Opstellingen Kasimpasa - Besiktas

Süper Lig 2026/27 | Speelweek 10
| 1 nov 2026-17:00
Kasimpasa
g g w g v
- : -
Besiktas
w w w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Kasimpasa
Besiktas

Kasimpasa - Besiktas: wedstrijdinformatie

Kasimpasa speelt thuis tegen Besiktas op 1 november 2026 om 17:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij Süper Lig 2026/27. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Kasimpasa - Besiktas

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 9 oktober 2026 tegen Galatasaray

Kasimpasa 4-2-3-1

1A. Gianniotis
45A. Karapo
27Matei Cristian Ilie
14Kevin Mouanga
2Claudio Winck
26Kerem Demirbay
16Andri Fannar Baldursson
7Ali Yavuz Kol
51E. Mendes
50Güven Yalçın
9A. Benedyczak
Wisselspelers
11T. Diarra
17Jesuran Rak-Sakyi
10Haris Hajradinović
5J. Jessen
25A. Yanar
4A. Arous
8A. Mujde
66E. Boz
19M. Rafferty
99M. Bektas

Laatste bevestigde opstelling: 20 september 2026 tegen Amed

Besiktas 4-1-4-1

1Alexander Nübel
33Rıdvan Yılmaz
35Tiago Djaló
12Emmanuel Agbadou
62M. Murillo
6Salih Özcan
29I. Fakili
10O. Kökçü
15J. Olaitan
17E. Poku
28Dušan Vlahović
Wisselspelers
80Dogan Alemdar
22T. Bulut
53Emir Han Topcu
11K. Ouattara
21F. Miretti
4W. Ndidi
8Kartal Kayra Yılmaz
18V. Černý
7Milot Rashica
9Hyun-gyu Oh

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Kasimpasa
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
61E. AlbayrakKeeper——————
1A. GianniotisKeeper3370000
25A. YanarKeeper2800000
24A. AriciVerdediger—00000
4A. ArousVerdediger2260100
29Taylan Utku AydinVerdediger2000000
19Ömer BayramVerdediger——————
22Kamil Ahmet ÇörekciVerdediger——————
30A. T. DagbasiVerdediger—20000
21G. FrimpongVerdediger——————
27Matei Cristian IlieVerdediger2370020
5J. JessenVerdediger2250010
45A. KarapoVerdediger2270020
14Kevin MouangaVerdediger2630000
2Claudio WinckVerdediger3270230
16Andri Fannar BaldurssonMiddenvelder2450020
66E. BozMiddenvelder—40010
26Kerem DemirbayMiddenvelder3360020
10Haris HajradinovićMiddenvelder3230000
51E. MendesMiddenvelder2170120
8A. MujdeMiddenvelder2210000
17Jesuran Rak-SakyiMiddenvelder2431010
23S. AlkasAanvaller1910000
99M. BektasAanvaller—00000
9A. BenedyczakAanvaller2574100
35S. DenizAanvaller—00000
34Fousseni DiabatéAanvaller3031000
11T. DiarraAanvaller2330000
7Ali Yavuz KolAanvaller2560020
12M. Ben OuannesAanvaller3210010
19M. RaffertyAanvaller2260100
50Güven YalçınAanvaller2772020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Besiktas
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
80Dogan AlemdarKeeper2300000
1Alexander NübelKeeper30130000
96Emir YaşarKeeper——————
12Emmanuel AgbadouVerdediger29100120
50Umit AkdagVerdediger2300000
22T. BulutVerdediger2040000
35Tiago DjalóVerdediger26110010
62M. MurilloVerdediger30123020
11K. OuattaraVerdediger2190021
58Y. ÖzcanVerdediger2020010
53Emir Han TopcuVerdediger25111030
33Rıdvan YılmazVerdediger25101200
63A. YortacVerdediger——————
8Kartal Kayra YılmazMiddenvelder2530010
10Orkun KökçüMiddenvelder25124430
21F. MirettiMiddenvelder2330010
4W. NdidiMiddenvelder2980000
15J. OlaitanMiddenvelder24130600
6Salih ÖzcanMiddenvelder28130010
70A. S. BircanAanvaller—10000
18Václav ČernýAanvaller28134130
29I. FakiliAanvaller20132110
23M. HekimogluAanvaller—20000
90Semih KılıçsoyAanvaller2141000
9Hyun-gyu OhAanvaller25131120
81A. PagdaAanvaller——————
17E. PokuAanvaller2241000
7Milot RashicaAanvaller3071000
66O. SevimAanvaller——————
19L. TrossardAanvaller3171110
28Dušan VlahovićAanvaller2675020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Kasimpasa logoKasimpasa

DatumWedstrijdUitslag
9 oktGalatasaray – Kasımpaşa3 – 1
3 oktKasımpaşa – Fatih Karagümrük2 – 1
18 sepKasımpaşa – Konyaspor0 – 0
13 sepGençlerbirliği S.K. – Kasımpaşa1 – 2
6 sepKasımpaşa – Amed2 – 2

Besiktas logoBesiktas

DatumWedstrijdUitslag
20 sepAmed – Beşiktaş3 – 2
17 sepBeşiktaş – Marseille4 – 1
11 sepBeşiktaş – Erzurumspor FK3 – 0
5 sepFenerbahçe – Beşiktaş1 – 2
31 augBeşiktaş – Çorum FK6 – 2

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
3 jun 2023Kasimpasa2 – 5Besiktas
7 jan 2023Besiktas2 – 1Kasimpasa
4 apr 2021Kasimpasa1 – 0Besiktas
4 dec 2020Besiktas3 – 0Kasimpasa

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je Kasimpasa - Besiktas live kijken?

Wedstrijden uit de Süper Lig zijn te volgen bij Ziggo Sport. Controleer het Süper Lig-aanbod van Ziggo Sport voor de uitzending van dit duel.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.