UEFA Champions League 2026-2027

Mjallby AIF - Lincoln Red Imps FC opstellingen

| 21 jul 2026-18:00
Mjallby AIF
3 : 0
Eindstand
Lincoln Red Imps FC
w g
A. Samuelsen
18'
A. Samuelsen
24'
J. Bergstrom
31'
18'
Doelpunt
24'
Doelpunt
31'
40'
45'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
6'
Mjallby AIF
Lincoln Red Imps FC
W G
Champions League
14 jul 2026
- 18:00
Inter Club d'Escaldes
1 1
Lincoln Red Imps FC
Champions League
7 jul 2026
- 18:00
Lincoln Red Imps FC
3 1
Inter Club d'Escaldes
Opstelling
Mjallby AIF
13
Keeper
33
Verdediger
2
Verdediger
40'62'
24
Verdediger
10
Aanvaller
62'
7
Middenvelder
69'
22
Middenvelder
23
Aanvaller
18'24'
14
Middenvelder
18
Aanvaller
31'77'
17
Middenvelder
77'
Wissels
35
Keeper
3
Verdediger
4
Verdediger
5
Verdediger
62'
8
Middenvelder
69'
9
Aanvaller
77'
62'
25
Verdediger
27
Middenvelder
29
Middenvelder
77'
39
Middenvelder
Trainer
Lincoln Red Imps FC
13
Keeper
5
Verdediger
6
Verdediger
3
Verdediger
66
Verdediger
23
Middenvelder
Joe
8
Middenvelder
45'80'
21
Middenvelder
18
Aanvaller
61'
44
Aanvaller
72'
9
Aanvaller
62'
Wissels
1
Keeper
27
Keeper
2
Verdediger
4
Middenvelder
80'
7
Aanvaller
10
Aanvaller
61'
19
Verdediger
62'
22
Middenvelder
32
Middenvelder
72'
77
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 08:34 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Mjallby AIF

Mjallby AIF 3-4-3

13R. Wallinder
24T. Pettersson
2Ludvig Svanberg
33T. Miettinen
23A. Samuelsen
22J. Gustavsson
7V. Gustafson
10J. Kjær
17E. Stroud
18J. Bergstrom
14V. Granath
Wisselspelers
35A. Lundin
3M. Agnarsson
4A. Noren
5A. Iqbal
8T. Helge
9A. Youssef
15B. Bang-Kittilsen
19A. Manneh
25M. Nielsen
27L. Tidstrand
29O. Lindberg
39R. Arrhenius

Basiself Lincoln Red Imps FC

Lincoln Red Imps FC 3-4-3

13J. Hankins
3C. Rutjens
6B. Lopes
5T. Cardozo
21Nano
8Mandi
23Joe
66Julliani Eersteling
9K. Gomez
44M. Toledano
18T. Garcia
Wisselspelers
1Nauzet Santana
27M. Hamm
2E. Jolley
4N. Pinto
7Lee Casciaro
10A. Mula
19Y. Flalhi Idrissi
22G. Torrilla
32F. Alvarez
77R. Garcia

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 3 - 0

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Lincoln Red Imps FC logoLincoln Red Imps FC

DatumWedstrijdUitslag
14 jul 2026Inter Club d’Escaldes – Lincoln Red Imps FC1 – 1
7 jul 2026Lincoln Red Imps FC – Inter Club d’Escaldes3 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Mjallby AIF
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
30M. AhlstrandKeeper—00000
1S. HansenKeeper1900000
35A. LundinKeeper3310000
13R. WallinderKeeper2760000
3M. AgnarssonVerdediger2230000
31D. HodzicVerdediger——————
26I. HoffmannVerdediger2520000
5A. IqbalVerdediger2460100
33T. MiettinenVerdediger2450000
25M. NielsenVerdediger2140000
4A. NorenVerdediger2731000
24T. PetterssonVerdediger3670020
2Ludvig SvanbergVerdediger2350020
19I. AndersenMiddenvelder—00000
39R. ArrheniusMiddenvelder1830000
6M. EnggårdMiddenvelder2230010
14V. GranathMiddenvelder2870130
7V. GustafsonMiddenvelder3170020
22J. GustavssonMiddenvelder3170120
8T. HelgeMiddenvelder2110000
29O. LindbergMiddenvelder1960000
28C. RosenMiddenvelder——————
27L. TidstrandMiddenvelder2130000
18J. BergstromAanvaller3172010
21Villum DalsgaardAanvaller—10000
10J. KjærAanvaller2270010
23A. SamuelsenAanvaller2262030
11T. StavitskiAanvaller27—————
9A. YoussefAanvaller2640000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lincoln Red Imps FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
27M. HammKeeper2400000
13J. HankinsKeeper2550020
1Nauzet SantanaKeeper3240000
20E. BrittoVerdediger2530010
5T. CardozoVerdediger—60011
66J. EerstelingVerdediger2490110
19Y. Flalhi IdrissiVerdediger—80111
2E. JolleyVerdediger2940000
6B. LopesVerdediger3380020
3C. RutjensVerdediger2891000
32F. AlvarezMiddenvelder3291100
17A. CoulibalyMiddenvelder—20000
23JoeMiddenvelder3590010
8MandiMiddenvelder3770030
16L. MasonMiddenvelder—20010
21NanoMiddenvelder4171310
4N. PintoMiddenvelder—60000
22G. TorrillaMiddenvelder2940010
7Lee CasciaroAanvaller4500010
99Ayman El GhobashyAanvaller—20020
77R. GarciaAanvaller—10000
18T. GarciaAanvaller3550020
9K. GomezAanvaller3282100
10A. MulaAanvaller3081000
11Álvaro RomeroAanvaller—30000
44M. ToledanoAanvaller—83030

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.