Eredivisie 2026/27

Feyenoord - ADO Den Haag opstellingen

Eredivisie 2026/27 | Speelweek 4
| 30 aug 2026-14:30
Feyenoord
g w w g w
2 : 2
Eindstand
ADO Den Haag
g v v v v
A. Ueda
62'
A. Hadj-Moussa
72'
N. Thomas
12'
S. Sylla
53'
12'
Doelpunt
53'
Doelpunt
S. Sylla (Assistent: N. Thomas)
Doelpunt
62'
Doelpunt
72'
57'
Gele kaart
67'
Gele kaart
87'
Gele kaart
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
4'
Feyenoord
G W W G W
Eredivisie
23 aug 2026
- 16:45
SC Cambuur
2 5
Feyenoord
Eredivisie
16 aug 2026
- 14:30
Feyenoord
2 2
Go Ahead Eagles
Eredivisie
9 aug 2026
- 12:15
Sparta Rotterdam
0 1
Feyenoord
Eredivisie
7 apr 2024
- 14:30
Feyenoord
6 0
Ajax
Eredivisie
4 apr 2024
- 18:45
FC Volendam
0 0
Feyenoord
ADO Den Haag
G V V V V
Eredivisie
23 aug 2026
- 12:15
Go Ahead Eagles
3 1
ADO Den Haag
Eredivisie
16 aug 2026
- 12:15
ADO Den Haag
1 4
FC Groningen
Eredivisie
8 aug 2026
- 21:00
AZ
2 0
ADO Den Haag
Keuken Kampioen Divisie
8 mei 2023
- 20:00
Jong Ajax
4 2
ADO Den Haag
Keuken Kampioen Divisie
28 apr 2023
- 20:00
ADO Den Haag
2 2
Helmond Sport
Opstelling
Feyenoord
1
Keeper
26
Verdediger
4
Verdediger
35
Verdediger
16
Verdediger
80'
8
Middenvelder
28
Middenvelder
65'
10
Middenvelder
89'
23
Aanvaller
72'
9
Aanvaller
62'80'
27
Aanvaller
46'
Wissels
39
Keeper
37
Keeper
20
Verdediger
30
Verdediger
24
Verdediger
80'
34
Middenvelder
89'
14
Middenvelder
46'
22
Middenvelder
11
Aanvaller
19
Aanvaller
80'
36
Aanvaller
49
Aanvaller
65'
ADO Den Haag
1
Keeper
2
Verdediger
3
Verdediger
57'
15
Verdediger
18
Verdediger
53'80'
25
Middenvelder
14
Middenvelder
67'68'
7
Aanvaller
62'
11
Aanvaller
87'
27
Aanvaller
12'62'
46
Aanvaller
68'
Wissels
23
Keeper
12
Keeper
5
Verdediger
4
Verdediger
80'
22
Verdediger
35
Verdediger
10
Verdediger
62'
8
Middenvelder
68'
16
Middenvelder
17
Aanvaller
62'
19
Aanvaller
9
Aanvaller
68'
Trainer

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 01:30 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself Feyenoord

Feyenoord 4-3-3

1T. Ernst
16Javi López
35Mika Màrmol
4T. Watanabe
26G. Read
10L. Valente
28Oussama Targhalline
8G. Zechiël
27G. Diarra
9A. Ueda
23A. Hadj-Moussa
Wisselspelers
39Liam Bossin
37M. Berger
20M. Deijl
30J. Lotomba
24T. Kraaijeveld
34C. Vanhoutte
14S. Steijn
22T. van den Elshout
11Gonçalo Borges
19Nacho
36J. Zinhagel
49S. van Persie

Basiself ADO Den Haag

ADO Den Haag 4-2-3-1

1K. Nikiema
18S. Sylla
15M. Hokke
3P. Mulder
2O. Raterink
14M. Jiménez
25Juho Kilo
27N. Thomas
11Evan Rottier
7D. van Mieghem
46Y. Eduardo
Wisselspelers
23N. Thiede
12S. Eekhout
5J. Jensen-Abbew
4M. Waem
22L. Wilhelm
35S. Bergtop
10I. de Ruijter
8J. Zamburek
16F. de Bruin
17J. Hawkins
19L. Reischl
9J. Bal

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 0 - 1

StatistiekFeyenoordADO Den Haag
Schoten338
Schoten op doel123
Balbezit69%31%
Hoekschoppen113

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

Feyenoord logoFeyenoord

DatumWedstrijdUitslag
23 aug 2026SC Cambuur – Feyenoord2 – 5
16 aug 2026Feyenoord – Go Ahead Eagles2 – 2
9 aug 2026Sparta Rotterdam – Feyenoord0 – 1

ADO Den Haag logoADO Den Haag

DatumWedstrijdUitslag
23 aug 2026Go Ahead Eagles – ADO Den Haag3 – 1
16 aug 2026ADO Den Haag – FC Groningen1 – 4
8 aug 2026AZ – ADO Den Haag2 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
2 mei 2021ADO Den Haag3 – 2Feyenoord
27 sep 2020Feyenoord4 – 2ADO Den Haag

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Feyenoord
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
37M. BergerKeeper—00000
39Liam BossinKeeper3000000
1T. ErnstKeeper23100000
33F. KastenmeierKeeper2900000
72H. AgboluajeVerdediger——————
15J. BosVerdediger——————
20M. DeijlVerdediger2920000
24T. KraaijeveldVerdediger1950000
16Javi LópezVerdediger2461010
35Mika MàrmolVerdediger25100100
26G. ReadVerdediger20100410
5Gijs SmalVerdediger29—————
6Jeremiah St. JusteVerdediger2990000
4T. WatanabeVerdediger2980100
32T. WesselsVerdediger—10000
20I. GrootfaamMiddenvelder——————
7Jakub ModerMiddenvelder——————
10A. NahanyMiddenvelder——————
14S. SteijnMiddenvelder2451100
28Oussama TarghallineMiddenvelder2490120
10L. ValenteMiddenvelder23104200
34C. VanhoutteMiddenvelder28100120
8G. ZechiëlMiddenvelder22106410
22T. van den ElshoutMiddenvelder1950000
11Gonçalo BorgesAanvaller2520100
27G. DiarraAanvaller2381220
23A. Hadj-MoussaAanvaller2496110
19NachoAanvaller2295100
17Reiss NelsonAanvaller2610000
57J. SchakenAanvaller—21000
36J. ZinhagelAanvaller—21000
49S. van PersieAanvaller—70000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers ADO Den Haag
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12S. EekhoutKeeper—00000
20C. KramerKeeper3600000
1K. NikiemaKeeper2380000
23N. ThiedeKeeper2700000
35S. BergtopVerdediger1900000
15M. HokkeVerdediger2380101
5J. Jensen-AbbewVerdediger2440000
3P. MulderVerdediger2780010
2O. RaterinkVerdediger2060000
18S. SyllaVerdediger2781020
4M. WaemVerdediger2670010
22L. WilhelmVerdediger2320000
10I. de RuijterVerdediger2050000
14Mylian JimenezMiddenvelder2330010
25Juho KiloMiddenvelder2480120
21Cameron PeupionMiddenvelder——————
33M. SinMiddenvelder2230000
29A. VeselovMiddenvelder—00000
8J. ZamburekMiddenvelder2540000
16F. de BruinMiddenvelder—40100
9J. BalAanvaller2071000
77D. BaranyAanvaller2631000
46Y. EduardoAanvaller2083100
17J. HawkinsAanvaller2570010
7Alejandro PozoAanvaller——————
19L. ReischlAanvaller2220000
11Evan RottierAanvaller2482320
27N. ThomasAanvaller2551110
32D. van LoenenAanvaller—00000
7D. van MieghemAanvaller3680000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.