460000
7Arbnor MujaAanvaller2750000
10I. SebaouiAanvaller25125330
99S. ShinkawaAanvaller1960000
19F. Soelle SoelleAanvaller2062100
M. VandegaerAanvaller——————
60Robert-Jan VanwesemaelAanvaller24122230

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.