UEFA Champions League 2026-2027

Kauno Žalgiris - Dinamo Zagreb opstellingen

| 11 aug 2026-19:00
Kauno Žalgiris
g w g w v
1 : 2
Eindstand
Dinamo Zagreb
g w w
G. Debeljuh
56'
L. Kacavenda
19'
J. Misic
30'
19'
Doelpunt
30'
Doelpunt
Doelpunt
56'
10'
Gele kaart
11'
32'
Rode kaart
54'
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
Kauno Žalgiris
G W G W V
Champions League
4 aug 2026
- 20:00
Dinamo Zagreb
5 0
Kauno Žalgiris
Champions League
29 jul 2026
- 18:00
Kauno Žalgiris
1 0
KI Klaksvik
Champions League
21 jul 2026
- 20:45
KI Klaksvik
0 0
Kauno Žalgiris
Champions League
14 jul 2026
- 20:00
Drita
2 3
Kauno Žalgiris
Champions League
7 jul 2026
- 18:00
Kauno Žalgiris
1 1
Drita
Dinamo Zagreb
G W W
Champions League
4 aug 2026
- 20:00
Dinamo Zagreb
5 0
Kauno Žalgiris
Champions League
28 jul 2026
- 20:00
Dinamo Zagreb
3 2
FC Thun
Champions League
21 jul 2026
- 20:00
FC Thun
1 1
Dinamo Zagreb
Opstelling
Kauno Žalgiris
22
Keeper
45
Verdediger
11'
3
Verdediger
10'
77
Verdediger
33
Verdediger
32
Middenvelder
66'
24
Aanvaller
57'
7
Middenvelder
79'
14
Middenvelder
9
Aanvaller
57'
19
Aanvaller
46'
Wissels
55
Keeper
8
Middenvelder
10
Middenvelder
15
Aanvaller
57'
17
Middenvelder
57'
20
Middenvelder
66'
23
Verdediger
27
Aanvaller
46'56'
37
Verdediger
70
Aanvaller
79'
Trainer
Dinamo Zagreb
44
Keeper
32'
25
Verdediger
36
Verdediger
26
Verdediger
22
Verdediger
46'
80
Middenvelder
19'72'
27
Middenvelder
30'
7
Aanvaller
46'
21
Aanvaller
34'
9
Aanvaller
54'61'
99
Aanvaller
Wissels
1
Keeper
33
Keeper
34'
3
Verdediger
46'
6
Verdediger
8
Middenvelder
10
Middenvelder
46'
11
Aanvaller
13
Verdediger
14
Aanvaller
15
Verdediger
72'
30
Aanvaller
61'
41
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 19 oktober 2026 om 05:22 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Kauno Žalgiris

Kauno Žalgiris 4-1-4-1

22D. Mikelionis
33M. Konatar
77R. Lekiatas
3Anton Tolordava
45Joris Moutachy
32F. Baldassarra
9L. Krekovic
14V. Slivka
7Amine Benchaib
24M. Burba
19Renan
Wisselspelers
55T. Švedkauskas
8Y. Karashima
10G. Sirgedas
15Leo Ribeiro
17I. Fiolic
20A. Kalik
23A. Hernandez
27G. Debeljuh
37N. Iyobosa Edokpolor
70F. Ourega

Basiself Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb 4-3-3

44I. Filipovic
22M. Perez Vinlof
26Scott Mckenna
36S. Dominguez
25M. Valincic
7L. Stojkovic
27J. Misic
80L. Kacavenda
99M. Oršić
9Dion Drena Beljo
21Mateo Lisica
Wisselspelers
1D. Zagorac
33I. Nevistic
3B. Goda
6S. Radeljic
8Miha Zajc
10G. Vidović
11A. Hoxha
13P. Tabinas
14S. Prevljak
15N. Galesic
30F. Topic
41S. Sunta

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 2

StatistiekKauno ŽalgirisDinamo Zagreb
Schoten op doel75
Balbezit61%39%
Hoekschoppen81

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Kauno Žalgiris logoKauno Žalgiris

DatumWedstrijdUitslag
4 aug 2026Dinamo Zagreb – Kauno Žalgiris5 – 0
29 jul 2026Kauno Žalgiris – KI Klaksvik1 – 0
21 jul 2026KI Klaksvik – Kauno Žalgiris0 – 0
14 jul 2026Drita – Kauno Žalgiris2 – 3
7 jul 2026Kauno Žalgiris – Drita1 – 1

Dinamo Zagreb logoDinamo Zagreb

DatumWedstrijdUitslag
4 aug 2026Dinamo Zagreb – Kauno Žalgiris5 – 0
28 jul 2026Dinamo Zagreb – FC Thun3 – 2
21 jul 2026FC Thun – Dinamo Zagreb1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
4 aug 2026Dinamo Zagreb5 – 0Kauno Žalgiris

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Kauno Žalgiris
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1J. AliukonisKeeper2000000
22D. MikelionisKeeper3120100
55T. ŠvedkauskasKeeper3270000
2T. BurdzilauskasVerdediger—00000
23A. HernandezVerdediger3130000
37N. Iyobosa EdokpolorVerdediger3070000
62L. KastratiVerdediger—00000
33M. KonatarVerdediger2660000
77R. LekiatasVerdediger2790100
45Joris MoutachyVerdediger2890120
4L. RacicVerdediger2720000
3Anton TolordavaVerdediger3080040
32F. BaldassarraMiddenvelder2890010
7Amine BenchaibMiddenvelder2892210
17I. FiolicMiddenvelder—50010
20A. KalikMiddenvelder—50020
8Y. KarashimaMiddenvelder2940000
10G. SirgedasMiddenvelder3110000
14V. SlivkaMiddenvelder3192020
24M. BurbaAanvaller2350000
11F. CernychAanvaller3500000
27G. DebeljuhAanvaller—51000
9L. KrekovicAanvaller—71000
15Leo RibeiroAanvaller3270000
70F. OuregaAanvaller3390010
19RenanAanvaller2991010
27M. TuncAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Dinamo Zagreb
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
44I. FilipovicKeeper3140001
24Dominik KotarskiKeeper2620000
33I. NevisticKeeper2830000
1D. ZagoracKeeper3900000
1T. ZnuderlKeeper——————
36S. DominguezVerdediger2180000
15N. GalesicVerdediger2560010
3B. GodaVerdediger2840010
26Scott MckennaVerdediger2971010
22M. Perez VinlofVerdediger2060200
6S. RadeljicVerdediger2920000
15N. RadnicVerdediger——————
48Nikolas ŠimićVerdediger——————
13P. TabinasVerdediger2400000
25M. ValincicVerdediger2371110
13P. ZajaVerdediger——————
23Iker AlmenaMiddenvelder2220000
14J. BrundicMiddenvelder——————
17L. IvanušecMiddenvelder2720000
80L. KacavendaMiddenvelder2383000
5K. KravtsovMiddenvelder2410000
27J. MisicMiddenvelder3281220
22E. MolchanMiddenvelder——————
20R. MudrazijaMiddenvelder2920000
16N. NsokiMiddenvelder——————
7Dani RodriguezMiddenvelder—10000
Lautaro UltraMiddenvelder——————
8Miha ZajcMiddenvelder3262020
9Dion Drena BeljoAanvaller2473310
47P. HorvatAanvaller——————
11A. HoxhaAanvaller2871010
21Mateo LisicaAanvaller2372010
99M. OršićAanvaller3370010
14S. PrevljakAanvaller3130000
15A. StojakovićAanvaller——————
10L. StojkovicAanvaller2261100
10S. SuntaAanvaller—00000
30F. TopicAanvaller2250210

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.