Europa League 2026-2027 – League phaseStadion Miejski w Białymstoku

Jagiellonia - Anderlecht opstellingen

Jagiellonia
g w w v w
0 : 3
0.29
xG
1.06
Eindstand
Anderlecht
w v w w v
M. Cvetkovic
21'
M. Winkler
72'
J. Onia Seke
80'
21'
72'
Doelpunt
80'
Doelpunt
45'
+2
46'
Gele kaart
Gele kaart
53'
Gele kaart
67'
71'
Gele kaart
81'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
2'
 
2de helft
90' 60' 75'
Jagiellonia
G W W V W
Europa League
15 okt 2026
- 21:00
Jagiellonia
1.59
xG
0.99
3 1
Ararat-Armenia
Europa League
16 sep 2026
- 21:00
Olympiakos Piraeus
2 1
Jagiellonia
Europa League
27 aug 2026
- 18:00
FC Iberia 1999
1 2
Jagiellonia
Europa League
20 aug 2026
- 18:00
Jagiellonia
4 0
FC Iberia 1999
Europa League
13 aug 2026
- 20:30
Rangers
1 1
Jagiellonia
Anderlecht
W V W W V
Europa League
15 okt 2026
- 21:00
Dinamo Zagreb
1.82
xG
1.18
1 0
Anderlecht
Jupiler Pro League
10 okt 2026
- 16:00
Cercle Brugge
0.66
xG
0.83
1 2
Anderlecht
Jupiler Pro League
19 sep 2026
- 20:45
Anderlecht
2.59
xG
0.99
3 0
Zulte Waregem
Europa League
16 sep 2026
- 21:00
Anderlecht
1 2
Lyon
Jupiler Pro League
11 sep 2026
- 20:45
KV Mechelen
1.23
xG
0.91
0 1
Anderlecht
Opstelling
Jagiellonia
50
Keeper
6.63
27
Verdediger
45'
6.06
5
Verdediger
53'
5.96
4
Verdediger
5.98
23
Verdediger
6.1
19
Middenvelder
77'
5.71
85
Middenvelder
67'
6.37
14
Middenvelder
45'
5.85
72
Aanvaller
65'
5.39
99
Aanvaller
82'
6.17
7
Aanvaller
65'
5.86
Wissels
32
Aanvaller
65'
6.33
11
Middenvelder
82'
5.8
44
Verdediger
21
Middenvelder
1
Keeper
6
Middenvelder
77'
5.5
30
Aanvaller
45'
5.58
3
Verdediger
17
Aanvaller
20
Verdediger
10
Aanvaller
65'
6.17
Trainer
Anderlecht
26
Keeper
6.56
50
Verdediger
6.98
4
Verdediger
7.2
27
Verdediger
6.7
5
Verdediger
7.39
18
Middenvelder
65'
7.2
29
Middenvelder
78'
7.1
19
Middenvelder
46'
6.56
10
Aanvaller
72'82'
8.13
9
Aanvaller
21'78'
7.72
83
Aanvaller
65'
6.32
Wissels
11
Aanvaller
82'
6.49
14
Aanvaller
49
Aanvaller
65'80'81'
7.48
79
Verdediger
24
Middenvelder
65'71'
7
55
Middenvelder
78'
6.4
32
Keeper
91
Aanvaller
78'
6.51
21
Aanvaller
6
Verdediger
8
Middenvelder
53
Aanvaller
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 11:22 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Jagiellonia

Jagiellonia 4-3-3

50S. Abramowicz
23G. Montoia
4Y. Kobayashi
5B. Vital
27Rodrigo Conceição
14H. Finndell
85E. Kozlowski
19A. Klynge
7K. Szmyt
99Nik Prelec
72K. Jozwiak
Wisselspelers
32A. Cirkovic
11J. Imaz
44A. Konstantopoulos
21Sergio Lozano
1M. Perchel
6T. Romanczuk
30O. Sow
3D. Stojinovic
17Youssef Sylla
20B. Wdowik
10J. Agbonifo

Basiself Anderlecht

Anderlecht 4-3-3

26C. Coosemans
5Oleg Reabciuk
27L. Pétrot
4Giulian Biancone
50K. Barry
19T. Aasgaard
29Mario Stroeykens
18L. Ambros
83T. Degreef
9M. Cvetkovic
10M. Winkler
Wisselspelers
11Oliver Antman
14D. Sikan
49J. Onia Seke
79A. Maamar
24E. Llansana
55M. Kana
32J. Heekeren
91A. Bertaccini
21T. Bentayeb
6Ludwig Augustinsson
8R. Amane
53N. Cobiella

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 1

StatistiekJagielloniaAnderlecht
Schoten615
Schoten op doel18
Balbezit41%59%
Hoekschoppen44

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Jagiellonia logoJagiellonia

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 2026Jagiellonia – Ararat-Armenia3 – 1
16 sep 2026Olympiakos Piraeus – Jagiellonia2 – 1
27 aug 2026FC Iberia 1999 – Jagiellonia1 – 2
20 aug 2026Jagiellonia – FC Iberia 19994 – 0
13 aug 2026Rangers – Jagiellonia1 – 1

Anderlecht logoAnderlecht

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 2026Dinamo Zagreb – Anderlecht1 – 0
10 okt 2026Cercle Brugge – Anderlecht1 – 2
19 sep 2026Anderlecht – Zulte Waregem3 – 0
16 sep 2026Anderlecht – Lyon1 – 2
11 sep 2026KV Mechelen – Anderlecht0 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Jagiellonia
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
50S. AbramowiczKeeper2270000
66A. DamasiewiczKeeper—00000
1M. PerchelKeeper1900000
67J. RabiczkoKeeper—00000
27Rodrigo ConceiçãoVerdediger2671110
4Y. KobayashiVerdediger2660020
44A. KonstantopoulosVerdediger2430000
61B. KrasiewiczVerdediger2000000
23G. MontoiaVerdediger2360110
62S. PankiewiczVerdediger2500000
2C. PolakVerdediger2300000
3D. StojinovicVerdediger2610010
5B. VitalVerdediger2560030
20B. WdowikVerdediger2610000
15N. WojtuszekVerdediger2550110
8D. DrachalMiddenvelder2120000
14H. FinndellMiddenvelder2620000
11J. ImazMiddenvelder3672200
19A. KlyngeMiddenvelder2671210
85E. KozlowskiMiddenvelder2050020
20J. KucharskiMiddenvelder——————
21Sergio LozanoMiddenvelder2741000
O. PankiewiczMiddenvelder——————
6T. RomanczukMiddenvelder3470020
10J. AgbonifoAanvaller2171000
32A. CirkovicAanvaller2520000
72K. JozwiakAanvaller2821000
Maksim KononovAanvaller——————
90M. KuczynskiAanvaller—00000
R. AbizalAanvaller——————
99Nik PrelecAanvaller2561100
9D. RallisAanvaller2100000
30O. SowAanvaller2641000
17Youssef SyllaAanvaller2350000
7K. SzmytAanvaller2472000
80Z. ZalewskiAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Anderlecht
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
26C. CoosemansKeeper34170000
32J. HeekerenKeeper2500000
33M. SeghersKeeper—00000
6Ludwig AugustinssonVerdediger32140010
50K. BarryVerdediger2030010
4Giulian BianconeVerdediger26131150
7I. CamaraVerdediger——————
3L. HeyVerdediger——————
2Z. KeitaVerdediger2020000
79A. MaamarVerdediger21150410
12A. OmobamideleVerdediger2440010
27L. PétrotVerdediger29171110
5Oleg ReabciukVerdediger2820000
54K. SardellaVerdediger——————
19T. AasgaardMiddenvelder2460010
8R. AmaneMiddenvelder2330000
18L. AmbrosMiddenvelder22162120
68N. Kalonji KafumpataMiddenvelder—40010
55M. KanaMiddenvelder24160140
30I. KoutsoupiasMiddenvelder2540110
24E. LlansanaMiddenvelder25120340
40Adjani Mujangi BiaMiddenvelder——————
29Mario StroeykensMiddenvelder2230000
64A. de RidderMiddenvelder——————
11Oliver AntmanAanvaller25140120
21T. BentayebAanvaller2483100
91A. BertacciniAanvaller2682010
9M. CvetkovicAanvaller19165120
83T. DegreefAanvaller21111010
61K. NgaAanvaller—91000
53N. CobiellaAanvaller—80000
49J. Onia SekeAanvaller1751020
14D. SikanAanvaller25166030
10M. WinklerAanvaller23103110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.