Europa League 2026-2027 – League phase

Red Bull Salzburg - Ararat-Armenia opstellingen

| 26 nov 2026-18:45
Red Bull Salzburg
w w w v g
- : -
Ararat-Armenia
g w v v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 05:24 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Red Bull Salzburg

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Celje

Red Bull Salzburg 4-2-3-1

52C. Zawieschitzky
31D. Schmid
21T. Drexler
44K. Boma
39L. Morgalla
7Umut Tohumcu
32Abubakr Barry
11Y. Vertessen
8S. Kitano
23D. Redzic
9H. Tabakovic
Wisselspelers
47V. Zabransky
41N. Sarcevic
4J. Mellberg
15B. Mazurek
35J. Lindstrøm
22Stefan Lainer
13F. Kratzig
19K. Konate
1C. Früchtl
30G. Diakite
33A. Camara
5S. Diabate

Eerdere opstelling Ararat-Armenia

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen AZ

Ararat-Armenia 4-2-3-1

98Joao Bravim
16E. Grigoryan
47A. Malis
43Bruno Wilson
2Hugo Oliveira
17M. Carlier
8J. A. Balanta
7Z. Shaghoyan
10A. Ambartsumyan
77A. Serobyan
91Sandro Lima
Wisselspelers
25Alioune Ndour
9A. Eloyan
5Luis Felipe
14B. Pereira
19K. Muradyan
1A. Nersesyan
70Bernardo Oliveira
95Franca Carlos

Odds voor Red Bull Salzburg - Ararat-Armenia

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Red Bull Salzburg
Ararat-Armenia

Recente uitslagen

Red Bull Salzburg logoRed Bull Salzburg

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Celje – Red Bull Salzburg2 – 2
15 okt 2026Red Bull Salzburg – AC Milan0 – 4
17 sep 2026Levski Sofia – Red Bull Salzburg0 – 1
27 aug 2026Red Bull Salzburg – Mjallby AIF3 – 0
20 aug 2026Mjallby AIF – Red Bull Salzburg0 – 1

Ararat-Armenia logoArarat-Armenia

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026BKMA – Ararat-Armenia0 – 1
15 okt 2026Jagiellonia – Ararat-Armenia3 – 1
10 okt 2026Ararat-Armenia – Alashkert1 – 1
3 okt 2026Ararat – Ararat-Armenia0 – 4
20 sep 2026Shirak – Ararat-Armenia1 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Red Bull Salzburg
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1C. FrüchtlKeeper2600000
92T. HupfaufKeeper——————
41N. SarcevicKeeper1900000
52C. ZawieschitzkyKeeper1970000
44K. BomaVerdediger2370000
91A. ChaseVerdediger——————
21T. DrexlerVerdediger2140000
13F. KratzigVerdediger2330000
22Stefan LainerVerdediger3400000
4J. MellbergVerdediger2010000
39L. MorgallaVerdediger2230000
31D. SchmidVerdediger2870000
28L. TraoréVerdediger——————
18N. VeratschnigVerdediger2350010
47V. ZabranskyVerdediger1950010
32Abubakr BarryMiddenvelder2670020
5S. DiabateMiddenvelder2110000
8S. KitanoMiddenvelder2271010
35J. LindstrømMiddenvelder2621000
40F. MatijasevicMiddenvelder—00000
15B. MazurekMiddenvelder1970020
7Umut TohumcuMiddenvelder2230000
43E. AguilarAanvaller1910000
20E. BaidooAanvaller2060100
33A. CamaraAanvaller2030000
30G. DiakiteAanvaller2130000
19K. KonateAanvaller2252000
38Johannes Mathias MoserAanvaller——————
23D. RedzicAanvaller2370310
7Y. SulbaránAanvaller18—————
9H. TabakovicAanvaller3276010
11Y. VertessenAanvaller2570010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Ararat-Armenia
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12S. BadalyanKeeper——————
98Joao BravimKeeper28110000
71Andranik MartirosyanKeeper——————
1A. NersesyanKeeper2500000
16E. GrigoryanVerdediger28100220
13K. HovhannisyanVerdediger3430000
3Junior JulioVerdediger3090020
5Luis FelipeVerdediger2540000
47A. MalisVerdediger2981000
2Hugo OliveiraVerdediger24111120
14B. PereiraVerdediger2820000
43Bruno WilsonVerdediger29111040
20A. TeraMiddenvelder2980020
10A. AmbartsumyanMiddenvelder3240010
6M. AyvazyanMiddenvelder2120000
8J. A. BalantaMiddenvelder2960000
11Z. BanjaquiMiddenvelder27102120
70BennyMiddenvelder—40000
17M. CarlierMiddenvelder2980100
23M. HovhannisyanMiddenvelder——————
22M. KhudaverdyanMiddenvelder——————
71V. MovsisyanMiddenvelder——————
19K. MuradyanMiddenvelder33110110
35E. PoghosyanMiddenvelder——————
90P. AyongoAanvaller2920000
9A. EloyanAanvaller2230000
95Franca CarlosAanvaller31112120
25Alioune NdourAanvaller2950000
91Sandro LimaAanvaller35114110
77A. SerobyanAanvaller23111010
7Z. ShaghoyanAanvaller2591010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Red Bull Salzburg - Ararat-Armenia live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.