Eredivisie 2026/27

PEC Zwolle - ADO Den Haag opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 11
| 1 nov 2026-12:15
PEC Zwolle
v v v w g
- : -
ADO Den Haag
v g g w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 26 oktober 2026 om 09:16 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling PEC Zwolle

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen FC Utrecht

PEC Zwolle 4-2-3-1

1Jasper Schendelaar
33D. van der Haar
24Nick Viergever
28S. Graves
3O. Aertssen
8T. Sommer
30R. Thomas
11D. Mbayo
25T. Oosting
37G. van der Wal
17S. van Hooijdonk
Wisselspelers
41D. Verduin
4Tijs Velthuis
9E. Sørensen
42D. Ruward
20G. Reiziger
26J. Pereira da Gama
7Y. Namli
10K. Kostons
34N. Fichtinger
16T. de Graaff
6Jan Bürger
22I. Cissoko

Eerdere opstelling ADO Den Haag

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen sc Heerenveen

ADO Den Haag 4-4-2

1K. Nikiema
18S. Sylla
4M. Waem
3P. Mulder
5J. Jensen-Abbew
11Evan Rottier
25Juho Kilo
33M. Sin
17J. Hawkins
46Y. Eduardo
9J. Bal
Wisselspelers
15M. Hokke
2O. Raterink
23N. Thiede
27N. Thomas
22L. Wilhelm
16Finn de Bruin
10I. de Ruijter
7D. van Mieghem
8J. Zamburek
21Cameron Peupion
14M. Jiménez

Odds voor PEC Zwolle - ADO Den Haag

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
PEC Zwolle (1)Tonybet logo2,25
Gelijkspel (X)Tonybet logo3,60
ADO Den Haag (2)Tonybet logo2,90

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 26 oktober 2026, 04:33 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
PEC Zwolle
ADO Den Haag

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 26 oktober 2026 06:05 uur.

Recente uitslagen

PEC Zwolle logoPEC Zwolle

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026FC Utrecht – PEC Zwolle1 – 1
18 okt 2026PEC Zwolle – Go Ahead Eagles4 – 1
11 okt 2026PEC Zwolle – SC Cambuur0 – 1
18 sep 2026FC Groningen – PEC Zwolle3 – 0
13 sep 2026PEC Zwolle – Feyenoord0 – 7

ADO Den Haag logoADO Den Haag

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026ADO Den Haag – sc Heerenveen2 – 3
17 okt 2026ADO Den Haag – PSV2 – 1
11 okt 2026Telstar – ADO Den Haag2 – 2
19 sep 2026ADO Den Haag – SC Cambuur1 – 1
12 sep 2026FC Twente – ADO Den Haag2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
17 feb 2023ADO Den Haag3 – 1PEC Zwolle
16 sep 2022PEC Zwolle1 – 2ADO Den Haag
9 mei 2021PEC Zwolle0 – 1ADO Den Haag
23 dec 2020ADO Den Haag0 – 2PEC Zwolle

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers PEC Zwolle
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
48L. BakkerKeeper——————
1J. SchendelaarKeeper26100000
41D. VerduinKeeper2200000
16T. de GraaffKeeper2100000
3O. AertssenVerdediger22100010
6J. BurgerVerdediger—20000
43S. CalderwoodVerdediger——————
2Sherel FloranusVerdediger2860031
28S. GravesVerdediger27100000
42D. RuwardVerdediger2100000
4Tijs VelthuisVerdediger2450000
24Nick ViergeverVerdediger37101000
39M. WesterhuisVerdediger—00000
33D. van der HaarVerdediger2280100
34N. FichtingerMiddenvelder2230000
10F. KrastevMiddenvelder25—————
25Thijs OostingMiddenvelder26102200
26J. Pereira da GamaMiddenvelder1600000
38G. RahajaanMiddenvelder1800000
20G. ReizigerMiddenvelder2160020
8T. SommerMiddenvelder24100120
30Ryan ThomasMiddenvelder3180010
18Odysseus VelanasMiddenvelder2860000
37G. van der WalMiddenvelder—40010
22I. CissokoAanvaller2391110
10K. KostonsAanvaller27104030
11D. MbayoAanvaller25100400
9Y. NamliAanvaller3200000
9E. SørensenAanvaller2792000
49M. de TroijeAanvaller——————
17S. van HooijdonkAanvaller2661000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers ADO Den Haag
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12S. EekhoutKeeper—00000
20C. KramerKeeper3600000
1K. NikiemaKeeper23100000
23N. ThiedeKeeper2700000
35S. BergtopVerdediger1900000
15M. HokkeVerdediger2390101
5J. Jensen-AbbewVerdediger2460000
3P. MulderVerdediger27100020
2O. RaterinkVerdediger2070010
18S. SyllaVerdediger27101030
4M. WaemVerdediger2690010
22L. WilhelmVerdediger2330000
10I. de RuijterVerdediger2050000
14Mylian JimenezMiddenvelder2330010
25Juho KiloMiddenvelder24101120
21Cameron PeupionMiddenvelder—10000
33M. SinMiddenvelder2251000
29A. VeselovMiddenvelder—00000
8J. ZamburekMiddenvelder2550000
16F. de BruinMiddenvelder—40100
9J. BalAanvaller2091000
77D. BaranyAanvaller2631000
46Y. EduardoAanvaller20103210
17J. HawkinsAanvaller2590010
7Alejandro PozoAanvaller——————
19L. ReischlAanvaller2220000
11Evan RottierAanvaller24102520
27N. ThomasAanvaller2563110
32D. van LoenenAanvaller—00000
7D. van MieghemAanvaller36100000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je PEC Zwolle - ADO Den Haag live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.