Süper Lig 2026/27

Amed - Fenerbahçe opstellingen

Süper Lig 2026/27 | Speelweek 34
| 23 mei 2027-14:00
Amed
w g w w g
- : -
Fenerbahçe
g g w w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 16 oktober 2026 om 08:07 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Amed

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen Genclerbirligi

Amed 4-2-3-1

40A. Lafont
17U. Meraş
4D. Bates
5L. Dellova
7E. Krasniqi
8Furkan Soyalp
22R. Raveloson
74Mohamed Khalil
91D. Sabi'A
10S. Ballet
99Gift Emmanuel Orban
Wisselspelers
81A. Bülbül
21M. Yeşil
3M. Acer
6C. Ustundag
45Mbaye Diagne
27Mustafa Burak Bozan
47K. Demirtaş
97B. Kizildemir
93R. Lutin

Eerdere opstelling Fenerbahçe

Laatste bevestigde opstelling: 14 oktober 2026 tegen Aston Villa

Fenerbahçe 4-2-3-1

31Ederson Moraes
3A. Brown
15N. Aké
37Milan Škriniar
27Nélson Semedo
6Mattéo Guendouzi
5İsmail Yüksek
70O. Aydın
17İrfan Can Kahveci
11M. Greenwood
19Vedat Muriqi
Wisselspelers
13Tarik Çetin
14Yigit Efe Demir
28Bartuğ Elmaz
34Mert Günok
91N. Kanté
9Romelu Lukaku
22Levent Mercan
77O. Mimović
45N. Dorgeles
21K. Peprah Oppong
7Muhammed Kerem Aktürkoğlu

Odds voor Amed - Fenerbahçe

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Amed
Fenerbahçe

Recente uitslagen

Amed logoAmed

DatumWedstrijdUitslag
10 okt 2026Genclerbirligi – Amed2 – 2
20 sep 2026Amed – Besiktas3 – 2
13 sep 2026Amed – Istanbul Basaksehir5 – 0
6 sep 2026Kasimpasa – Amed2 – 2
31 aug 2026Amed – Trabzonspor2 – 1

Fenerbahçe logoFenerbahçe

DatumWedstrijdUitslag
14 okt 2026Aston Villa – Fenerbahçe6 – 0
10 okt 2026Rizespor – Fenerbahçe0 – 3
20 sep 2026Fenerbahçe – Eyüpspor8 – 0
14 sep 2026Gazişehir Gaziantep – Fenerbahçe0 – 0
10 sep 2026Fenerbahçe – AS Roma1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Amed
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
27Mustafa Burak BozanKeeper2600000
93Y. GirisenKeeper——————
40A. LafontKeeper2770030
21V. SapanKeeper——————
3M. AcerVerdediger3020000
4D. BatesVerdediger3070010
81A. BülbülVerdediger2130000
33A. CisseVerdediger2040011
5L. DellovaVerdediger2770130
47K. DemirtaşVerdediger3200000
17U. MeraşVerdediger3070020
21M. YeşilVerdediger2860110
18Gökhan GülMiddenvelder2841000
36B. GunMiddenvelder——————
93R. LutinMiddenvelder2340000
22R. RavelosonMiddenvelder2970220
91D. Sabi'AMiddenvelder3374020
8Furkan SoyalpMiddenvelder3161010
6C. UstundagMiddenvelder2550000
10S. BalletAanvaller2571120
17Dilhan DemirAanvaller——————
45Mbaye DiagneAanvaller3461000
74M. KhalilAanvaller—30100
97B. KizildemirAanvaller—00000
7E. KrasniqiAanvaller2870230
99Gift Emmanuel OrbanAanvaller2477210
11Y. SorAanvaller2631000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Fenerbahçe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
39E. BitergeKeeper——————
13Tarik ÇetinKeeper2910000
31Ederson MoraesKeeper33100010
34Mert GünokKeeper3740000
1K. SapazKeeper—00000
15N. AkéVerdediger31150000
3A. BrownVerdediger24122120
14Yigit Efe DemirVerdediger2200000
22Levent MercanVerdediger2560100
77O. MimovićVerdediger2200000
18Mert MüldürVerdediger2760010
24Jayden OosterwoldeVerdediger2530010
21K. Peprah OppongVerdediger2220000
27Nélson SemedoVerdediger32140020
37Milan ŠkriniarVerdediger31151030
67Kamil Efe ÜregenVerdediger——————
10Marco AsensioMiddenvelder3082100
17Alaettin EkiciMiddenvelder——————
28Bartuğ ElmazMiddenvelder2360000
6Mattéo GuendouziMiddenvelder27141040
91N. KantéMiddenvelder35120010
5İsmail YüksekMiddenvelder27120010
7Muhammed Kerem AktürkoğluAanvaller27120430
70O. AydınAanvaller25142320
A. DioufAanvaller——————
11M. GreenwoodAanvaller25156420
17İrfan Can KahveciAanvaller31112310
9Romelu LukakuAanvaller33100120
19Vedat MuriqiAanvaller32127110
45N. DorgelesAanvaller2360010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Amed - Fenerbahçe live kijken?

Wedstrijden uit de Süper Lig zijn te volgen bij Ziggo Sport. Controleer het Süper Lig-aanbod van Ziggo Sport voor de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.