Ligue 1 2026/27Groupama Stadium

Lyon - Lorient opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 16
| Groupama Stadium | 16 jan 2027-17:00
Lyon
w v w w v
- : -
Lorient
w g v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 22:25 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Lyon

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen 1899 Hoffenheim

Lyon 4-3-3

1D. Greif
21R. Kluivert
22Clinton Mata
20F. Bacher
37S. Kango
2M. Bidstrup
6T. Tessmann
99N. Nartey
11K. Nakamura
45R. Himbert
26K. Boudache
Wisselspelers
13Z. Athekame
8Corentin Tolisso
7E. Nuamah
19Moussa Niakhaté
23T. Morton
18K. Merah
85N. Kamara
24J. Duranville
40R. Descamps
16Abner Vinícius
25J. Bengui

Eerdere opstelling Lorient

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Monaco

Lorient 3-4-2-1

38Yvon Landry Mvogo Nganoma
95S. Touré
3Montassar Talbi
32N. Adjei
43K. Kouassi
62A. Avom
8N. Cadiou
20D. Sylla
33G. Bernardeau
17Jean-Victor Makengo
18I. Baldé
Wisselspelers
15A. Tosin
2A. Georgen
21B. Kamara
77P. Katseris
19S. Faye
42M. Kone
30S. Kuzmić
11T. Le Bris
55N. Obaretin

Odds voor Lyon - Lorient

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Lyon
Lorient

Recente uitslagen

Lyon logoLyon

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 20261899 Hoffenheim – Lyon3 – 0
18 okt 2026Lyon – Nice2 – 1
15 okt 2026Lyon – Crystal Palace3 – 2
9 okt 2026Lens – Lyon2 – 1
19 sep 2026Lyon – Rennes4 – 0

Lorient logoLorient

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Lorient – Monaco1 – 0
10 okt 2026Lorient – Paris FC1 – 0
19 sep 2026Le Mans – Lorient2 – 1
12 sep 2026Lorient – Toulouse2 – 2
5 sep 2026Lens – Lorient0 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 mrt 2023Lyon0 – 0Lorient
7 sep 2022Lorient3 – 1Lyon
4 mrt 2022Lorient1 – 4Lyon
25 sep 2021Lyon1 – 1Lorient
8 mei 2021Lyon4 – 1Lorient

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Lyon
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25J. BenguiKeeper2100000
40R. DescampsKeeper3030000
1D. GreifKeeper29110000
30Y. KonanKeeper1900000
16Abner ViníciusVerdediger26110020
13Z. AthekameVerdediger2192310
20F. BacherVerdediger25101010
85N. KamaraVerdediger1910000
37S. KangoVerdediger—10000
21R. KluivertVerdediger25100000
22Clinton MataVerdediger3370000
19Moussa NiakhatéVerdediger30100030
3Nicolás TagliaficoVerdediger3430000
2M. BidstrupMiddenvelder25120000
84A. HamdaniMiddenvelder——————
18K. MerahMiddenvelder1951000
23T. MortonMiddenvelder23131010
99N. NarteyMiddenvelder21102020
76M. OuedraogoMiddenvelder2350110
10P. SulcMiddenvelder25102310
6T. TessmannMiddenvelder25131010
8Corentin TolissoMiddenvelder32142400
26K. BoudacheAanvaller20130000
24J. DuranvilleAanvaller2030000
11Alejandro Gomes RodriguezAanvaller——————
45R. HimbertAanvaller1820000
11K. NakamuraAanvaller2671211
7E. NuamahAanvaller22115100
17Loïs OpendaAanvaller26102120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lorient
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
21B. KamaraKeeper3000000
1B. LeroyKeeper——————
38Yvon MvogoKeeper3270000
32N. AdjeiVerdediger2470010
2A. GeorgenVerdediger2820000
77P. KatserisVerdediger2550310
43K. KouassiVerdediger2270120
30S. KuzmićVerdediger2200000
27F. MendyVerdediger——————
55N. ObaretinVerdediger2320000
97S. SibaVerdediger——————
20D. SyllaVerdediger2370000
3Montassar TalbiVerdediger2870010
95S. TouréVerdediger2320000
62A. AvomMiddenvelder2170010
33G. BernardeauMiddenvelder2071000
8N. CadiouMiddenvelder2771010
7B. FadigaMiddenvelder2500000
11T. Le BrisMiddenvelder2450000
17Jean-Victor MakengoMiddenvelder2871110
72N. MbambaMiddenvelder2131000
23Daniel SemedoMiddenvelder2200000
18I. BaldéAanvaller2351000
9M. BambaAanvaller——————
34M. BleyAanvaller——————
19S. FayeAanvaller2340000
10I. JensenAanvaller2251000
42M. KoneAanvaller—71000
15A. TosinAanvaller2820000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Lyon - Lorient live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.