Premier League 2026-2027

Bournemouth - Chelsea opstellingen

Premier League 2026-2027 | Regular Season - 37
| 23 mei 2027-16:00
Bournemouth
g w v v w
- : -
Chelsea
w v g v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 06:40 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Bournemouth

Laatste bevestigde opstelling: 15 oktober 2026 tegen Sturm Graz

Bournemouth 4-4-2

1D. Petrovic
6J. Soler
14António Silva
18B. Diakité
15A. Smith
16M. Tavernier
12Tyler Adams
4L. Cook
11B. Doak
30Álvaro Rodríguez
9Evanilson
Wisselspelers
27A. Toth
10Ryan Christie
7David Brooks
55M. Allan
21A. Adli
20M. Di Gregorio
5J. Hill
19Justin Kluivert
37Rayan
3A. Truffert

Eerdere opstelling Chelsea

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen Bournemouth

Chelsea 3-4-3

1E. Martínez
6L. Colwill
5Maxence Lacroix
34J. Acheampong
29Pep Chavarría
25Moisés Caicedo
14J. Henderson
7Pedro Neto
17M. Rogers
9João Pedro
10C. Palmer
Wisselspelers
41Estêvão
3W. Fofana
27Malo Gusto
21J. Hato
45R. Lavia
2Marco Palestra
39Mike Penders
18D. Welbeck
23G. Quenda

Odds voor Bournemouth - Chelsea

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Bournemouth
Chelsea

Recente uitslagen

Bournemouth logoBournemouth

DatumWedstrijdUitslag
15 okt 2026Bournemouth – Sturm Graz3 – 0
10 okt 2026Chelsea – Bournemouth5 – 1
20 sep 2026Bournemouth – Liverpool0 – 1
17 sep 2026Real Sociedad – Bournemouth1 – 2
12 sep 2026Bournemouth – Brentford2 – 2

Chelsea logoChelsea

DatumWedstrijdUitslag
10 okt 2026Chelsea – Bournemouth5 – 1
18 sep 2026Brentford – Chelsea3 – 0
12 sep 2026Chelsea – Hull City2 – 2
6 sep 2026Arsenal – Chelsea2 – 1
30 aug 2026Chelsea – Brighton4 – 3

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
30 dec 2025Chelsea2 – 2Bournemouth
6 dec 2025Bournemouth0 – 0Chelsea
14 jan 2025Chelsea2 – 2Bournemouth
14 sep 2024Bournemouth0 – 1Chelsea
19 mei 2024Chelsea2 – 1Bournemouth

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Bournemouth
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1M. AllanKeeper—00000
1K. CramptonKeeper——————
20M. Di GregorioKeeper2900000
17F. ForsterKeeper——————
1D. PetrovicKeeper2780000
3M. AaronsVerdediger——————
22J. AraujoVerdediger——————
18B. DiakitéVerdediger2520020
5J. HillVerdediger2480010
3JuanluVerdediger2310000
14António SilvaVerdediger2280020
15A. SmithVerdediger3580130
6J. SolerVerdediger2120010
3A. TruffertVerdediger2470130
12Tyler AdamsMiddenvelder2780010
21A. AdliMiddenvelder—10000
10Ryan ChristieMiddenvelder3170010
4Z. ChristieMiddenvelder——————
4L. CookMiddenvelder2970010
10Malcom DacostaMiddenvelder——————
8A. ScottMiddenvelder2361110
10C. StevensMiddenvelder——————
16M. TavernierMiddenvelder2783030
27A. TothMiddenvelder2020000
7David BrooksAanvaller2960010
9EvanilsonAanvaller2782320
11B. DoakAanvaller2070000
29Daniel JebbisonAanvaller2330000
19Justin KluivertAanvaller2762020
22Eli Junior KroupiAanvaller——————
37RayanAanvaller2082000
30Álvaro RodríguezAanvaller2251000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Chelsea
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1E. MartínezKeeper3450000
39Mike PendersKeeper2100000
28T. Sharman-LoweKeeper——————
44G. SłoninaKeeper——————
34J. AcheampongVerdediger2050000
30A. AnselminoVerdediger21—————
29Pep ChavarríaVerdediger2860100
6L. ColwillVerdediger2350010
3W. FofanaVerdediger2540010
27Malo GustoVerdediger2350000
21J. HatoVerdediger2040200
24R. JamesVerdediger2640010
5Maxence LacroixVerdediger2660110
2Marco PalestraVerdediger—10000
4V. BarcoMiddenvelder2220010
25Moisés CaicedoMiddenvelder2420000
14J. HendersonMiddenvelder3622100
45R. LaviaMiddenvelder2251010
10M. Nicoll-JazuliMiddenvelder1610000
10C. PalmerMiddenvelder2462310
17M. RogersMiddenvelder2464110
6R. WatsonMiddenvelder——————
18M. EboueAanvaller——————
22Emanuel EmeghaAanvaller23—————
41EstêvãoAanvaller1950000
11J. Bynoe-GittensAanvaller2200000
9João PedroAanvaller2555310
7Pedro NetoAanvaller2661100
23G. QuendaAanvaller1920000
18D. WelbeckAanvaller3540000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Bournemouth - Chelsea live kijken?

Viaplay toont in Nederland het grootste deel van de Premier League. Eén wedstrijd per speelronde is bij Prime Video te zien. Bekijk de uitzonderingen in het uitzendschema van Viaplay om de juiste dienst voor dit duel te vinden.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.