Süper Lig 2026/27

Besiktas - Samsunspor opstellingen

Süper Lig 2026/27 | Speelweek 14
| 6 dec 2026-14:00
Besiktas
v w w v g
- : -
Samsunspor
v v v v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 00:41 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Besiktas

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Crystal Palace

Besiktas 4-1-4-1

1Alexander Nübel
11K. Ouattara
50Umit Akdag
35Tiago Djaló
22T. Bulut
4W. Ndidi
19L. Trossard
8Kartal Kayra Yılmaz
21F. Miretti
29I. Fakili
9Hyun-gyu Oh
Wisselspelers
80Dogan Alemdar
90Semih Kılıçsoy
62M. Murillo
15J. Olaitan
17E. Poku
53Emir Han Topcu
28Dušan Vlahović
33Rıdvan Yılmaz
58Y. Özcan
6Salih Özcan
18V. Černý
12Emmanuel Agbadou

Eerdere opstelling Samsunspor

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Kasimpasa

Samsunspor 4-2-3-1

1Okan Kocuk
17L. Tomasson
34G. Guarino
22Y. E. Cift
2Josafat Mendes
4E. Watt
19O. Øhlenschlæger
11Emre Kılınç
20Yalçın Kayan
10Tanguy Coulibaly
18M. Bayo
Wisselspelers
25Bilal Bayazit
16S. Eraković
3I. Drapinski
23E. Albak
29M. Tan
42A. Sekongo
8S. Onur
77Afonso Sousa
7E. Tavşan
30Saikuba Jarju

Odds voor Besiktas - Samsunspor

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Besiktas
Samsunspor

Recente uitslagen

Besiktas logoBesiktas

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Besiktas – Crystal Palace2 – 2
19 okt 2026Trabzonspor – Besiktas2 – 0
15 okt 20261899 Hoffenheim – Besiktas2 – 3
11 okt 2026Besiktas – Kocaelispor2 – 1
20 sep 2026Amed – Besiktas3 – 2

Samsunspor logoSamsunspor

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Kasimpasa – Samsunspor4 – 1
10 okt 2026Samsunspor – Trabzonspor0 – 3
20 sep 2026Erzurum BB – Samsunspor1 – 0
12 sep 2026Samsunspor – Çorum FK1 – 5
6 sep 2026Kocaelispor – Samsunspor1 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Besiktas
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
80Dogan AlemdarKeeper2300000
1Alexander NübelKeeper30170000
96Emir YaşarKeeper——————
12Emmanuel AgbadouVerdediger29130120
50Umit AkdagVerdediger2320011
22T. BulutVerdediger2050000
35Tiago DjalóVerdediger26130010
62M. MurilloVerdediger30164020
11K. OuattaraVerdediger22130031
58Y. ÖzcanVerdediger2020010
53Emir Han TopcuVerdediger26141040
33Rıdvan YılmazVerdediger25131200
63A. YortacVerdediger——————
8Kartal Kayra YılmazMiddenvelder2560010
10Orkun KökçüMiddenvelder25145430
21F. MirettiMiddenvelder2370020
4W. NdidiMiddenvelder29121010
15J. OlaitanMiddenvelder24161700
6Salih ÖzcanMiddenvelder28170110
70A. S. BircanAanvaller—10000
18Václav ČernýAanvaller29164230
29I. FakiliAanvaller20172220
23M. HekimogluAanvaller—20000
90Semih KılıçsoyAanvaller2151000
9Hyun-gyu OhAanvaller25163230
81A. PagdaAanvaller——————
17E. PokuAanvaller2241000
7Milot RashicaAanvaller3071000
66O. SevimAanvaller——————
19L. TrossardAanvaller31111120
28Dušan VlahovićAanvaller26106020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Samsunspor
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25Bilal BayazitKeeper2700000
1Okan KocukKeeper3180000
48Efe Berat TöruzKeeper——————
13E. UstunKeeper1800000
23E. AlbakVerdediger2110000
96B. ÇetinVerdediger——————
22Y. E. CiftVerdediger2350000
3I. DrapinskiVerdediger2210000
16S. ErakovićVerdediger2540000
34G. GuarinoVerdediger2260000
2Josafat MendesVerdediger2381100
29M. TanVerdediger2110000
17L. TomassonVerdediger2681020
20Yalçın KayanMiddenvelder2780000
20O. ØhlenschlægerMiddenvelder—20000
8S. OnurMiddenvelder2460010
42A. SekongoMiddenvelder2280000
77Afonso SousaMiddenvelder2630010
4E. WattMiddenvelder2650020
5C. YukselMiddenvelder2871000
47K. AssoumouAanvaller——————
18M. BayoAanvaller2840000
10Tanguy CoulibalyAanvaller2531000
30Saikuba JarjuAanvaller1870200
14F. KayaAanvaller2641100
11Emre KılınçAanvaller3281110
7E. TavsanAanvaller2520000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Besiktas - Samsunspor live kijken?

Wedstrijden uit de Süper Lig zijn te volgen bij Ziggo Sport. Controleer het Süper Lig-aanbod van Ziggo Sport voor de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.