Opstellingen Atlético Madrid - Sevilla FC

LaLiga 2026/27 | Regular Season - 32
| 18 apr 2027-17:00
Atlético Madrid
v v w w w
- : -
Sevilla FC
v g w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Atlético Madrid
Sevilla FC

Atlético Madrid - Sevilla FC: wedstrijdinformatie

Atlético Madrid speelt thuis tegen Sevilla FC op 18 april 2027 om 17:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij LaLiga 2026/27. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Atlético Madrid - Sevilla FC

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 20 september 2026 tegen Real Madrid

Atlético Madrid 4-4-2

13J. Oblak
22Alejandro Grimaldo
17D. Hancko
21Cristian Romero
18Marc Pubill
10Álex Baena
5J. Cardoso
14Llorente
20G. Simeone
15J. David
7Lee Kang-In
Wisselspelers
1Juan Musso
24R. Le Normand
30D. Martinez
27Jorge Domínguez
6Koke
23M. Hjulmand
3O. Vargas
4Rodrigo Mendoza
46J. Castillo
11Ademola Lookman
19J. Álvarez
16A. Ortiz

Laatste bevestigde opstelling: 19 september 2026 tegen FC Barcelona

Sevilla FC 4-2-3-1

1Odysseas Vlachodimos
17Gabriel Suazo
5Castrin
12A. Sangante
2Juan Iglesias
6Lucien Agoumé
8G. Kochorashvili
20Felix Correia
24Y. Fofana
30M. Sierra
9R. Ure
Wisselspelers
13Fran González
23Marcão
22José Ángel Carmona
34I. Munoz
3J. Diaz
14Manu Bueno
18Jon Guridi
27N. Guillen
21C. Ejuke
7Alfonso Gonzales
10Peque
16Isaac Romero

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Atlético Madrid
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25S. EsquivelKeeper2100000
1Juan MussoKeeper3200000
13J. OblakKeeper3380000
1Mario de LuisKeeper——————
27Jorge DomínguezVerdediger—10010
22Alejandro GrimaldoVerdediger3172100
17D. HanckoVerdediger2880210
24R. Le NormandVerdediger2951001
14LlorenteVerdediger3181110
30D. MartinezVerdediger2210000
18Marc PubillVerdediger2371030
12A. PuricVerdediger——————
21Cristian RomeroVerdediger2850010
4A. YaakobishviliVerdediger——————
8Pablo BarriosMiddenvelder2350100
5J. CardosoMiddenvelder2550110
8J. CastilloMiddenvelder—00000
23M. HjulmandMiddenvelder2780010
6KokeMiddenvelder3480000
7Lee Kang-InMiddenvelder2582110
4Rodrigo MendozaMiddenvelder2130000
18Taufik SeiduMiddenvelder——————
3O. VargasMiddenvelder2100000
19J. ÁlvarezAanvaller2640100
10Álex BaenaAanvaller2584110
10M. CuboAanvaller—00000
15J. DavidAanvaller2643100
9Sergio EstebanAanvaller——————
11Ademola LookmanAanvaller2881010
16A. OrtizAanvaller2450000
20G. SimeoneAanvaller2382200
9Alexander SørlothAanvaller30—————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Sevilla FC
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
13Fran GonzálezKeeper2100000
33Rafael RomeroKeeper2300000
1Odysseas VlachodimosKeeper3270000
15Fabio CardosoVerdediger——————
22José Ángel CarmonaVerdediger2430000
5CastrinVerdediger2360000
3J. DiazVerdediger2140000
23MarcãoVerdediger3000000
34I. MunozVerdediger—00000
4Kike SalasVerdediger2450011
12A. SanganteVerdediger2440001
17Gabriel SuazoVerdediger2970020
6Lucien AgouméMiddenvelder2470020
39E. AltozanoMiddenvelder1900000
14Manu BuenoMiddenvelder2220000
24Y. FofanaMiddenvelder2741000
27N. GuillenMiddenvelder—10010
18Jon GuridiMiddenvelder3171030
2Juan IglesiasMiddenvelder2871010
8G. KochorashviliMiddenvelder2750110
11Ruben VargasMiddenvelder2810000
26M. CastilloAanvaller—00000
20Felix CorreiaAanvaller2530100
21C. EjukeAanvaller2861010
7Alfonso GonzalesAanvaller2720000
10PequeAanvaller2431010
16Isaac RomeroAanvaller2661140
30M. SierraAanvaller—72020
37I. SowAanvaller26—————
19Lucas StassinAanvaller2131000
9R. UreAanvaller2270110

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Atlético Madrid logoAtlético Madrid

DatumWedstrijdUitslag
20 sepAtletico Madrid – Real Madrid2 – 1
16 sepAtletico Madrid – Osasuna4 – 0
13 sepReal Sociedad – Atletico Madrid0 – 3
9 sepLiverpool – Atletico Madrid2 – 1
5 sepAthletic Club – Atletico Madrid3 – 0

Sevilla FC logoSevilla FC

DatumWedstrijdUitslag
2 oktSevilla – Aston Villa1 – 3
19 sepSevilla – Barcelona1 – 3
16 sepDeportivo La Coruña – Sevilla0 – 1
11 sepSevilla – Valencia1 – 0
6 sepEspanyol – Sevilla1 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
29 aug 2026Sevilla FC1 – 3Atlético Madrid
4 mrt 2023Atlético Madrid6 – 1Sevilla FC
1 okt 2022Sevilla FC0 – 2Atlético Madrid
18 dec 2021Sevilla FC2 – 1Atlético Madrid
4 apr 2021Sevilla FC1 – 0Atlético Madrid

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Waar kun je Atlético Madrid - Sevilla FC live kijken?

LaLiga is in Nederland te volgen bij Ziggo Sport. Bekijk het LaLiga-aanbod van Ziggo Sport en controleer welk kanaal deze wedstrijd uitzendt.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.