Europa League 2026-2027 – League phase

Hapoel Beer Sheva - Celta Vigo opstellingen

| 21 jan 2027-21:00
Hapoel Beer Sheva
w v g v v
- : -
Celta Vigo
w g v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 07:57 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Hapoel Beer Sheva

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Union St. Gilloise

Hapoel Beer Sheva 4-3-3

1Ofir Meir Marciano
5Pedro Amador
12I. Rotman
4Miguel Vítor
2G. Mizrahi
7E. Peretz
28N. Yehoshua
17A. Forson
9Z. Ahmed
66I. Zlatanovic
20J. East
Wisselspelers
13O. Davidzada
44D. T. Diop
11A. C. Ganah
70Joao Victor
14Yonas Malede
36Y. Shani
90A. Ugarriza
3M. Baltaxa
45M. Abu Rumi
8H. Kanaan
34M. Wolff

Eerdere opstelling Celta Vigo

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Celtic

Celta Vigo 3-4-3

13Andrei Radu
3Marcos Alonso
21S. Caceres
20J. Rodriguez
5Sergio Carreira
30H. Burcio
14Febas
17J. Rueda
23Hugo Álvarez
9Ferran Jutglà
10Iago Aspas
Wisselspelers
35G. Miller
6Ilaix Moriba
19W. Swedberg
18Y. Lago
22Javier Galán
4A. Faye
11Pablo Durán
24C. Driouech
1Altay Bayındır
28A. Antanon
16Hugo González
31Ángel Arcos

Odds voor Hapoel Beer Sheva - Celta Vigo

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Hapoel Beer Sheva
Celta Vigo

Recente uitslagen

Hapoel Beer Sheva logoHapoel Beer Sheva

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Union St. Gilloise – Hapoel Beer Sheva4 – 0
15 okt 2026AZ – Hapoel Beer Sheva2 – 1
16 sep 2026Hapoel Beer Sheva – Dinamo Zagreb0 – 0
25 aug 2026Sabah FA – Hapoel Beer Sheva5 – 2
19 aug 2026Hapoel Beer Sheva – Sabah FA2 – 1

Celta Vigo logoCelta Vigo

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Celtic – Celta Vigo1 – 2
18 okt 2026Celta Vigo – Alavés2 – 1
15 okt 2026Celta Vigo – Juventus1 – 2
11 okt 2026Elche – Celta Vigo0 – 0
19 sep 2026Celta Vigo – Racing Santander5 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Hapoel Beer Sheva
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
95I. HemiKeeper——————
1Ofir MarcianoKeeper3790000
36Y. ShaniKeeper—00000
34M. WolffKeeper2900000
5Pedro AmadorVerdediger2770010
3M. BaltaxaVerdediger3150011
13O. DavidzadaVerdediger3550000
44D. T. DiopVerdediger2760021
4Miguel VítorVerdediger3790030
2G. MizrahiVerdediger2591100
15I. NachmiasVerdediger2920000
12I. RotmanVerdediger2470030
17A. ForsonMiddenvelder2331000
8H. KanaanMiddenvelder2650000
25Lucas VenturaMiddenvelder2870010
7E. PeretzMiddenvelder2980241
15Lior ShugarMiddenvelder——————
27Y. StoyanovMiddenvelder2500000
28N. YehoshuaMiddenvelder2190020
45M. Abu RumiAanvaller2270000
9Z. AhmedAanvaller2592110
10D. BitonAanvaller——————
50S. DahanAanvaller——————
20J. EastAanvaller3192100
11A. C. GanahAanvaller2251010
70Joao VictorAanvaller2220000
14Yonas MaledeAanvaller2630010
19A. OhanaAanvaller—30000
90A. UgarrizaAanvaller2920010
66I. ZlatanovicAanvaller2893110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Celta Vigo
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Altay BayındırKeeper2800000
1Coke CarrilloKeeper——————
13Andrei RaduKeeper29120010
25Iván VillarKeeper2900000
3Marcos AlonsoVerdediger35100021
21S. CaceresVerdediger2740010
5Sergio CarreiraVerdediger26120010
4A. FayeVerdediger2210000
22Javier GalánVerdediger3180000
18Y. LagoVerdediger22100040
18Joel LópezVerdediger——————
15A. NunezVerdediger2660000
3K. RibesVerdediger—00000
20J. RodriguezVerdediger2383100
17J. RuedaVerdediger24110030
2C. StarfeltVerdediger3141010
28A. AntanonMiddenvelder—30000
5H. BurcioMiddenvelder—70000
17H. CuencaMiddenvelder——————
14FebasMiddenvelder3070010
10O. MarcosMiddenvelder——————
6Ilaix MoribaMiddenvelder23111010
8M. RomanMiddenvelder2381200
23Hugo ÁlvarezAanvaller23101300
11Ángel ArcosAanvaller—00000
10Iago AspasAanvaller3991100
24Couhaib DriouechAanvaller2470010
11Pablo DuránAanvaller2582000
39J. El AbdellaouiAanvaller2030000
16Hugo GonzálezAanvaller2361200
7Borja IglesiasAanvaller3340000
9Ferran JutglàAanvaller27122000
19W. SwedbergAanvaller22110120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Hapoel Beer Sheva - Celta Vigo live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.