Keuken Kampioen Divisie 2026-2027Parkstad Limburg Stadion

Roda - Dordrecht opstellingen

| Parkstad Limburg Stadion | 22 jan 2027-20:00
Roda
w v g w w
- : -
Dordrecht
w g v w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 13:44 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Roda

Laatste bevestigde opstelling: 23 oktober 2026 tegen Almere City FC

Roda 3-4-2-1

1J. Treichel
15L. Beerten
33D. Van den Buijs
3M. Tol
5Koen Jansen
4J. Nisbet
11D. Dorenbosch
17G. Peixoto
6M. Paulissen
7Cain Seedorf
9A. van den Hurk
Wisselspelers
2L. Verheij
26J. Sleegers
10F. Schenten
8J. Mensah
25B. Marsman
24J. Déom
14X. van den Berg
28J. van Damme
21M. Stojcevic
20Mokrane Bentoumi

Eerdere opstelling Dordrecht

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen VVV Venlo

Dordrecht 4-2-3-1

28Tim Coremans
5Beni Mpanzu
3S. Hendrikx
4J. Pinas
22J. van Aken
6L. Riccio
8S. Vugts
11N. Rossi
21M. Vetkal
10A. Ouarghi
9Joey de Bie
Wisselspelers
14S. Bae
44B. Hardley
2A. Lechkar
15Y. M'Bemba
16L. Roman
18R. van Asten
13D. Hogervorst
29N. Felicia
23L. Woudenberg

Odds voor Roda - Dordrecht

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Roda
Dordrecht

Recente uitslagen

Roda logoRoda

DatumWedstrijdUitslag
23 okt 2026Almere City FC – Roda2 – 3
19 okt 2026Jong FC Utrecht – Roda1 – 2
9 okt 2026Roda – Jong PSV1 – 1
4 okt 2026VVV Venlo – Roda2 – 0
26 sep 2026Roda – RKC Waalwijk2 – 0

Dordrecht logoDordrecht

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Dordrecht – VVV Venlo2 – 4
19 okt 2026Jong PSV – Dordrecht0 – 1
9 okt 2026Dordrecht – FC Emmen0 – 3
3 okt 2026Den Bosch – Dordrecht1 – 1
25 sep 2026Dordrecht – Almere City FC3 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
21 aug 2026Dordrecht0 – 1Roda
27 jan 2023Roda1 – 0Dordrecht
5 aug 2022Dordrecht0 – 2Roda
4 mrt 2022Roda4 – 0Dordrecht
3 dec 2021Dordrecht2 – 5Roda

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Roda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
21M. StojcevicKeeper—00000
1J. TreichelKeeper23120000
28J. van DammeKeeper—00000
15L. BeertenVerdediger23121010
5Koen JansenMiddenvelder22120010
25B. MarsmanMiddenvelder23121110
17G. PeixotoVerdediger2061100
30Y. StevelmansVerdediger—00000
3M. TolVerdediger28122010
33D. Van den BuijsVerdediger3190020
2L. VerheijMiddenvelder2130000
5Deni AstachanovMiddenvelder——————
20M. BentoumiMiddenvelder—00000
24J. DéomMiddenvelder2770200
15Zakarya KhaldiMiddenvelder——————
32N. MaoujoudiMiddenvelder—30000
8J. MensahMiddenvelder1890110
4J. NisbetMiddenvelder27121010
6M. PaulissenMiddenvelder33111210
10F. SchentenAanvaller—80000
27K. Van MieghemMiddenvelder—00000
14X. van den BergVerdediger22110200
19N. CrabuMiddenvelder—10000
11D. DorenboschMiddenvelder23121120
31L. FeratiAanvaller—00000
7Cain SeedorfAanvaller26101110
26J. SleegersMiddenvelder3291010
9A. van den HurkAanvaller33115020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Dordrecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Nathan Le MouillourKeeper——————
28T. CoremansKeeper3540000
13D. HogervorstKeeper—00000
13Finn OldenstamKeeper——————
1C. RaatsieKeeper2460000
1Yanick van OschKeeper2920000
51Lucas GardenierVerdediger——————
44B. HardleyVerdediger2340001
3S. HendrikxVerdediger2381110
2A. LechkarVerdediger25100010
15Y. M'BembaVerdediger2560100
5Beni MpanzuVerdediger22121150
4J. PinasVerdediger22120010
23Lucas WoudenbergVerdediger3240000
22J. van AkenVerdediger23120020
14S. BaeMiddenvelder—10000
24Guus HuitzingMiddenvelder——————
10A. OuarghiMiddenvelder—103351
6L. RiccioMiddenvelder20102020
21M. VetkalMiddenvelder22123030
8S. VugtsMiddenvelder19121020
18R. van AstenMiddenvelder—100100
29N. FeliciaAanvaller—110010
34M. KessriouiAanvaller—00000
16L. RomanMiddenvelder2270100
11N. RossiMiddenvelder24112220
77D. SitsAanvaller2261220
7N. VenemaAanvaller2760010
17Yunus YounousAanvaller——————
9Joey de BieAanvaller2241000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Roda - Dordrecht live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.