Keuken Kampioen Divisie 2026-2027De Geusselt

MVV - Heracles opstellingen

| De Geusselt | 18 okt 2026-16:45
MVV
v v w v v
1 : 5
0.58
xG
2.88
Eindstand
Heracles
w v w g w
S. van der Wegen
33'
M. Wrusch
41'
Chafik Abbas
43'
Manny
51'
J. N'djoli
62'
J. N'djoli
82'
33'
41'
Doelpunt
43'
Doelpunt
51'
Doelpunt
Manny (Assistent: Chafik Abbas)
62'
Doelpunt
82'
Doelpunt
J. N'djoli (Assistent: M. Engels)
Gele kaart
89'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
MVV
V V W V V
Keuken Kampioen Divisie
9 okt 2026
- 20:00
NAC Breda
0.63
xG
0.28
1 0
MVV
Keuken Kampioen Divisie
3 okt 2026
- 16:30
Top OSS
4 1
MVV
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 20:00
MVV
2 0
Helmond Sport
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
RKC Waalwijk
6 1
MVV
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
MVV
0 4
Almere City FC
Heracles
W V W G W
Keuken Kampioen Divisie
9 okt 2026
- 20:00
Heracles
2.47
xG
0.75
3 0
RKC Waalwijk
Keuken Kampioen Divisie
2 okt 2026
- 21:00
Helmond Sport
2 2
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
26 sep 2026
- 16:30
Heracles
2 0
Vitesse
Keuken Kampioen Divisie
18 sep 2026
- 20:00
Almere City FC
1 0
Heracles
Keuken Kampioen Divisie
11 sep 2026
- 20:00
Heracles
3 2
Jong AZ
Opstelling
MVV
1
Keeper
6.66
17
Verdediger
33'
6.67
6
Verdediger
5.5
22
Verdediger
5.38
16
Middenvelder
69'
5.97
18
Middenvelder
5.53
10
Middenvelder
5.22
27
Aanvaller
77'
6.03
7
Middenvelder
89'
5.84
Wissels
12
Keeper
29
Aanvaller
77'
6.26
11
Aanvaller
69'
6.42
13
Keeper
14
Aanvaller
21
Verdediger
20
Middenvelder
Trainer
Heracles
6.42
2
Verdediger
77'
6.62
4
Verdediger
6.51
14
Verdediger
41'
7.99
25
Verdediger
51'77'
6.62
5
Middenvelder
83'
6.44
32
Middenvelder
6.66
7
Middenvelder
43'
8.78
10
Middenvelder
52'
6.12
6
Middenvelder
52'
5.88
27
Aanvaller
62'82'
9.36
Wissels
35
Verdediger
8
Middenvelder
77'
6.75
22
Aanvaller
18
Middenvelder
52'
6.19
16
Keeper
9
Aanvaller
33
Keeper
77'
5.99
17
Middenvelder
52'
7.2
26
Middenvelder
83'
6.3
30
Aanvaller
3
Verdediger
Trainer

De basiself van Heracles staat in de wedstrijdfeed. Voor MVV ontbreekt nog een volledig elftal. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 12:36 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling MVV

Laatste bevestigde opstelling: 3 oktober 2026 tegen Top OSS

MVV 4-2-3-1

1Hugo Wentges
17S. van der Wegen
22S. Bouland
6F. Dicke
21D. Asante
16R. Klaasen
18E. Sierra
7L. Daneels
10O. Dumont
24N. El Hamdaoui
9T. Vinogradac
Wisselspelers
11T. Verheijen
12S. van der Heijden
27N. Matoug
14M. Kuipers
29O. Zimuangana
13S. Timmers

Basiself Heracles

Heracles 4-2-3-1

1Fabian de Keijzer
25Manny
14M. Wrusch
4D. Mirani
2M. Benita
32S. Scheperman
5D. van der Kust
6D. Tomic
10T. Bruns
7Chafik Abbas
27J. N'djoli
Wisselspelers
35S. Bultman
8M. Engels
22T. Hamamioglu
18M. Hauswirth
16T. Jansink
9V. Poppler
33L. Zeevalkink
23Mike Jarno Maria te Wierik
17T. van Gilst
26D. van Kaam
30D. van Oorschot
3M. Borac

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 1 - 2

StatistiekMVVHeracles
Schoten723
Schoten op doel312
Balbezit46%54%
Hoekschoppen39

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

MVV logoMVV

DatumWedstrijdUitslag
9 okt 2026NAC Breda – MVV1 – 0
3 okt 2026FC OSS – MVV4 – 1
26 sep 2026MVV – Helmond Sport2 – 0
18 sep 2026Waalwijk – MVV6 – 1
11 sep 2026MVV – Almere City FC0 – 4

Heracles logoHeracles

DatumWedstrijdUitslag
9 okt 2026Heracles – Waalwijk3 – 0
2 okt 2026Helmond Sport – Heracles2 – 2
26 sep 2026Heracles – Vitesse2 – 0
18 sep 2026Almere City FC – Heracles1 – 0
11 sep 2026Heracles – Jong AZ3 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
13 feb 2023MVV0 – 2Heracles
29 aug 2022Heracles2 – 2MVV

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers MVV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23V. GoffingsKeeper—00000
13S. TimmersKeeper—00000
1Hugo WentgesKeeper24120010
12S. van der HeijdenKeeper2200000
22S. BoulandVerdediger20100010
3W. CoomansVerdediger2400000
2M. HoflandVerdediger2170110
26A. Mansala MpudiVerdediger—00000
5L. SchenkVerdediger2420010
4D. TimberVerdediger——————
6F. DickeVerdediger22121100
10O. DumontMiddenvelder24125120
24N. El HamdaouiMiddenvelder—91000
16R. KlaasenMiddenvelder33101220
14M. KuipersAanvaller2000000
19Mika LuijendijkMiddenvelder1910000
18E. Sierra-CappelletiMiddenvelder25122110
8S. Van DesselMiddenvelder2541000
17S. van der WegenVerdediger21121120
20A. AmgarMiddenvelder1800000
21D. AsanteVerdediger26100110
7Lennerd DaneelsMiddenvelder28120220
27N. MatougAanvaller2380010
11T. VerheijenAanvaller2350010
9T. VinogradacAanvaller2581000
29O. ZimuanganaAanvaller2070100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Heracles
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16T. JansinkKeeper2300000
33L. ZeevalkinkKeeper2100000
1Fabian De KeijzerKeeper26120010
2M. BenitaVerdediger2260110
3M. BoracVerdediger2051000
35S. BultmanVerdediger2120010
18M. HauswirthMiddenvelder—120210
25MannyVerdediger—113020
4D. MiraniVerdediger30122000
15D. VicenteVerdediger27101111
23Mike te WierikVerdediger34100010
5D. van der KustMiddenvelder25121320
20R. BozinovskiMiddenvelder——————
10Thomas BrunsMiddenvelder34100310
11J. Reine-AdélaïdeMiddenvelder2860020
32S. SchepermanMiddenvelder24123220
6D. TomicMiddenvelder2890000
14M. WruschVerdediger26112010
17T. van GilstMiddenvelder23128200
26Daniel Van KaamMiddenvelder2610000
7Chafik AbbasMiddenvelder28122610
39S. BlokhuisAanvaller——————
21Y. Borges SanchesAanvaller22—————
8Mario EngelsMiddenvelder3360100
80F. FofanaAanvaller2310000
22T. HamamiogluAanvaller—00000
27J. N'djoliAanvaller261213220
9V. PopplerAanvaller2510000
28G. SamboAanvaller——————
30Diego van OorschotAanvaller2110000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.