Opstellingen NEC - Omonia Nicosia

| 5 nov 2026-18:45
NEC
g v v g g
- : -
Omonia Nicosia
g w v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
NEC
Omonia Nicosia

NEC - Omonia Nicosia: wedstrijdinformatie

NEC speelt thuis tegen Omonia Nicosia op 5 november 2026 om 18:45 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Europa League 2026-2027 – League phase. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen NEC - Omonia Nicosia

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen Ajax

NEC 3-4-2-1

1G. Crettaz
24D. Fonville
4P. Schuurs
73G. Bras
34K. Kers
20N. Lebreton
6D. Nejasmic
21T. Storm
10Dušan Tadić
9T. Chery
30Bryan Linssen
Wisselspelers
11W. Willumsson
19A. Tahaui
12N. Polster
42Y. Moslih
35J. Monteiro
22A. Kaplan
8Isak Hansen Aarøen
36F. Entius
99C. Bischoff
5M. Bakker
66A. Kabar

Laatste bevestigde opstelling: 16 september 2026 tegen Celta Vigo

Omonia Nicosia 4-2-3-1

40Fabiano Freitas
29Jure Balkovec
37Ľ. Šatka
5Senou Coulibaly
93J. Duverne
14M. Maric
74P. Andreou
7J. Montnor
22M. Tankovic
11Ewandro
99L. Diony
Wisselspelers
78P. Michail
1T. Kaminski
27S. Simic
82A. Christou
77Loic Négo
90C. Konstantinidis
92C. Panagiotis
20L. Brouwers
17F. Tănase
85A. Neofytou
21M. Mayambela
9Andronikos Kakoullis

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers NEC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1G. CrettazKeeper26100001
36F. EntiusKeeper2000000
38J. GenesteKeeper1900000
12N. PolsterKeeper2450000
73G. BrasVerdediger2240010
24D. FonvilleVerdediger2380000
66A. KabarVerdediger2070020
4Ahmetcan KaplanVerdediger2310000
42Y. MoslihVerdediger1900000
17Bram NuytinckVerdediger3680000
44Mees RensenVerdediger——————
3P. SandlerVerdediger2960010
4Perr SchuursVerdediger2662100
21T. StormVerdediger22120030
37M. van de WielVerdediger—00000
9T. CheryMiddenvelder38124200
18Dennis GeigerMiddenvelder2850000
8Isak Hansen AarøenMiddenvelder2240010
20N. LebretonMiddenvelder22131030
35J. MonteiroMiddenvelder32110030
6D. NejasmicMiddenvelder27111000
10Dušan TadićMiddenvelder37120310
19A. TahauiMiddenvelder2172000
11W. WillumssonMiddenvelder2760110
99C. BischoffAanvaller20111100
34K. KersAanvaller2050000
30Bryan LinssenAanvaller36122010
7E. MorAanvaller2971100
14K. SierhuisAanvaller2872110
77A. ThomasAanvaller1940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Omonia Nicosia
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40Fabiano FreitasKeeper3870000
1T. KaminskiKeeper3300000
78P. MichailKeeper2000000
29Jure BalkovecVerdediger3271010
92C. PanagiotisVerdediger—00000
82A. ChristouVerdediger—40000
5Senou CoulibalyVerdediger3260121
93J. DuverneVerdediger2930010
90C. KonstantinidisVerdediger—00000
77Loic NégoVerdediger3530001
28M. OdubajoVerdediger——————
37Ľ. ŠatkaVerdediger3010000
27S. SimicVerdediger3130000
74P. AndreouMiddenvelder2072000
20L. BrouwersMiddenvelder2810000
11EwandroMiddenvelder3070210
6Carel EitingMiddenvelder2800000
94Theos KazakeosMiddenvelder—00000
14M. MaricMiddenvelder2870020
22K. NwakaliMiddenvelder——————
17F. TănaseMiddenvelder3110000
22M. TankovicMiddenvelder3170100
8Babajide David AkintolaAanvaller——————
99L. DionyAanvaller3364000
88C. EvangelouAanvaller—00000
9Andronikos KakoullisAanvaller2560011
21M. MayambelaAanvaller3050000
7J. MontnorAanvaller2460000
85A. NeofytouAanvaller2140000
91Konstantinos PanagiAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je NEC - Omonia Nicosia live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.