UEFA Conference League 2026-2027

FK Crvena Zvezda - Trabzonspor opstellingen

| 17 dec 2026-21:00
FK Crvena Zvezda
v w v v g
- : -
Trabzonspor
w w w w w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 19:03 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FK Crvena Zvezda

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen FC Copenhagen

FK Crvena Zvezda 3-2-4-1

1Matheus
3Y. Nakayama
45S. Gudelj
60M. Gashtarov
33Rade Krunić
20Tomás Händel
23M. Ristić
22V. Kostov
21T. Elsnik
37V. Lučić
9C. Dieng
Wisselspelers
70M. Saračević
50S. Radanovic
13Miloš Veljković
30F. Tebo Uchenna
4M. Ivanic
6M. Bajo
8K. Balov
10A. Katai
15M. Abu Fani
19Kim Ye-geon
75L. Loizou
7M. Arnautović

Eerdere opstelling Trabzonspor

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Heart OF Midlothian

Trabzonspor 4-3-3

24André Onana Onana
55S. Lopes Cabral
39Cenk Özkaçar
4S. Akaydin
57M. Kabasakal
8B. Bouchouari
3B. Mendy
26T. Jabol-Folcarelli
70N. Saviolo
9Franculino
10Mohamed Salah
Wisselspelers
20W. Pina
11Ozan Tufan
58A. Simsir
1A. Yildirim
96E. Colak
27Chibuike Nwaiwu
81Mustafa Kuzey Akcay
6Fabinho
7E. Muci
90O. Ertem
92Hakan Yılmaz

Odds voor FK Crvena Zvezda - Trabzonspor

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FK Crvena Zvezda
Trabzonspor

Recente uitslagen

FK Crvena Zvezda logoFK Crvena Zvezda

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026FK Crvena Zvezda – FC Copenhagen2 – 2
15 okt 2026FC Lugano – FK Crvena Zvezda3 – 2
27 aug 2026Plzen – FK Crvena Zvezda5 – 1
20 aug 2026FK Crvena Zvezda – Plzen3 – 0
11 aug 2026FK Crvena Zvezda – Hapoel Beer Sheva0 – 2

Trabzonspor logoTrabzonspor

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Trabzonspor – Heart OF Midlothian2 – 0
19 okt 2026Trabzonspor – Besiktas2 – 0
15 okt 2026KuPS – Trabzonspor2 – 4
10 okt 2026Samsunspor – Trabzonspor0 – 3
19 sep 2026Trabzonspor – Galatasaray4 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FK Crvena Zvezda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
77I. GutesaKeeper2400000
1MatheusKeeper3480000
1S. RadanovicKeeper1700000
71A. AvdićVerdediger——————
45S. GudeljVerdediger2020011
32D. LuckassenVerdediger3140020
3Yuta NakayamaVerdediger2920010
23M. RistićVerdediger3020100
5Rodrigão PradoVerdediger3110010
27M. StrikaVerdediger—20000
30F. Tebo UchennaVerdediger2630010
13Miloš VeljkovićVerdediger3140200
15M. Abu FaniMiddenvelder2850111
6M. BajoMiddenvelder2230010
70M. SaračevićMiddenvelder2681110
21T. ElsnikMiddenvelder2882200
60M. GashtarovMiddenvelder1920110
20Tomás HändelMiddenvelder2520000
4M. IvanicMiddenvelder3363000
10A. KataiMiddenvelder3552200
19Kim Ye-geonMiddenvelder—00000
22V. KostovMiddenvelder1872030
33Rade KrunićMiddenvelder3371020
7M. ArnautovićAanvaller3772010
8K. BalovAanvaller2010000
14Osman BukariAanvaller2761101
9C. DiengAanvaller2620000
75L. LoizouAanvaller2351000
37V. LučićAanvaller2430100
60D. SaricAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Trabzonspor
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25O. CevikkanKeeper2000000
96E. ColakKeeper2000000
24André OnanaKeeper30120030
1A. YildirimKeeper1900000
4S. AkaydinVerdediger3240020
19Mustafa EskihellaçVerdediger2990210
55S. Lopes CabralVerdediger24110032
27Chibuike NwaiwuVerdediger2391031
39Cenk ÖzkaçarVerdediger2680000
20W. PinaVerdediger23110100
15S. SavićVerdediger3590040
94A. TekkeVerdediger——————
8B. BouchouariMiddenvelder2460000
82Yigithan CubukcuMiddenvelder—00000
90O. ErtemMiddenvelder—00000
6FabinhoMiddenvelder3380020
26T. Jabol-FolcarelliMiddenvelder—40000
57M. KabasakalMiddenvelder30100001
17Ruslan MalinovskyiMiddenvelder3340001
3B. MendyMiddenvelder—20010
7E. MuciMiddenvelder25102320
11Ozan TufanMiddenvelder31111100
5O. YokuşluMiddenvelder——————
91E. AlkurtAanvaller——————
61C. ÇanakAanvaller—00000
9FranculinoAanvaller2275200
99A. HabeşoğluAanvaller2200000
77M. MimaroğluAanvaller3230100
14Mehmet Umut NayirAanvaller3320000
30P. OnuachuAanvaller32103000
10Mohamed SalahAanvaller341210520
70N. SavioloAanvaller22102000
58A. SimsirAanvaller24120110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FK Crvena Zvezda - Trabzonspor live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.