UEFA Europa League 2026-2027

Lech Poznan - KI Klaksvik opstellingen

| 6 aug 2026-19:00
Lech Poznan
w v
1 : 0
Eindstand
KI Klaksvik
w w g v
Y. Agnero
81'
Doelpunt
Y. Agnero (Assistent: M. Ishak)
81'
34'
Gele kaart
41'
50'
Gele kaart
58'
Gele kaart
65'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
7'
Lech Poznan
W V
Champions League
29 jul 2026
- 19:00
Lech Poznan
0 3
Aarhus
Champions League
21 jul 2026
- 19:00
Aarhus
1 4
Lech Poznan
KI Klaksvik
W W G V
Champions League
29 jul 2026
- 18:00
Kauno Žalgiris
1 0
KI Klaksvik
Champions League
21 jul 2026
- 20:45
KI Klaksvik
0 0
Kauno Žalgiris
Champions League
15 jul 2026
- 20:15
Atert Bissen
1 2
KI Klaksvik
Champions League
7 jul 2026
- 20:45
KI Klaksvik
2 1
Atert Bissen
Opstelling
Lech Poznan
1
Keeper
2
Verdediger
59
Verdediger
27
Verdediger
15
Verdediger
43
Middenvelder
22
Middenvelder
41'46'
10
Aanvaller
21
Aanvaller
17
Aanvaller
62'
9
Aanvaller
Wissels
35
Keeper
41
Keeper
7
Aanvaller
62'81'
11
Aanvaller
20
Verdediger
53
Middenvelder
72
Verdediger
77
Middenvelder
46'
KI Klaksvik
96
Keeper
5
Middenvelder
26
Verdediger
50'
2
Verdediger
23
Verdediger
4
Middenvelder
34'85'
28
Middenvelder
77'
36
Verdediger
7
Aanvaller
9
Aanvaller
65'85'
17
Aanvaller
58'77'
Wissels
12
Keeper
16
Keeper
6
Verdediger
11
Aanvaller
77'
14
Middenvelder
77'
20
Aanvaller
85'
24
Middenvelder
85'
27
Aanvaller
33
Middenvelder
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 03:07 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Lech Poznan

Lech Poznan 4-2-3-1

1M. Lis
15M. Gurgul
27W. Monka
59T. Yegbe
2Joel Pereira
22Radosław Murawski
43A. Kozubal
17A. Sayyadmanesh
21Pablo Rodríguez
10P. Wålemark
9M. Ishak
Wisselspelers
35M. Pruchniewski
41B. Mrozek
7Y. Agnero
11D. Hakans
20Robert Gumny
53K. Delikat
72M. Skrzypczak
77L. Palma

Basiself KI Klaksvik

KI Klaksvik 3-4-3

96M. Jensen
2G. Tellechea
26G. Sorensen
5D. Pavlovic
36Jean Carlos
28O. Ali
4M. Sinyan
23J. Danielsen
17F. Brattbakk
9P. Klettskard
7A. Frederiksberg
Wisselspelers
12N. Christensen
16R. Josephsen
6D. Johansen
11J. Johannesen
14R. Joensen
20E. Hustad
24M. Gonzalez
27D. Reynheim
33J. Joensen

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekLech PoznanKI Klaksvik
Schoten op doel61
Hoekschoppen54

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Lech Poznan logoLech Poznan

DatumWedstrijdUitslag
29 jul 2026Lech Poznan – Aarhus0 – 3
21 jul 2026Aarhus – Lech Poznan1 – 4

KI Klaksvik logoKI Klaksvik

DatumWedstrijdUitslag
29 jul 2026Kauno Žalgiris – KI Klaksvik1 – 0
21 jul 2026KI Klaksvik – Kauno Žalgiris0 – 0
15 jul 2026Atert Bissen – KI Klaksvik1 – 2
7 jul 2026KI Klaksvik – Atert Bissen2 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Lech Poznan
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. LisKeeper2990100
31Wiktor ObremskiKeeper—00000
33M. PruchniewskiKeeper1900000
P. BartczakVerdediger——————
3A. DouglasVerdediger—00000
20Robert GumnyVerdediger2862000
15M. GurgulVerdediger2090210
90H. JanyszkaVerdediger—00000
27W. MonkaVerdediger1980100
4João MoutinhoVerdediger2800000
2Joel PereiraVerdediger3080100
72M. SkrzypczakVerdediger2651020
59T. YegbeVerdediger2571000
5G. BerggrenMiddenvelder2940010
53K. DelikatMiddenvelder—20000
8A. GholizadehMiddenvelder——————
24F. JagielloMiddenvelder2961000
43A. KozubalMiddenvelder2281310
22Radosław MurawskiMiddenvelder3281041
77L. PalmaMiddenvelder2690200
7Y. AgneroAanvaller2371020
14L. BengtssonAanvaller2841000
11D. HakansAanvaller2582000
9M. IshakAanvaller3371100
21Pablo RodríguezAanvaller2591200
17A. SayyadmaneshAanvaller2562210
56GoncalvesAanvaller—10000
10P. WålemarkAanvaller2596110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers KI Klaksvik
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12N. ChristensenKeeper—00000
96M. JensenKeeper2980010
1S. JohnKeeper——————
16R. JosephsenKeeper—00000
23J. DanielsenVerdediger2980000
22O. FaeroVerdediger3630010
36Jean CarlosVerdediger3180120
6D. JohansenVerdediger2830010
29S. KalsoVerdediger2320010
25H. NasstromVerdediger3120000
26G. SorensenVerdediger3480020
2G. TellecheaVerdediger2680010
28O. AliMiddenvelder—81020
8J. AndreasenMiddenvelder2800000
24M. GonzalezMiddenvelder2310000
10H. HanssonMiddenvelder3470050
33J. JoensenMiddenvelder—10000
14R. JoensenMiddenvelder—30000
13P. JohannesenMiddenvelder——————
5D. PavlovicMiddenvelder3370000
4M. SinyanMiddenvelder—60030
17F. BrattbakkAanvaller2650010
7A. FrederiksbergAanvaller3481320
20E. HustadAanvaller—60010
11J. JohannesenAanvaller2470010
9P. KlettskardAanvaller3683110
21P. MüllerAanvaller——————
27D. ReynheimAanvaller1830000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.