UEFA Conference League 2026-2027

FC Iberia 1999 - FK Crvena Zvezda opstellingen

| 10 dec 2026-18:45
FC Iberia 1999
w v v v g
- : -
FK Crvena Zvezda
v w v v g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 18:59 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling FC Iberia 1999

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Mjallby AIF

FC Iberia 1999 4-4-1-1

31Giorgi Makaridze
5J. Jinjolava
4V. Selimovic
25A. Amisulashvili
40G. Kobuladze
10Z. Natchkebia
8B. Kardava
6N. Dadiani
18Lucas Cafe
19N. Sikharulashvili
9A. Dzagania
Wisselspelers
33J. Tiboue
27G. Kutsia
11A. Bartishvili
14Ibrahim Alhassan Abdullahi
1T. Megrelishvili
16R. Kurtanidze
3P. Cancar
30N. Bochorishvili
23E. Kuliyev
7D. Kvartskhava
17S. Ende
29L. Chikhradze

Eerdere opstelling FK Crvena Zvezda

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen FC Copenhagen

FK Crvena Zvezda 3-2-4-1

1Matheus
3Y. Nakayama
45S. Gudelj
60M. Gashtarov
33Rade Krunić
20Tomás Händel
23M. Ristić
22V. Kostov
21T. Elsnik
37V. Lučić
9C. Dieng
Wisselspelers
70M. Saračević
50S. Radanovic
13Miloš Veljković
30F. Tebo Uchenna
4M. Ivanic
6M. Bajo
8K. Balov
10A. Katai
15M. Abu Fani
19Kim Ye-geon
75L. Loizou
7M. Arnautović

Odds voor FC Iberia 1999 - FK Crvena Zvezda

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
FC Iberia 1999
FK Crvena Zvezda

Recente uitslagen

FC Iberia 1999 logoFC Iberia 1999

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026FC Iberia 1999 – Mjallby AIF1 – 1
15 okt 2026St. Truiden – FC Iberia 19992 – 0
27 aug 2026FC Iberia 1999 – Jagiellonia1 – 2
20 aug 2026Jagiellonia – FC Iberia 19994 – 0
11 aug 2026FC Iberia 1999 – Larne2 – 1

FK Crvena Zvezda logoFK Crvena Zvezda

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026FK Crvena Zvezda – FC Copenhagen2 – 2
15 okt 2026FC Lugano – FK Crvena Zvezda3 – 2
27 aug 2026Plzen – FK Crvena Zvezda5 – 1
20 aug 2026FK Crvena Zvezda – Plzen3 – 0
11 aug 2026FK Crvena Zvezda – Hapoel Beer Sheva0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers FC Iberia 1999
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
16R. KurtanidzeKeeper2100000
31Giorgi MakaridzeKeeper36100010
1T. MegrelishviliKeeper2610000
25A. AmisulashviliVerdediger19100010
30N. BochorishviliVerdediger—40000
3P. CancarVerdediger—10000
39G. ChanturiaVerdediger—00000
22S. FigueredoVerdediger—20000
34T. GobeshiaVerdediger——————
2G. GogsadzeVerdediger——————
5J. JinjolavaVerdediger26102050
40G. KobuladzeVerdediger29100020
15L. MamulashviliVerdediger——————
33V. MudracVerdediger——————
4V. SelimovicVerdediger29100010
33J. TiboueVerdediger—20000
14Ibrahim Alhassan AbdullahiMiddenvelder2970020
35S. AvdoeviMiddenvelder—00000
6N. DadianiMiddenvelder21100140
8B. KardavaMiddenvelder31101010
23E. KuliyevMiddenvelder2440020
27G. KutsiaMiddenvelder26100200
18Lucas CafeMiddenvelder2360020
37G. SajaiaMiddenvelder——————
19N. SikharulashviliMiddenvelder23104110
38S. TsamalashviliMiddenvelder——————
11A. BartishviliAanvaller1770000
24V. BedoshviliAanvaller2341110
29L. ChikhradzeAanvaller2510000
9A. DzaganiaAanvaller2580020
17S. EndeAanvaller—60010
32D. GogilashviliAanvaller—00000
7D. KvartskhavaAanvaller—00000
10Z. NatchkebiaAanvaller27102130

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers FK Crvena Zvezda
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
77I. GutesaKeeper2400000
1MatheusKeeper3480000
1S. RadanovicKeeper1700000
71A. AvdićVerdediger——————
45S. GudeljVerdediger2020011
32D. LuckassenVerdediger3140020
3Yuta NakayamaVerdediger2920010
23M. RistićVerdediger3020100
5Rodrigão PradoVerdediger3110010
27M. StrikaVerdediger—20000
30F. Tebo UchennaVerdediger2630010
13Miloš VeljkovićVerdediger3140200
15M. Abu FaniMiddenvelder2850111
6M. BajoMiddenvelder2230010
70M. SaračevićMiddenvelder2681110
21T. ElsnikMiddenvelder2882200
60M. GashtarovMiddenvelder1920110
20Tomás HändelMiddenvelder2520000
4M. IvanicMiddenvelder3363000
10A. KataiMiddenvelder3552200
19Kim Ye-geonMiddenvelder—00000
22V. KostovMiddenvelder1872030
33Rade KrunićMiddenvelder3371020
7M. ArnautovićAanvaller3772010
8K. BalovAanvaller2010000
14Osman BukariAanvaller2761101
9C. DiengAanvaller2620000
75L. LoizouAanvaller2351000
37V. LučićAanvaller2430100
60D. SaricAanvaller—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je FC Iberia 1999 - FK Crvena Zvezda live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.