Süper Lig 2026/27

Goztepe - Besiktas opstellingen

Süper Lig 2026/27 | Speelweek 17
| 17 jan 2027-13:00
Goztepe
v v g g w
- : -
Besiktas
w w v w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 14:04 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Goztepe

Laatste bevestigde opstelling: 12 oktober 2026 tegen Eyüpspor

Goztepe 3-4-1-2

1Arda Özcimen
26Malcom Bokele Mputu
19N. Sonko-Sundberg
4T. Altıkardeş
12R. Akonnor
20N. Dismas
5Rhaldney
2A. Kurtulan
8A. Antunes
9Juan Santos da Silva
39Janderson
Wisselspelers
7Andre Henrique
33Mehmet Şamil Öztürk
18F. Anjorin
13E. Yildirim
6A. Matos
22S. Armstrong
17Gokdeniz Bayraktar
10Efkan Bekiroğlu
14B. Boke

Eerdere opstelling Besiktas

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen 1899 Hoffenheim

Besiktas 4-2-3-1

1Alexander Nübel
11K. Ouattara
53Emir Han Topcu
12Emmanuel Agbadou
62M. Murillo
10O. Kökçü
4W. Ndidi
19L. Trossard
15J. Olaitan
29I. Fakili
9Hyun-gyu Oh
Wisselspelers
80Dogan Alemdar
33Rıdvan Yılmaz
17E. Poku
58Y. Özcan
6Salih Özcan
21F. Miretti
90Semih Kılıçsoy
8Kartal Kayra Yılmaz
35Tiago Djaló
22T. Bulut
50Umit Akdag
70A. S. Bircan

Odds voor Goztepe - Besiktas

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Goztepe
Besiktas

Recente uitslagen

Goztepe logoGoztepe

DatumWedstrijdUitslag
12 okt 2026Eyüpspor – Goztepe0 – 4
20 sep 2026Goztepe – Rizespor2 – 2
12 sep 2026Alanyaspor – Goztepe2 – 2
7 sep 2026Goztepe – Gazişehir Gaziantep2 – 4
29 aug 2026Galatasaray – Goztepe3 – 2

Besiktas logoBesiktas

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 20261899 Hoffenheim – Besiktas2 – 3
11 okt 2026Besiktas – Kocaelispor2 – 1
20 sep 2026Amed – Besiktas3 – 2
17 sep 2026Besiktas – Marseille4 – 1
11 sep 2026Besiktas – Erzurum BB3 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
15 mei 2021Goztepe1 – 2Besiktas
24 jan 2021Besiktas2 – 1Goztepe

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Goztepe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25L. GugeshashviliKeeper2740000
1Arda ÖzcimenKeeper2440000
33Mehmet Şamil ÖztürkKeeper2100000
3AllanVerdediger3320010
4T. AltıkardeşVerdediger2370010
26Malcom Bokele MputuVerdediger2660010
20N. Sonko-SundbergVerdediger—10000
13E. YildirimVerdediger1960000
12R. AkonnorMiddenvelder2260100
18F. AnjorinMiddenvelder2440000
8A. AntunesMiddenvelder2650110
16O. BayrakMiddenvelder2840001
10Efkan BekiroğluMiddenvelder3162000
5RhaldneyMiddenvelder2771020
2A. KurtulanMiddenvelder2371030
6A. MatosMiddenvelder2261030
20N. DismasMiddenvelder2451000
25Y. SirinMiddenvelder——————
7Andre HenriqueAanvaller2473110
22S. ArmstrongAanvaller2371020
17Gokdeniz BayraktarAanvaller2400000
14B. BokeAanvaller2730010
39JandersonAanvaller2770200
9Juan Santos da SilvaAanvaller2475030

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Besiktas
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
80Dogan AlemdarKeeper2300000
1Alexander NübelKeeper30150000
96Emir YaşarKeeper——————
12Emmanuel AgbadouVerdediger29120120
50Umit AkdagVerdediger2310000
22T. BulutVerdediger2040000
35Tiago DjalóVerdediger26120010
62M. MurilloVerdediger30144020
11K. OuattaraVerdediger22110021
58Y. ÖzcanVerdediger2020010
53Emir Han TopcuVerdediger26131030
33Rıdvan YılmazVerdediger25121200
63A. YortacVerdediger——————
8Kartal Kayra YılmazMiddenvelder2540010
10Orkun KökçüMiddenvelder25145430
21F. MirettiMiddenvelder2350010
4W. NdidiMiddenvelder29100000
15J. OlaitanMiddenvelder24140700
6Salih ÖzcanMiddenvelder28150010
70A. S. BircanAanvaller—10000
18Václav ČernýAanvaller28144230
29I. FakiliAanvaller20152210
23M. HekimogluAanvaller—20000
90Semih KılıçsoyAanvaller2151000
9Hyun-gyu OhAanvaller25143230
81A. PagdaAanvaller——————
17E. PokuAanvaller2241000
7Milot RashicaAanvaller3071000
66O. SevimAanvaller——————
19L. TrossardAanvaller3191120
28Dušan VlahovićAanvaller2686020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Goztepe - Besiktas live kijken?

Wedstrijden uit de Süper Lig zijn te volgen bij Ziggo Sport. Controleer het Süper Lig-aanbod van Ziggo Sport voor de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.