Keuken Kampioen Divisie 2026-2027Stadion De Vliert

Den Bosch - MVV opstellingen

| Stadion De Vliert | 23 okt 2026-20:00
Den Bosch
w v g w w
- : -
MVV
v w v v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 11:20 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Den Bosch

Laatste bevestigde opstelling: 16 oktober 2026 tegen Top OSS

Den Bosch 4-1-4-1

1P. van de Merbel
33M. Laros
3S. Maas
22Jeffrey Fortes
2S. Barglan
18H. Eikelboom
40I. Boumassaoudi
10D. De Corte
35Boris van Schuppen
8K. Monzialo
9S. Karlsson Grach
Wisselspelers
31T. Bijlsma
25S. Broker
55G. Hessels
27L. Hoffman
21F. Murre
17E. Semedo
16B. Wang
19R. Wolters
41K. de Rooij
11J. de Vries
4J. van Heertum

Eerdere opstelling MVV

Laatste bevestigde opstelling: 3 oktober 2026 tegen Top OSS

MVV 4-2-3-1

1Hugo Wentges
17S. van der Wegen
22S. Bouland
6F. Dicke
21D. Asante
16R. Klaasen
18E. Sierra
7L. Daneels
10O. Dumont
24N. El Hamdaoui
9T. Vinogradac
Wisselspelers
11T. Verheijen
12S. van der Heijden
27N. Matoug
14M. Kuipers
29O. Zimuangana
13S. Timmers

Odds voor Den Bosch - MVV

Wedstrijdresultaat · 90 minuten
Den Bosch (1)bet365 logo1,73
Gelijkspel (X)bet365 logo4,20
MVV (2)Tonybet logo4,00

Hoogste prijs per uitkomst uit onze dagelijkse feeds. Tonybet: Nederland; overige aanbieders: internationaal aanbod.

Bron: odds-feed, oudste momentopname 23 oktober 2026, 08:01 uur. De prijs op het briefje bij de bookmaker is bepalend.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Den Bosch
MVV

Beschikbaarheid spelers

Voor dit duel zijn nog geen blessure- of schorsingsmeldingen beschikbaar. Dat bevestigt niet dat alle spelers inzetbaar zijn.

Bron: wedstrijdfeed, gecontroleerd op 23 oktober 2026 07:06 uur.

Recente uitslagen

Den Bosch logoDen Bosch

DatumWedstrijdUitslag
16 okt 2026Den Bosch – FC OSS2 – 1
9 okt 2026Jong AZ – Den Bosch0 – 1
3 okt 2026Den Bosch – Dordrecht1 – 1
27 sep 2026De Graafschap – Den Bosch1 – 0
18 sep 2026Den Bosch – Helmond Sport2 – 1

MVV logoMVV

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026MVV – Heracles1 – 5
9 okt 2026NAC Breda – MVV1 – 0
3 okt 2026FC OSS – MVV4 – 1
26 sep 2026MVV – Helmond Sport2 – 0
18 sep 2026Waalwijk – MVV6 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
18 jan 2026Den Bosch1 – 2MVV
16 sep 2025MVV2 – 4Den Bosch
18 jan 2025MVV5 – 0Den Bosch
30 okt 2024MVV2 – 1Den Bosch
23 aug 2024Den Bosch1 – 1MVV

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Den Bosch
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
31T. BijlsmaKeeper2800000
21F. MurreKeeper2300000
66R. van BalsfoortKeeper2000000
1P. van de MerbelKeeper24110000
27R. AkmumVerdediger——————
2S. BarglanVerdediger24102110
25S. BrokerVerdediger—71010
53Jayden EttienneVerdediger——————
22Jeffrey FortesVerdediger37110010
3S. MaasVerdediger25100000
4J. van HeertumVerdediger2860000
41K. de RooijVerdediger—00000
46A. BoushabaMiddenvelder——————
10D. De CorteMiddenvelder20112110
18H. EikelboomVerdediger—111000
6K. FelidaMiddenvelder2650030
55G. HesselsMiddenvelder—20000
33M. LarosAanvaller20110200
18B. MillisMiddenvelder——————
16B. WangMiddenvelder21100010
39S. van DaalenMiddenvelder—00000
40I. BoumassaoudiAanvaller2191010
27L. HoffmanAanvaller—81000
9S. Karlsson GrachAanvaller25115000
8K. MonzialoAanvaller26102520
17E. SemedoAanvaller2360110
7G. SilleAanvaller—20000
19R. WoltersAanvaller—60000
11J. de VriesMiddenvelder2470000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers MVV
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
23V. GoffingsKeeper—00000
13S. TimmersKeeper—00000
1Hugo WentgesKeeper24110010
12S. van der HeijdenKeeper2200000
22S. BoulandVerdediger2090010
3W. CoomansVerdediger2400000
2M. HoflandVerdediger2160110
26A. Mansala MpudiVerdediger—00000
5L. SchenkVerdediger2420010
4D. TimberVerdediger——————
6F. DickeVerdediger22110100
10O. DumontMiddenvelder24115120
24N. El HamdaouiMiddenvelder—91000
16R. KlaasenMiddenvelder3390220
14M. KuipersAanvaller2000000
19Mika LuijendijkMiddenvelder1910000
18E. Sierra-CappelletiMiddenvelder25112110
8S. Van DesselMiddenvelder2541000
17S. van der WegenVerdediger21111110
20A. AmgarMiddenvelder1800000
21D. AsanteVerdediger26100110
7Lennerd DaneelsMiddenvelder28110120
27N. MatougAanvaller2370010
11T. VerheijenAanvaller2340000
9T. VinogradacAanvaller2581000
29O. ZimuanganaAanvaller2070100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Den Bosch - MVV live kijken?

Je volgt de Keuken Kampioen Divisie via ESPN. Controleer in de informatie over Nederlands voetbal bij ESPN hoe je de wedstrijden kunt bekijken. Een uitzending kan op tv of online staan.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.