LaLiga 2026/27

Malaga - Elche opstellingen

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 18
| 3 jan 2027-17:00
Malaga
v v g v g
- : -
Elche
g v w g g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 14:21 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Malaga

Laatste bevestigde opstelling: 23 oktober 2026 tegen Alavés

Malaga 4-1-4-1

1A. Herrero
31Rafita
4E. Galilea
15A. Recio
3Carlos Puga
6R. Enriquez
39A. Aznou
22D. Lorenzo
8Carlos Dotor
10D. Larrubia
21A. Nino
Wisselspelers
2J. Cajuste
23I. Merino
20Fernando Calero
9Chupe
17E. Jauregi
13C. Lopez
5A. Pastor
14R. Rodriguez
12José Salinas
7H. Abaida
32J. Fernandez
25J. Berrocal

Eerdere opstelling Elche

Laatste bevestigde opstelling: 17 oktober 2026 tegen Villarreal

Elche 5-3-2

1M. Dituro
11Germán Valera
3R. Revivo
23Víctor Chust
47J. Morcillo
2Buba Sangare
18T. Lemar
8M. Aguado
12Gonzalo Villar
21L. Cepeda
24A. Osorio
Wisselspelers
10Facundo Buonanotte
13Alejandro Iturbe
17Josán Fernández
15K. Lomónaco
16M. Neto
14Fer Niño
9E. Ponce
5F. Redondo Solari
22Rubén Sáez
20Tete Morente
6Bigas
29A. Houary

Odds voor Malaga - Elche

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Malaga
Elche

Recente uitslagen

Malaga logoMalaga

DatumWedstrijdUitslag
23 okt 2026Alavés – Malaga1 – 1
18 okt 2026Malaga – Real Sociedad2 – 5
9 okt 2026Malaga – Espanyol1 – 1
20 sep 2026Getafe – Malaga1 – 0
17 sep 2026Malaga – Villarreal1 – 3

Elche logoElche

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026Villarreal – Elche0 – 0
11 okt 2026Elche – Celta Vigo0 – 0
18 sep 2026Espanyol – Elche1 – 3
15 sep 2026Elche – Real Madrid2 – 3
12 sep 2026Athletic Club – Elche1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Malaga
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
30A. CespedesKeeper2200000
1A. HerreroKeeper32100010
13C. LopezKeeper2100000
39A. AznouVerdediger2030010
25J. BerrocalVerdediger2730000
5Fernando CaleroVerdediger—20000
4E. GalileaVerdediger3270020
23I. MerinoVerdediger2080000
16Diego MurilloVerdediger——————
5A. PastorVerdediger2700000
3Carlos PugaVerdediger2590030
31RafitaVerdediger—100110
15A. RecioVerdediger23100000
12José SalinasVerdediger2680010
32Miguel SantaellaVerdediger——————
7H. AbaidaMiddenvelder2430000
2J. CajusteMiddenvelder2720000
8Carlos DotorMiddenvelder2591020
6R. EnriquezMiddenvelder2590130
10D. LarrubiaMiddenvelder24100030
22D. LorenzoMiddenvelder2390010
18Pablo MartínezMiddenvelder2871210
35A. OchoaMiddenvelder——————
28J. OtunencheMiddenvelder2100000
14R. RodriguezMiddenvelder2360000
9ChupeAanvaller22101020
19Juan CruzAanvaller2670110
32J. FernandezAanvaller—00000
Juan FernandezAanvaller——————
17E. JauregiAanvaller3020010
24Julen LobeteAanvaller2610000
11Joaquín MuñozAanvaller2790000
21A. NinoAanvaller2264000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Elche
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40O. BoschKeeper——————
1M. DituroKeeper3990000
13Alejandro IturbeKeeper2300000
13Alejandro RamosKeeper——————
Diego SanchezKeeper——————
26M. BarzicVerdediger2210000
6BigasVerdediger3640000
2Buba SangareVerdediger1981000
23Víctor ChustVerdediger2690110
31David DelgadoVerdediger——————
4Bambo DiabyVerdediger——————
26K. LomónacoVerdediger—00000
A. MirallesVerdediger——————
3R. RevivoVerdediger2360210
22Rubén SáezVerdediger2550010
8M. AguadoMiddenvelder2661010
10Facundo BuonanotteMiddenvelder2151010
19G. DianganaMiddenvelder2800000
43Alex HerraizMiddenvelder——————
18T. LemarMiddenvelder3061010
47J. MorcilloMiddenvelder—70000
16M. NetoMiddenvelder2360000
5F. Redondo SolariMiddenvelder2360011
12Gonzalo VillarMiddenvelder2890130
21L. CepedaAanvaller2390220
29A. HouaryAanvaller2130010
17Josán FernándezAanvaller3630110
14Fer NiñoAanvaller2695020
24A. OsorioAanvaller2461010
30A. PadillaAanvaller2010000
46J. PieraAanvaller——————
9E. PonceAanvaller2930000
38Álex SánchezAanvaller——————
7Yago AlonsoAanvaller——————
20Tete MorenteAanvaller2990320
11Germán ValeraAanvaller2491010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Malaga - Elche live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.