LaLiga 2026/27

Real Betis - Alavés opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 18
| 3 jan 2027-17:00
Real Betis
g w w v w
- : -
Alavés
v g v v g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 16:23 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Real Betis

Laatste bevestigde opstelling: 21 oktober 2026 tegen Feyenoord

Real Betis 4-2-3-1

1A. Valles
11Fran García
4Natan
5Marc Bartra
2Bellerín
21Marc Roca
8Pablo Fornals
10A. Ezzalzouli
22Isco
7Antony
19T. Parrott
Wisselspelers
25Dani Ceballos
13Diego Conde
18N. Deossa
15A. Fidalgo
16V. Gomez
6F. Bernal
3Llorente
20G. Lo Celso
27J. Morante
12A. Ortiz
17Rodrigo Riquelme
24Aitor Ruibal

Eerdere opstelling Alavés

Laatste bevestigde opstelling: 23 oktober 2026 tegen Malaga

Alavés 5-3-2

1Sivera
21Abderrahman Rebbach
2N. Valentini
16V. Koski
14N. Tenaglia
7A. Perez
10Carles Aleñá
8Antonio Blanco
19Pablo Ibáñez
9Mariano Díaz
15L. Boyé
Wisselspelers
23C. Protesoni
4Denis Suárez
22Miguel Rodríguez
13A. Rodriguez
27X. Olaiz
12Hugo Novoa
33Rubén Montero
20A. Manas
11Toni Martínez
3Yusi
24M. Diallo Selu
17Jonny Otto

Odds voor Real Betis - Alavés

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Real Betis
Alavés

Recente uitslagen

Real Betis logoReal Betis

DatumWedstrijdUitslag
21 okt 2026Real Betis – Feyenoord1 – 0
17 okt 2026Real Betis – FC Barcelona2 – 5
14 okt 2026Real Betis – FC Porto3 – 2
11 okt 2026Real Betis – Osasuna5 – 2
20 sep 2026Deportivo La Coruña – Real Betis1 – 1

Alavés logoAlavés

DatumWedstrijdUitslag
23 okt 2026Alavés – Malaga1 – 1
18 okt 2026Celta Vigo – Alavés2 – 1
10 okt 2026Alavés – Atlético Madrid1 – 2
19 sep 2026Athletic Club – Alavés0 – 0
15 sep 2026Alavés – Valencia0 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 jan 2022Real Betis4 – 0Alavés
18 okt 2021Alavés0 – 1Real Betis
8 mrt 2021Real Betis3 – 2Alavés
13 sep 2020Alavés0 – 1Real Betis

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Real Betis
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Diego CondeKeeper2700000
31M. GonzalezKeeper1900000
1A. VallesKeeper29120000
40A. de PabloKeeper—00000
5Marc BartraVerdediger3583000
2BellerínVerdediger31110120
33C. De RoaVerdediger——————
23Junior FirpoVerdediger3030010
11Fran GarcíaVerdediger27110210
16V. GomezVerdediger2351010
3LlorenteVerdediger3340010
4NatanVerdediger25101030
12A. OrtizVerdediger2250020
6F. BernalMiddenvelder23100021
25Dani CeballosMiddenvelder3070010
10Ivan CorralejoMiddenvelder——————
18N. DeossaMiddenvelder26120110
15A. FidalgoMiddenvelder2940000
8Pablo FornalsMiddenvelder30110200
22IscoMiddenvelder34114100
20G. Lo CelsoMiddenvelder3030100
21Marc RocaMiddenvelder2990130
7Antony SantosAanvaller26110100
10A. EzzalzouliAanvaller2484010
9J. HernándezAanvaller27103210
14I. LosadaAanvaller2500000
27J. MoranteAanvaller—11000
19T. ParrottAanvaller2492100
17Rodrigo RiquelmeAanvaller26122110
24Aitor RuibalAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Alavés
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
33R. MonteroKeeper——————
13A. RodriguezKeeper2500000
1SiveraKeeper30100110
31G. SwiderskiKeeper2100000
17Jonny OttoVerdediger3280000
16V. KoskiVerdediger24101000
12Hugo Novoa RamosVerdediger2321000
14N. TenagliaVerdediger30101030
2N. ValentiniVerdediger2570010
3YusiVerdediger2170000
10Carles AleñáMiddenvelder2880100
8Antonio BlancoMiddenvelder26100030
24M. Diallo SeluMiddenvelder2300000
6GuevaraMiddenvelder2950000
19Pablo IbáñezMiddenvelder28101010
23C. ProtesoniMiddenvelder2840000
18M. RodriguezMiddenvelder2431000
4Denis SuárezMiddenvelder3290010
15L. BoyéAanvaller3095010
9Mariano DíazAanvaller33103420
20A. ManasAanvaller2371000
11Toni MartínezAanvaller2990010
7A. PerezAanvaller2490301
21Abderrahman RebbachAanvaller28100030
22Miguel RodríguezAanvaller2320000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Real Betis - Alavés live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.