Champions League 2026-2027 – League phase

PSV - Club Brugge KV opstellingen

| 4 nov 2026-21:00
PSV
w v v w g
- : -
Club Brugge KV
w w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 28 oktober 2026 om 23:34 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling PSV

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen Feyenoord

PSV 4-2-3-1

32M. Kovář
18Filip Kostić
4A. Obispo
2L. Geertruida
8S. Dest
17Mauro Júnior
24K. Sano
5Ivan Perišić
20G. Til
19E. Bajraktarevic
7R. van Bommel
Wisselspelers
23M. Bro Hansen
42S. Cornecion
31N. Fernandez
6R. Flamingo
37A. Bouhamdi
3Y. Gasiorowski
27Dennis Man
1N. Olij
35A. Santos
25Kiliann Sildillia
51T. Smolenaars

Eerdere opstelling Club Brugge KV

Laatste bevestigde opstelling: 25 oktober 2026 tegen St. Truiden

Club Brugge KV 4-2-3-1

1Yann Sommer
65Joaquin Seys
44B. Mechele
58Jorne Spileers
64Kyriani Sabbe
20H. Vanaken
8F. Potts
11J. Virgili
10H. Vetlesen
9Carlos Forbs
7N. Tresoldi
Wisselspelers
67M. Diakhon
41Hugo Siquet
80F. Lemaréchal
17R. Vermant
32M. Dams
81A. Vanden Driessche
3Lee Han-Beom
39M. Robberechts
16C. Tsawa

Odds voor PSV - Club Brugge KV

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
PSV (1)Tonybet logo2,14
Gelijkspel (X)bet365 logo4,10
Club Brugge KV (2)Tonybet logo2,90

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 28 oktober 2026, 04:54 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
PSV
Club Brugge KV

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 28 oktober 2026 06:00 uur.

Recente uitslagen

PSV logoPSV

DatumWedstrijdUitslag
25 okt 2026PSV – Feyenoord1 – 1
20 okt 2026FC Porto – PSV0 – 1
17 okt 2026ADO Den Haag – PSV2 – 1
13 okt 2026RB Leipzig – PSV1 – 0
9 okt 2026PSV – sc Heerenveen2 – 0

Club Brugge KV logoClub Brugge KV

DatumWedstrijdUitslag
25 okt 2026Club Brugge KV – St. Truiden3 – 2
21 okt 2026Club Brugge KV – Lens3 – 0
13 okt 2026Inter – Club Brugge KV3 – 4
10 okt 2026RAAL La Louvière – Club Brugge KV1 – 4
20 sep 2026Club Brugge KV – Genk3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers PSV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
32M. KovářKeeper26130000
16K. NgomKeeper2100000
1N. OlijKeeper3100000
51Tijn SmolenaarsKeeper2100000
8Sergiño DestVerdediger25123220
6R. FlamingoVerdediger23111000
3Y. GasiorowskiVerdediger2150000
2Lutsharel GeertruidaVerdediger2691220
17Mauro JúniorVerdediger27121220
4F. MerienVerdediger1800000
4Armando ObispoVerdediger27130150
25Kiliann SildilliaVerdediger2420000
10S. CornecionMiddenvelder—30000
31N. FernandezMiddenvelder2171010
10J. KollerMiddenvelder19—————
18Filip KostićMiddenvelder3380020
21Sven MijnansMiddenvelder26115211
24K. SanoMiddenvelder23121020
35A. SantosMiddenvelder2140000
22Jerdy SchoutenMiddenvelder29—————
20Guus TilMiddenvelder28137110
10P. WannerMiddenvelder2080200
6W. WillemsenMiddenvelder——————
19E. BajraktarevicAanvaller2171200
37A. BouhamdiAanvaller—70200
23M. Bro HansenAanvaller1730000
10Sam LammersAanvaller29—————
27Dennis ManAanvaller2860010
25S. OuaissaAanvaller——————
9R. PepiAanvaller2383000
5Ivan PerišićAanvaller37122120
14Alassane PléaAanvaller3310100
7R. van BommelAanvaller22112240

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Club Brugge KV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
71A. De CorteKeeper——————
29Nordin JackersKeeper2900000
1Yann SommerKeeper37120000
81A. Vanden DriesscheKeeper1900000
54S. CoulibalyVerdediger—00000
32M. DamsVerdediger2210000
3Lee Han-BeomVerdediger2491020
44B. MecheleVerdediger33122010
4J. OrdoñezVerdediger——————
64Kyriani SabbeVerdediger21110100
65Joaquin SeysVerdediger21121310
41Hugo SiquetVerdediger2490000
58Jorne SpileersVerdediger2170020
93W. VerlindenVerdediger1900000
62L. AudoorMiddenvelder2300000
85T. N. KorenMiddenvelder—40000
80F. LemaréchalMiddenvelder23121120
27W. MikeMiddenvelder1800000
86G. Okon-EngstlerMiddenvelder——————
8F. PottsMiddenvelder23120040
16C. TsawaMiddenvelder1950000
20H. VanakenMiddenvelder34112210
10H. VetlesenMiddenvelder26125120
67M. DiakhonAanvaller21111200
9Carlos ForbsAanvaller22113711
7N. TresoldiAanvaller221211000
77A. VasovicAanvaller1910000
17R. VermantAanvaller22121120
11J. VirgiliAanvaller20112120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je PSV - Club Brugge KV live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.