Eredivisie 2026/27Goffertstadion

NEC - SC Cambuur opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 18
| Goffertstadion | 10 jan 2027-12:15
NEC
g g g g w
- : -
SC Cambuur
g w g w g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 06:24 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling NEC

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Dinamo Zagreb

NEC 3-4-2-1

1G. Crettaz
24D. Fonville
22A. Kaplan
4P. Schuurs
99C. Bischoff
18Dennis Geiger
6D. Nejasmic
21T. Storm
20N. Lebreton
9T. Chery
30Bryan Linssen
Wisselspelers
11W. Willumsson
14K. Sierhuis
12N. Polster
34K. Kers
66A. Kabar
38J. Geneste
73G. Bras
35J. Monteiro

Eerdere opstelling SC Cambuur

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen AZ

SC Cambuur 4-2-3-1

1T. Jansen
28M. Costarelli
14B. van Duijl
4I. Baouf
2D. Bouah
8N. Souren
33M. Maertens
11I. Hamache
10R. El Arguioui
30J. Ceka
13N. Binder
Wisselspelers
24M. Kalisvaart
23L. Jetten
29I. Henstra
7S. Bouhoudane
3J. Berkhout
27W. Kooistra
15F. Kvam
16R. Mulders
22L. Plogmann
9S. Vink
48D. Westerhof
17E. Apkakou

Odds voor NEC - SC Cambuur

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
NEC
SC Cambuur

Recente uitslagen

NEC logoNEC

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Dinamo Zagreb – NEC2 – 4
18 okt 2026NEC – Fortuna Sittard2 – 2
15 okt 2026NEC – Levski Sofia1 – 1
10 okt 2026Ajax – NEC1 – 1
20 sep 2026NEC – Go Ahead Eagles1 – 1

SC Cambuur logoSC Cambuur

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026SC Cambuur – AZ2 – 2
11 okt 2026PEC Zwolle – SC Cambuur0 – 1
19 sep 2026ADO Den Haag – SC Cambuur1 – 1
12 sep 2026SC Cambuur – NEC3 – 0
6 sep 2026Telstar – SC Cambuur2 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
12 sep 2026SC Cambuur3 – 0NEC
11 feb 2023NEC0 – 0SC Cambuur
4 nov 2022SC Cambuur0 – 1NEC
17 jan 2021NEC0 – 0SC Cambuur
28 aug 2020SC Cambuur2 – 0NEC

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers NEC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1G. CrettazKeeper26130001
36F. EntiusKeeper2000000
38J. GenesteKeeper1900000
12N. PolsterKeeper2450000
73G. BrasVerdediger2260010
24D. FonvilleVerdediger23110000
66A. KabarVerdediger2080020
4Ahmetcan KaplanVerdediger2340000
42Y. MoslihVerdediger1910000
17Bram NuytinckVerdediger3680000
44Mees RensenVerdediger——————
3P. SandlerVerdediger2960010
4Perr SchuursVerdediger2692200
21T. StormVerdediger22140030
37M. van de WielVerdediger—00000
9T. CheryMiddenvelder38146200
18Dennis GeigerMiddenvelder2880100
8Isak Hansen AarøenMiddenvelder2240010
20N. LebretonMiddenvelder22161150
35J. MonteiroMiddenvelder32130030
6D. NejasmicMiddenvelder27141100
10Dušan TadićMiddenvelder37130310
19A. TahauiMiddenvelder2182000
11W. WillumssonMiddenvelder2891110
99C. BischoffAanvaller20142210
34K. KersAanvaller2081000
30Bryan LinssenAanvaller36154010
7E. MorAanvaller2971100
14K. SierhuisAanvaller2892110
77A. ThomasAanvaller1940000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers SC Cambuur
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Thijs JansenKeeper2490010
24M. KalisvaartKeeper—00000
21Jasper MeijsterKeeper2100000
22Luca PlogmannKeeper2600000
6Jamal AmofaVerdediger2780100
43Amar BakkatiVerdediger——————
4I. BaoufVerdediger2090010
3J. BerkhoutVerdediger2420000
2D. BouahVerdediger2570031
28M. CostarelliVerdediger2190010
23L. JettenVerdediger1950010
15F. KvamVerdediger2171000
16R. MuldersVerdediger2650010
33B. VogelzangVerdediger—00000
14B. van DuijlVerdediger2160200
17E. ApkakouMiddenvelder—40000
62W. AsselmanMiddenvelder——————
38Y. BruinsmaMiddenvelder——————
10R. El ArguiouiMiddenvelder2194010
33M. MaertensMiddenvelder3150010
8N. SourenMiddenvelder2690120
L. VanderbruggenMiddenvelder——————
48D. WesterhofMiddenvelder—00000
40W. van der GootMiddenvelder—20000
18W. van der HeideMiddenvelder—00000
13N. BinderAanvaller2473200
7S. BouhoudaneAanvaller1890110
30J. CekaAanvaller2630110
11I. HamacheAanvaller2394100
29I. HenstraAanvaller2071010
27W. KooistraAanvaller2050010
47D. LookAanvaller——————
9S. VinkAanvaller2060000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je NEC - SC Cambuur live kijken?

Eredivisiewedstrijden worden in Nederland live uitgezonden door ESPN. Bekijk de informatie over ESPN en Eredivisie kijken en controleer welk kanaal dit duel uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.