Ligue 1 2026/27

Lyon - Le Havre opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 2
| 29 aug 2026-20:45
Lyon
v w g w v
1 : 1
Eindstand
Le Havre
v
L. Openda
87'
Mbwana Samatta
74'
74'
Doelpunt
Doelpunt
87'
41'
Gele kaart
90'
+6
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
7'
Lyon
V W G W V
Champions League
26 aug 2026
- 21:00
Lyon
1 2
Fenerbahçe
Ligue 1
22 aug 2026
- 20:45
Toulouse
0 2
Lyon
Champions League
18 aug 2026
- 21:00
Fenerbahçe
1 1
Lyon
Champions League
11 aug 2026
- 21:00
Lyon
3 0
Sparta Praha
Champions League
4 aug 2026
- 20:00
Sparta Praha
2 1
Lyon
Le Havre
V
Ligue 1
23 aug 2026
- 17:15
Le Havre
0 1
Monaco
Opstelling
Lyon
1
Keeper
13
Verdediger
20
Verdediger
19
Verdediger
2
Middenvelder
62'
23
Middenvelder
7
Aanvaller
80'
8
Middenvelder
26
Aanvaller
61'
17
Aanvaller
87'
Wissels
40
Keeper
22
Verdediger
98
Verdediger
16
Verdediger
80'
6
Middenvelder
18
Middenvelder
10
Middenvelder
80'
99
Middenvelder
62'
11
Aanvaller
61'
Trainer
Le Havre
77
Keeper
15
Verdediger
41'
6
Middenvelder
5
Verdediger
33
Aanvaller
65'
26
Middenvelder
76'
7
Middenvelder
32
Verdediger
76'
14
Middenvelder
17
Aanvaller
65'
25
Aanvaller
74'90'
Wissels
93
Keeper
65'90'
12
Verdediger
23
Verdediger
90'
44
Middenvelder
78
Middenvelder
30
Aanvaller
76'
9
Aanvaller
65'
27
Aanvaller
76'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 10:28 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Lyon

Lyon 4-2-3-1

1D. Greif
3Nicolás Alejandro Tagliafico
19Moussa Niakhaté
20F. Bacher
13Z. Athekame
23T. Morton
2M. Bidstrup
26K. Boudache
8Corentin Tolisso
7E. Nuamah
17L. Openda
Wisselspelers
40R. Descamps
22Clinton Mata
98A. Maitland-Niles
16Abner Vinícius
6T. Tessmann
18K. Merah
10P. Sulc
99N. Nartey
11M. Fofana

Basiself Le Havre

Le Havre 3-4-2-1

77L. Mpasi
5A. Touba
6J. Mwanga
15A. Seko
32T. Pembele
7M. Richardson
26S. Ebonog
33D. Ouziad
17K. Mizuta
14R. Ndiaye
25Mbwana Samatta
Wisselspelers
93G. Gallon
13F. Doucouré
12E. Jelert
23V. Sasso
44I. Bouneb
78D. Mosengo
30S. Nakamura
9J. Maja
27E. Koffi Vinette

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekLyonLe Havre
Schoten1512
Schoten op doel54
Balbezit57%43%
Hoekschoppen55

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Lyon logoLyon

DatumWedstrijdUitslag
26 aug 2026Lyon – Fenerbahçe1 – 2
22 aug 2026Toulouse – Lyon0 – 2
18 aug 2026Fenerbahçe – Lyon1 – 1
11 aug 2026Lyon – Sparta Praha3 – 0
4 aug 2026Sparta Praha – Lyon2 – 1

Le Havre logoLe Havre

DatumWedstrijdUitslag
23 aug 2026Le Havre – Monaco0 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Lyon
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25J. BenguiKeeper2100000
40R. DescampsKeeper3020000
1D. GreifKeeper29100000
30Y. KonanKeeper1900000
16Abner ViníciusVerdediger26100020
13Z. AthekameVerdediger2182210
20F. BacherVerdediger2581010
85N. KamaraVerdediger1900000
37S. KangoVerdediger—00000
21R. KluivertVerdediger2580000
22Clinton MataVerdediger3350000
19Moussa NiakhatéVerdediger3080020
3Nicolás TagliaficoVerdediger3430000
2M. BidstrupMiddenvelder25100000
84A. HamdaniMiddenvelder——————
18K. MerahMiddenvelder1941000
23T. MortonMiddenvelder23121010
99N. NarteyMiddenvelder2182020
76M. OuedraogoMiddenvelder2350110
10P. SulcMiddenvelder2591310
6T. TessmannMiddenvelder25110010
8Corentin TolissoMiddenvelder32122400
26K. BoudacheAanvaller20110000
24J. DuranvilleAanvaller2020000
11Alejandro Gomes RodriguezAanvaller——————
45R. HimbertAanvaller1810000
11K. NakamuraAanvaller2651210
7E. NuamahAanvaller22105100
17Loïs OpendaAanvaller26102120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Le Havre
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
50Paul ArgneyKeeper——————
16A. BodartKeeper2800000
93G. GallonKeeper3340000
77L. MpasiKeeper3230010
40Alex TeixeiraKeeper1900000
Karamokho CamaraVerdediger——————
33Rory DavidsonVerdediger——————
12E. JelertVerdediger2340000
97M. NdiayeVerdediger2100000
32T. PembeleVerdediger2430000
23V. SassoVerdediger3530010
15A. SekoVerdediger2660011
5Ahmed ToubaVerdediger2850010
29Stephan ZagadouVerdediger——————
21M. BodmerMiddenvelder——————
44I. BounebMiddenvelder2020000
39A. DiabateMiddenvelder——————
26S. EbonogMiddenvelder2260000
Ebroni GnoanMiddenvelder——————
78D. MosengoMiddenvelder2010000
6J. MwangaMiddenvelder2350001
14R. NdiayeMiddenvelder2450010
7A. RichardsonMiddenvelder2460010
37Thomas RousseauMiddenvelder——————
24G. ZohouriMiddenvelder1900000
33Yanis Beau DjellelAanvaller——————
33H. DongopandjiAanvaller—10000
38R. FofanaAanvaller2041000
9J. MajaAanvaller2761000
10F. MambimbiAanvaller——————
17K. MizutaAanvaller2640000
30S. NakamuraAanvaller2460110
20D. OuziadAanvaller—50010
25Mbwana SamattaAanvaller3362000
19J. TincresAanvaller——————
27E. Koffi VinetteAanvaller2050000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.