UEFA Conference League 2026-2027

St. Truiden - Ajax opstellingen

| 10 dec 2026-21:00
St. Truiden
v v v w w
- : -
Ajax
g g v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 09:32 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling St. Truiden

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen FC Midtjylland

St. Truiden 4-2-3-1

16L. Kokubo
23J. Pupe
26V. Musliu
4K. Takai
60Robert-Jan Vanwesemael
18N. Ishiwatari
8A. Sissako
10I. Sebaoui
14R. Merlen
11N. Mbuku
19F. Soelle Soelle
Wisselspelers
35Y. Ngoy
21M. Lendfers
27J. Kandje Mbambi
3T. Hata
22W. Janssens
5S. Taniguchi
71R. Araki
7Arbnor Muja
99S. Shinkawa
77O. Diouf
38K. Matsuzawa
9S. Bazdar

Eerdere opstelling Ajax

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Atalanta

Ajax 4-2-3-1

1Marc-André ter Stegen
5O. Wijndal
15Y. Baas
30A. Bouwman
2Lucas Rosa
4Sofyan Amrabat
24J. Mokio
10O. Gloukh
8Julian Brandt
18D. Klaassen
38Marcos Leonardo
Wisselspelers
11Viktor Tsygankov
68Abdellah Ouazane
99Tolu Arokodare
22J. Heerkens
26M. Paes
6T. Kehrer
21J. Torrents
36D. Janse
67M. Abdalla
43R. Bounida
49Diego Pugno

Odds voor St. Truiden - Ajax

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
St. Truiden
Ajax

Recente uitslagen

St. Truiden logoSt. Truiden

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026FC Midtjylland – St. Truiden0 – 1
15 okt 2026St. Truiden – FC Iberia 19992 – 0
11 okt 2026KV Mechelen – St. Truiden4 – 3
20 sep 2026St. Truiden – KVC Westerlo0 – 2
12 sep 2026Waasland-beveren – St. Truiden2 – 0

Ajax logoAjax

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Ajax – Atalanta2 – 0
18 okt 2026FC Groningen – Ajax2 – 5
15 okt 2026HNK Hajduk Split – Ajax2 – 1
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
19 sep 2026Ajax – Excelsior2 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers St. Truiden
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40Ahmad Abu RasenKeeper——————
16L. KokuboKeeper25120010
21M. LendfersKeeper2000000
35Y. NgoyKeeper—00000
33A. DirikenVerdediger2200000
27Jeremy Kandje MbambiVerdediger1800000
26V. MusliuVerdediger31110010
23J. PupeVerdediger29100010
4K. TakaiVerdediger2220010
5S. TaniguchiVerdediger3581020
39R. VerheydenVerdediger—00000
71R. ArakiMiddenvelder2481000
31I. BenachourMiddenvelder1900000
3T. HataMiddenvelder24100000
18N. IshiwatariMiddenvelder21111150
38K. MatsuzawaMiddenvelder25111210
32J. MbalandaMiddenvelder——————
14R. MerlenMiddenvelder24123510
8A. SissakoMiddenvelder28120220
9S. BazdarAanvaller22105120
77O. DioufAanvaller2380010
22W. JanssensAanvaller3160000
11N. MbukuAanvaller2460000
7Arbnor MujaAanvaller2750000
10I. SebaouiAanvaller25125330
99S. ShinkawaAanvaller1960000
19F. Soelle SoelleAanvaller2062100
M. VandegaerAanvaller——————
60Robert-Jan VanwesemaelAanvaller24122230

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper1900000
1J. HeerkensKeeper2000000
26Maarten PaesKeeper2850000
51Charlie SetfordKeeper2200000
1Marc-André ter StegenKeeper34120010
30V. van der VeldeKeeper——————
15Youri BaasVerdediger23132120
17Daley BlindVerdediger3640000
30A. BouwmanVerdediger19141020
12Caio HenriqueVerdediger29120210
3A. GaaeiVerdediger2371020
36D. JanseVerdediger2060010
18Jinairo JohnsonVerdediger19—————
64K. KasanwirjoVerdediger——————
6T. KehrerVerdediger3061200
4M. MuzunguVerdediger18—————
2Lucas RosaVerdediger26110230
21J. TorrentsVerdediger1920000
5Owen WijndalVerdediger26101100
2R. van de PavertVerdediger20—————
17M. van der LansVerdediger19—————
8M. AbdallaMiddenvelder—11000
4Sofyan AmrabatMiddenvelder3080010
Y. BissoumaMiddenvelder—10000
43R. BounidaMiddenvelder2010000
8Julian BrandtMiddenvelder30158000
10O. GloukhMiddenvelder22165410
18Davy KlaassenMiddenvelder33168120
24J. MokioMiddenvelder18173240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder—162330
6M. VerkuijlMiddenvelder——————
24S. AdingraAanvaller—10000
99Tolu ArokodareAanvaller25138300
23Steven BerghuisAanvaller34112510
9K. DolbergAanvaller2993300
20O. EdvardsenAanvaller2781100
38Marcos LeonardoAanvaller23132010
11P. NashAanvaller——————
11Viktor TsygankovAanvaller2871100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je St. Truiden - Ajax live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.