Keuken Kampioen Divisie 2026-2027GS Staalwerken Stadion

Helmond Sport - Almere City FC opstellingen

| GS Staalwerken Stadion | 2 apr 2027-20:00
Helmond Sport
v v g v v
- : -
Almere City FC
w v w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 17:24 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Helmond Sport

Laatste bevestigde opstelling: 16 oktober 2026 tegen NAC Breda

Helmond Sport 4-2-3-1

1M. Bergsen
5Thomas Poll
4B. Koglin
3F. Van Den Eynden
20S. Dekkers
44X. van der Velde
6M. Ludwig
34T. Essakkati
10D. Huiberts
30K. Ekoli
11L. Cicero
Wisselspelers
2R. van Bree
21W. Van der Heijden
7J. van der Sluijs
9L. Bajrami
23A. El Maach
47D. Geerts
14Lovro Golic
43T. Landheer
35N. Meissner
94M. Lenaerts

Eerdere opstelling Almere City FC

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen FC Eindhoven

Almere City FC 4-2-3-1

1W. Speel
5Teun Bijleveld
4J. Lawrence
3J. Jacobs
2M. Wasinski
6E. Cornelisse
8M. de Haan
11M. Dors
10J. Jacobs
17E. Poku
9F. Druijf
Wisselspelers
30J. van der Wilt
20Job Kalisvaart
18B. Huisman
14M. Hoedemakers
7B. Burgering
24M. Mateyo
23J. Ritmeester van de Kamp
19O. de Nijs
44D. van Bruggen

Odds voor Helmond Sport - Almere City FC

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Helmond Sport
Almere City FC

Recente uitslagen

Helmond Sport logoHelmond Sport

DatumWedstrijdUitslag
16 okt 2026Helmond Sport – NAC Breda0 – 2
9 okt 2026FC OSS – Helmond Sport3 – 1
2 okt 2026Helmond Sport – Heracles2 – 2
26 sep 2026MVV – Helmond Sport2 – 0
18 sep 2026Den Bosch – Helmond Sport2 – 1

Almere City FC logoAlmere City FC

DatumWedstrijdUitslag
17 okt 2026FC Emmen – Almere City FC2 – 1
9 okt 2026Almere City FC – FC Eindhoven3 – 0
3 okt 2026Almere City FC – FC Volendam1 – 0
25 sep 2026Dordrecht – Almere City FC3 – 2
18 sep 2026Almere City FC – Heracles1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
17 feb 2023Almere City FC0 – 0Helmond Sport
2 sep 2022Helmond Sport3 – 0Almere City FC
11 mrt 2022Almere City FC3 – 0Helmond Sport
1 nov 2021Helmond Sport1 – 2Almere City FC
16 feb 2021Helmond Sport2 – 1Almere City FC

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Helmond Sport
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. BergsenKeeper27110000
23A. El MaachKeeper—00000
21W. Van der HeijdenKeeper—00000
21W. van SleeuwenKeeper——————
20S. DekkersVerdediger22112130
14Lovro GolicVerdediger2050010
4B. KoglinVerdediger29111030
43T. LandheerVerdediger—110010
17W. LantakiVerdediger—50120
5Thomas PollVerdediger2580010
3F. Van Den EyndenVerdediger2630000
2R. van BreeVerdediger—20000
26D. van ZutphenVerdediger2100000
14B. van den BoogaardVerdediger——————
R. BoulahrouzMiddenvelder——————
22A. DizdarevicMiddenvelder2220000
34T. EssakkatiAanvaller2082221
47D. GeertsMiddenvelder1900000
10Dean HuibertsMiddenvelder2641020
19Helgi Fróði IngasonMiddenvelder2080210
8Pol LlonchMiddenvelder3470120
6M. LudwigMiddenvelder22111020
7J. van der SluijsMiddenvelder2471000
9L. BajramiAanvaller2191010
11L. CiceroAanvaller—112210
30K. EkoliAanvaller—90000
41J. JulianMiddenvelder2000000
44Jaden JanssenAanvaller——————
94M. LenaertsAanvaller19113030
25N. MeissnerAanvaller—10000
44X. van der VeldeMiddenvelder—110230

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Almere City FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12T. KuijstenKeeper2100000
24M. MateyoKeeper2100000
1W. SpeelKeeper25110000
31J. van der MarkKeeper—00000
32D. ApinsaVerdediger2100000
6Enzo CornelisseMiddenvelder24112210
15M. EngelVerdediger2400000
3J. JacobsVerdediger26111020
4J. LawrenceVerdediger3481010
35B. PennockVerdediger—10010
2M. WasinskiVerdediger2281000
44D. van BruggenVerdediger30100000
33Jereno Van GomVerdediger2140000
22Emmanuel van de BlaakVerdediger2140010
26T. van der ZeeuwVerdediger24—————
5Teun BijleveldVerdediger28100000
14M. HoedemakersMiddenvelder2890120
10J. JacobsMiddenvelder2880100
20Job KalisvaartMiddenvelder2240000
38L. LenssenMiddenvelder2110000
8Milan de HaanMiddenvelder2281210
19O. de NijsMiddenvelder2163100
21H. El DahriMiddenvelder2180110
40A. BaisAanvaller20—————
R. BenhijaAanvaller——————
7B. BurgeringAanvaller2591200
11M. DorsAanvaller21112310
9Ferdy DruijfAanvaller2897310
25I. GhogliAanvaller2120100
18B. HuismanAanvaller2170000
17E. PokuAanvaller21114320

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Helmond Sport - Almere City FC live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.