Inter Club d’Escaldes - Drita opstellingen

| 27 aug 2026-19:00
Inter Club d'Escaldes
v g w w g
0 : 0
Strafschoppen 4-2
Drita
g w w w g
Gele kaart
18'
35'
Gele kaart
Gele kaart
88'
Gele kaart
90'
+3
104'
106'
Gele kaart
Gele kaart
114'
115'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
3'
 
Verlenging
120' 105'
Inter Club d'Escaldes
V G W W G
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 20:00
Drita
2 2
Inter Club d'Escaldes
UEFA Conference League
13 aug 2026
- 18:00
Flora Tallinn
0 4
Inter Club d'Escaldes
UEFA Conference League
6 aug 2026
- 19:00
Inter Club d'Escaldes
2 0
Flora Tallinn
Champions League
14 jul 2026
- 18:00
Inter Club d'Escaldes
1 1
Lincoln Red Imps FC
Champions League
7 jul 2026
- 18:00
Lincoln Red Imps FC
3 1
Inter Club d'Escaldes
Drita
G W W W G
UEFA Conference League
20 aug 2026
- 20:00
Drita
2 2
Inter Club d'Escaldes
UEFA Conference League
13 aug 2026
- 20:00
Drita
5 0
Tre Fiori
UEFA Conference League
6 aug 2026
- 21:00
Tre Fiori
1 4
Drita
UEFA Conference League
28 jul 2026
- 20:00
Drita
2 1
Floriana
UEFA Conference League
21 jul 2026
- 19:30
Floriana
1 1
Drita
Opstelling
Inter Club d'Escaldes
13
Keeper
24
Aanvaller
2
Verdediger
104'
4
Verdediger
114'
3
Verdediger
90'98'
19
Middenvelder
103'
8
Middenvelder
18'
14
Middenvelder
98'
11
Middenvelder
81'
9
Aanvaller
31
Aanvaller
66'
Wissels
1
Keeper
6
Middenvelder
98'
7
Middenvelder
66'
17
Middenvelder
98'
20
Verdediger
21
Verdediger
23
Middenvelder
103'
27
Keeper
70
Aanvaller
81'88'
Trainer
Felip Ortiz
Drita
1
Keeper
55
Verdediger
115'
25
Verdediger
32
Verdediger
26
Verdediger
106'
14
Middenvelder
35'
93
Middenvelder
2
Verdediger
19
Aanvaller
99'
24
Middenvelder
81'
9
Aanvaller
71'
Wissels
3
Verdediger
4
Middenvelder
7
Middenvelder
71'
8
Middenvelder
10
Middenvelder
22
Keeper
23
Middenvelder
81'
28
Verdediger
74
Keeper
77
Aanvaller
99'
99
Aanvaller

UEFA Conference League 2026-2027

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 07:19 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Inter Club d’Escaldes

Inter Club d’Escaldes 4-3-3

13Javi Díaz
3J. Torres
4A. Sanchez
2Anwar Hernández
24M. Pochettino
14A. Otegui
8David Lopez
19Modric
31S. Sidibe
9F. Chouaib
11D. Berlanga
Wisselspelers
1J. Becerra
6V. Alonso
7J. Camara
17Dacu
20Marc Jurado
21M. Rodriguez
23L. Diaby
27R. Rosaria
70B. Arellano

Basiself Drita

Basiself volgens de wedstrijdfeed; veldposities ontbreken in de bron.

  1. F. Maloku
  2. H. Salihu
  3. A. Bytyci
  4. J. Pellumbi
  5. R. Ovouka
  6. A. Dabiqaj
  7. K. Nguena
  8. B. Krasniqi
  9. B. Krasniqi
  10. W. Baeten
  11. A. Manaj

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

StatistiekInter Club d’EscaldesDrita
Schoten op doel32
Balbezit48%52%
Hoekschoppen61

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Inter Club d'Escaldes logoInter Club d’Escaldes

DatumWedstrijdUitslag
20 aug 2026Drita – Inter Club d’Escaldes2 – 2
13 aug 2026Flora Tallinn – Inter Club d’Escaldes0 – 4
6 aug 2026Inter Club d’Escaldes – Flora Tallinn2 – 0
14 jul 2026Inter Club d’Escaldes – Lincoln Red Imps FC1 – 1
7 jul 2026Lincoln Red Imps FC – Inter Club d’Escaldes3 – 1

Drita logoDrita

DatumWedstrijdUitslag
20 aug 2026Drita – Inter Club d’Escaldes2 – 2
13 aug 2026Drita – Tre Fiori5 – 0
6 aug 2026Tre Fiori – Drita1 – 4
28 jul 2026Drita – Floriana2 – 1
21 jul 2026Floriana – Drita1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
20 aug 2026Drita2 – 2Inter Club d’Escaldes

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Inter Club d’Escaldes
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1J. BecerraKeeper2100000
13Javi DíazKeeper2970010
1Pol FreixanetKeeper—00000
27R. RosariaKeeper—00000
28P. CabanesVerdediger——————
2Anwar HernándezVerdediger—70030
5E. JaouadVerdediger2810000
20Marc JuradoVerdediger—00000
18R. LafargeVerdediger—10000
22Joseba MuguruzaVerdediger——————
21M. RodriguezVerdediger—10000
4A. SanchezVerdediger3460030
3J. TorresVerdediger3270040
22MarcVargasVerdediger——————
6V. AlonsoMiddenvelder3170000
11D. BerlangaMiddenvelder3172010
33Martín CalderonMiddenvelder——————
7J. CamaraMiddenvelder3250000
17DacuMiddenvelder—30000
8David LopezMiddenvelder2971110
42H. De MiguelMiddenvelder—00000
23L. DiabyMiddenvelder—70000
19ModricMiddenvelder2371000
14A. OteguiMiddenvelder2860020
20A. SansMiddenvelder——————
70B. ArellanoAanvaller—71010
9F. ChouaibAanvaller2673000
10Ángel PérezAanvaller——————
9KaxeAanvaller——————
24M. PochettinoAanvaller2570110
44A. PreladoAanvaller—00000
31S. SidibeAanvaller—50110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Drita
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
22L. BehluliKeeper2600000
74E. IsufiKeeper—00000
1F. MalokuKeeper3580010
25A. BytyciVerdediger2580020
4A. DanteVerdediger——————
2B. KrasniqiVerdediger3682020
28A. MjakiVerdediger2310000
26R. OvoukaVerdediger2681310
32J. PellumbiVerdediger2681030
55H. SalihuVerdediger2441020
3Blerton ShejiVerdediger2550020
24W. BaetenMiddenvelder2970110
10L. BalajMiddenvelder2771210
4R. BrojaMiddenvelder3040010
14A. DabiqajMiddenvelder3060020
30B. HalimiMiddenvelder——————
7I. JashariMiddenvelder—81120
8V. LimajMiddenvelder2970200
93K. NguenaMiddenvelder2642000
23E. RrocaMiddenvelder—20000
77K. AbazajAanvaller3070110
99M. ArthurAanvaller—11000
17O. GrezdaAanvaller—00000
19B. KrasniqiAanvaller3083100
9A. ManajAanvaller2883010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.