Europa League 2026-2027 – League phase

Lyon - Lillestrom opstellingen

| 26 nov 2026-21:00
Lyon
w v w w v
- : -
Lillestrom
g w v g v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 08:17 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Lyon

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen 1899 Hoffenheim

Lyon 4-3-3

1D. Greif
21R. Kluivert
22Clinton Mata
20F. Bacher
37S. Kango
2M. Bidstrup
6T. Tessmann
99N. Nartey
11K. Nakamura
45R. Himbert
26K. Boudache
Wisselspelers
13Z. Athekame
8Corentin Tolisso
7E. Nuamah
19Moussa Niakhaté
23T. Morton
18K. Merah
85N. Kamara
24J. Duranville
40R. Descamps
16Abner Vinícius
25J. Bengui

Eerdere opstelling Lillestrom

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Real Sociedad

Lillestrom 4-3-3

12P. Dahlberg
26Y. Paintsil
28R. Gabrielsen
5S. Foss
3S. Ottesen
14G. Nyheim
21Filip Ottosson
29Y. Ibrahimaj
20Felix Va
10T. Olsen
22D. Bassi
Wisselspelers
7L. Alperud
11F. Elkaer
8Fredrik Gulbrandsen
1S. Hagerup
17E. Kitolano
47S. Kristiansen
18K. Krygard
16H. Melland
15G. Nordh
2Lars Ranger
25S. Akanji

Odds voor Lyon - Lillestrom

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Lyon
Lillestrom

Recente uitslagen

Lyon logoLyon

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 20261899 Hoffenheim – Lyon3 – 0
18 okt 2026Lyon – Nice2 – 1
15 okt 2026Lyon – Crystal Palace3 – 2
9 okt 2026Lens – Lyon2 – 1
19 sep 2026Lyon – Rennes4 – 0

Lillestrom logoLillestrom

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Lillestrom – Real Sociedad0 – 6
15 okt 2026Sparta Praha – Lillestrom1 – 1
17 sep 2026Lillestrom – Torreense1 – 2
27 aug 2026Lillestrom – Egnatia Rrogozhinë2 – 1
20 aug 2026Egnatia Rrogozhinë – Lillestrom0 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Lyon
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25J. BenguiKeeper2100000
40R. DescampsKeeper3030000
1D. GreifKeeper29110000
30Y. KonanKeeper1900000
16Abner ViníciusVerdediger26110020
13Z. AthekameVerdediger2192310
20F. BacherVerdediger25101010
85N. KamaraVerdediger1910000
37S. KangoVerdediger—10000
21R. KluivertVerdediger25100000
22Clinton MataVerdediger3370000
19Moussa NiakhatéVerdediger30100030
3Nicolás TagliaficoVerdediger3430000
2M. BidstrupMiddenvelder25120000
84A. HamdaniMiddenvelder——————
18K. MerahMiddenvelder1951000
23T. MortonMiddenvelder23131010
99N. NarteyMiddenvelder21102020
76M. OuedraogoMiddenvelder2350110
10P. SulcMiddenvelder25102310
6T. TessmannMiddenvelder25131010
8Corentin TolissoMiddenvelder32142400
26K. BoudacheAanvaller20130000
24J. DuranvilleAanvaller2030000
11Alejandro Gomes RodriguezAanvaller——————
45R. HimbertAanvaller1820000
11K. NakamuraAanvaller2671211
7E. NuamahAanvaller22115100
17Loïs OpendaAanvaller26102120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lillestrom
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
50L. BabicKeeper—00000
12P. DahlbergKeeper2750000
1S. HagerupKeeper3200000
11F. ElkaerVerdediger2430000
5S. FossVerdediger2741000
28R. GabrielsenVerdediger3450010
4E. B. GarnasVerdediger3100000
47S. KristiansenVerdediger2720000
3S. OttesenVerdediger2520000
L. AastorpMiddenvelder——————
29Y. IbrahimajMiddenvelder3050100
17E. KitolanoMiddenvelder2950000
18K. KrygardMiddenvelder2620000
16H. MellandMiddenvelder2150020
21Filip OttossonMiddenvelder3030000
26Y. PaintsilMiddenvelder2750000
2Lars RangerMiddenvelder2750010
35F. V. ReshaneMiddenvelder——————
25S. AkanjiAanvaller—10100
7L. AlperudAanvaller2110000
22D. BassiAanvaller2130000
8W. FadilAanvaller——————
20Felix VaAanvaller2850100
8Fredrik GulbrandsenAanvaller3450020
19C. JebaraAanvaller23—————
15G. NordhAanvaller2620100
14G. NyheimAanvaller—50020
10T. OlsenAanvaller3543000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Lyon - Lillestrom live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.