Ligue 1 2026/27Roazhon Park

Rennes - Lorient opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 18
| Roazhon Park | 30 jan 2027-17:00
Rennes
v w w v g
- : -
Lorient
w g v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 12:25 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Rennes

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Juventus

Rennes 5-3-2

30B. Samba
18M. Nagida
24A. Rouault
4C. Cresswell
48A. Ait Boudlal
14Bryan Reynolds
45M. Camara
21V. Rongier
28A. Thomasson
11Musa Al-Taamari
22B. Dia
Wisselspelers
65H. Do Marcolino
95P. Frankowski
16N. Lemaitre
12E. Mayenda
26Quentin Merlin
70A. Nordin
5G. Oliveira
90I. Soumare
17S. Szymański
60K. Belazzoug
10L. Blas
6D. Cissé

Eerdere opstelling Lorient

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Monaco

Lorient 3-4-2-1

38Yvon Landry Mvogo Nganoma
95S. Touré
3Montassar Talbi
32N. Adjei
43K. Kouassi
62A. Avom
8N. Cadiou
20D. Sylla
33G. Bernardeau
17Jean-Victor Makengo
18I. Baldé
Wisselspelers
15A. Tosin
2A. Georgen
21B. Kamara
77P. Katseris
19S. Faye
42M. Kone
30S. Kuzmić
11T. Le Bris
55N. Obaretin

Odds voor Rennes - Lorient

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Rennes
Lorient

Recente uitslagen

Rennes logoRennes

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Juventus – Rennes2 – 2
18 okt 2026Paris FC – Rennes4 – 3
15 okt 2026Rennes – OFI2 – 1
11 okt 2026Rennes – Auxerre4 – 1
19 sep 2026Lyon – Rennes4 – 0

Lorient logoLorient

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Lorient – Monaco1 – 0
10 okt 2026Lorient – Paris FC1 – 0
19 sep 2026Le Mans – Lorient2 – 1
12 sep 2026Lorient – Toulouse2 – 2
5 sep 2026Lens – Lorient0 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
27 jan 2023Lorient2 – 1Rennes
7 aug 2022Rennes0 – 1Lorient
24 apr 2022Rennes5 – 0Lorient
28 nov 2021Lorient0 – 2Rennes
3 feb 2021Rennes1 – 1Lorient

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Rennes
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
80Ayoube AkabouKeeper——————
60K. BelazzougKeeper—00000
16N. LemaitreKeeper2910000
30B. SambaKeeper3290000
48A. Ait BoudlalVerdediger2061030
4C. CresswellVerdediger24100110
95P. FrankowskiVerdediger3181120
26Quentin MerlinVerdediger2440010
18M. NagidaVerdediger21101000
5G. OliveiraVerdediger2000000
14Bryan ReynoldsVerdediger2580300
24A. RouaultVerdediger2560020
67Isiaka SoukounaVerdediger——————
45M. CamaraMiddenvelder2890010
6D. CisséMiddenvelder—30020
21V. RongierMiddenvelder31101010
17S. SzymańskiMiddenvelder2781100
28A. ThomassonMiddenvelder3292230
10L. BlasAanvaller2890100
22B. DiaAanvaller2983000
65H. Do MarcolinoAanvaller2010000
35Elias Legendre QuiñonezAanvaller—00000
9E. LepaulAanvaller2697020
12E. MayendaAanvaller2170000
70A. NordinAanvaller2840000
90I. SoumareAanvaller2680110
11Musa Al-TaamariAanvaller29101010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lorient
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
21B. KamaraKeeper3000000
1B. LeroyKeeper——————
38Yvon MvogoKeeper3270000
32N. AdjeiVerdediger2470010
2A. GeorgenVerdediger2820000
77P. KatserisVerdediger2550310
43K. KouassiVerdediger2270120
30S. KuzmićVerdediger2200000
27F. MendyVerdediger——————
55N. ObaretinVerdediger2320000
97S. SibaVerdediger——————
20D. SyllaVerdediger2370000
3Montassar TalbiVerdediger2870010
95S. TouréVerdediger2320000
62A. AvomMiddenvelder2170010
33G. BernardeauMiddenvelder2071000
8N. CadiouMiddenvelder2771010
7B. FadigaMiddenvelder2500000
11T. Le BrisMiddenvelder2450000
17Jean-Victor MakengoMiddenvelder2871110
72N. MbambaMiddenvelder2131000
23Daniel SemedoMiddenvelder2200000
18I. BaldéAanvaller2351000
9M. BambaAanvaller——————
34M. BleyAanvaller——————
19S. FayeAanvaller2340000
10I. JensenAanvaller2251000
42M. KoneAanvaller—71000
15A. TosinAanvaller2820000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Rennes - Lorient live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.