Opstellingen Lyon - Lorient

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 16
| 16 jan 2027-17:00
Lyon
w g w w v
- : -
Lorient
v w g v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Lyon
Lorient

Lyon - Lorient: wedstrijdinformatie

Lyon speelt thuis tegen Lorient op 16 januari 2027 om 17:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Ligue 1 2026/27. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Lyon - Lorient

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen Lens

Lyon 4-2-3-1

1D. Greif
16Abner Vinícius
21R. Kluivert
20F. Bacher
13Z. Athekame
23T. Morton
2M. Bidstrup
8Corentin Tolisso
10P. Sulc
7E. Nuamah
17L. Openda
Wisselspelers
6T. Tessmann
99N. Nartey
11K. Nakamura
18K. Merah
22Clinton Mata
85N. Kamara
24J. Duranville
40R. Descamps
26K. Boudache

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen Paris FC

Lorient 3-4-2-1

38Yvon Landry Mvogo Nganoma
95S. Touré
3Montassar Talbi
32N. Adjei
43K. Kouassi
2A. Georgen
8N. Cadiou
20D. Sylla
10I. Jensen
17Jean-Victor Makengo
42M. Kone
Wisselspelers
62A. Avom
18I. Baldé
33G. Bernardeau
19S. Faye
21B. Kamara
30S. Kuzmić
11T. Le Bris
55N. Obaretin

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Lyon
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25J. BenguiKeeper2100000
40R. DescampsKeeper3020000
1D. GreifKeeper2990000
30Y. KonanKeeper1900000
16Abner ViníciusVerdediger2690020
13Z. AthekameVerdediger2172210
20F. BacherVerdediger2571010
85N. KamaraVerdediger1900000
37S. KangoVerdediger—00000
21R. KluivertVerdediger2570000
22Clinton MataVerdediger3350000
19Moussa NiakhatéVerdediger3080020
3Nicolás TagliaficoVerdediger3430000
2M. BidstrupMiddenvelder2590000
84A. HamdaniMiddenvelder——————
18K. MerahMiddenvelder1931000
23T. MortonMiddenvelder23111010
99N. NarteyMiddenvelder2172020
76M. OuedraogoMiddenvelder2350110
10P. SulcMiddenvelder2580310
6T. TessmannMiddenvelder25100010
8Corentin TolissoMiddenvelder32111400
26K. BoudacheAanvaller20100000
24J. DuranvilleAanvaller2020000
11Alejandro Gomes RodriguezAanvaller——————
45R. HimbertAanvaller1810000
11K. NakamuraAanvaller2641000
7E. NuamahAanvaller2294100
17Loïs OpendaAanvaller26102120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Lorient
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
21B. KamaraKeeper2900000
1B. LeroyKeeper——————
38Yvon MvogoKeeper3260000
32N. AdjeiVerdediger2460010
2A. GeorgenVerdediger2820000
77P. KatserisVerdediger2550310
43K. KouassiVerdediger2260110
30S. KuzmićVerdediger2200000
27F. MendyVerdediger——————
55N. ObaretinVerdediger2320000
97S. SibaVerdediger——————
20D. SyllaVerdediger2360000
3Montassar TalbiVerdediger2860010
95S. TouréVerdediger2310000
62A. AvomMiddenvelder2160010
33G. BernardeauMiddenvelder2061000
8N. CadiouMiddenvelder2760000
7B. FadigaMiddenvelder2500000
11T. Le BrisMiddenvelder2450000
17Jean-Victor MakengoMiddenvelder2861110
72N. MbambaMiddenvelder2131000
23Daniel SemedoMiddenvelder2200000
18I. BaldéAanvaller2341000
9M. BambaAanvaller——————
34M. BleyAanvaller——————
19S. FayeAanvaller2330000
10I. JensenAanvaller2251000
42M. KoneAanvaller—61000
15A. TosinAanvaller2820000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
5 mrt 2023Lyon0 – 0Lorient
7 sep 2022Lorient3 – 1Lyon
4 mrt 2022Lorient1 – 4Lyon
25 sep 2021Lyon1 – 1Lorient
8 mei 2021Lyon4 – 1Lorient

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je Lyon - Lorient live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.