Champions League 2026-2027 – League phase

Paris Saint-Germain - AS Roma opstellingen

| 25 nov 2026-21:00
Paris Saint-Germain
w w w w w
- : -
AS Roma
g v w w g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 11:51 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Paris Saint-Germain

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen FC Barcelona

Paris Saint-Germain 4-3-3

39M. Safonov
21Lucas Hernández
51W. Pacho
5Marquinhos
2Achraf Hakimi
8Fabián Ruiz
17Vitinha
87João Neves
7K. Kvaratskhelia
10O. Dembélé
14D. Doué
Wisselspelers
11M. Akliouche
30L. Chevalier
12L. Digne
4L. Beraldo
27D. Fernandez
22M. Godts
24S. Mayulu
47Q. Ndjantou
9Ferran Torres
6Illia Zabarnyi
33W. Zaïre-Emery

Eerdere opstelling AS Roma

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Napoli

AS Roma 3-5-2

95Pierluigi Gollini
22Hermoso
5Evan N'Dicka
23Gianluca Mancini
43Wesley
61Niccolò Pisilli
4Bryan Cristante
15Marten de Roon
2D. Rensch
14D. Malen
18M. Soulé
Wisselspelers
32Devis Vasquez
20Nahuel Molina
77E. Lulli
3K. Koulierakis
87D. Ghilardi
70G. De Marzi
9S. Castro
26L. Balerdi
86Rodrigo Mora

Odds voor Paris Saint-Germain - AS Roma

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Paris Saint-Germain
AS Roma

Recente uitslagen

Paris Saint-Germain logoParis Saint-Germain

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Paris Saint-Germain – FC Barcelona4 – 2
17 okt 2026Strasbourg – Paris Saint-Germain1 – 3
14 okt 2026Manchester City – Paris Saint-Germain2 – 4
10 okt 2026Paris Saint-Germain – Le Mans3 – 1
20 sep 2026Marseille – Paris Saint-Germain1 – 2

AS Roma logoAS Roma

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Napoli – AS Roma3 – 3
20 okt 2026AS Roma – Slovan Bratislava4 – 0
17 okt 2026AS Roma – Genoa2 – 0
14 okt 2026AS Roma – Real Madrid3 – 4
11 okt 2026Como – AS Roma0 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Paris Saint-Germain
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
30L. ChevalierKeeper2400000
16A. LongoniKeeper—00000
39M. SafonovKeeper27100000
4L. BeraldoVerdediger2271000
2D. BolyVerdediger——————
12L. DigneVerdediger3340000
2Achraf HakimiVerdediger2790110
21Lucas HernándezVerdediger3071010
5MarquinhosVerdediger3273010
25Nuno MendesVerdediger2450010
51W. PachoVerdediger2580000
6Illia ZabarnyiVerdediger2441000
27D. FernandezMiddenvelder1860010
24S. MayuluMiddenvelder2030000
87João NevesMiddenvelder2280100
8Fabián RuizMiddenvelder3092310
17VitinhaMiddenvelder26103110
33W. Zaïre-EmeryMiddenvelder2090210
11M. AklioucheAanvaller24102100
10O. DembéléAanvaller2984500
14D. DouéAanvaller2193300
22Mika GodtsAanvaller2170100
7K. KvaratskheliaAanvaller2591100
47Q. NdjantouAanvaller1900000
9Ferran TorresAanvaller26107100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers AS Roma
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
70G. De MarziKeeper1900000
95Pierluigi GolliniKeeper3150000
99Mile SvilarKeeper2760000
26L. BalerdiVerdediger2792010
87D. GhilardiVerdediger2360110
22HermosoVerdediger31112020
3K. KoulierakisVerdediger2250010
77E. LulliVerdediger—61000
23Gianluca ManciniVerdediger30100210
20Nahuel MolinaVerdediger2891100
5Evan N'DickaVerdediger2780010
2Devyne RenschVerdediger2370020
3M. SeckVerdediger——————
43WesleyVerdediger23100210
8M. BahMiddenvelder——————
4Bryan CristanteMiddenvelder3171020
19G. GiammatteiMiddenvelder——————
17K. KonéMiddenvelder2582020
86Rodrigo MoraMiddenvelder1991100
7Lorenzo PellegriniMiddenvelder3040010
61Niccolò PisilliMiddenvelder22103020
15Marten de RoonMiddenvelder3581020
68A. ArenaAanvaller1700000
17M. CamaraAanvaller——————
9S. CastroAanvaller2271100
21Paulo DybalaAanvaller3280400
14Donyell MalenAanvaller27109311
18M. SouléAanvaller23113320
Devis VasquezKeeper—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Paris Saint-Germain - AS Roma live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.