Opstellingen Ajax - Atalanta

| 22 okt 2026-21:00
Ajax
v w w g g
- : -
Atalanta
w v v v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden
Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Ajax
Atalanta

Ajax - Atalanta: wedstrijdinformatie

Ajax speelt thuis tegen Atalanta op 22 oktober 2026 om 21:00 uur Nederlandse tijd. De wedstrijd hoort bij UEFA Conference League 2026-2027. Hierboven vind je de aftrap, de teams en de opstellingen zodra die bekend zijn.

Opstellingen Ajax - Atalanta

De officiële opstellingen zijn nog niet bekend. Bekijk hieronder de selecties van beide clubs. Zodra de basiselftallen beschikbaar zijn, verschijnen de namen en formaties hierboven.

Laatste bevestigde basiselftallen

Dit zijn de laatst beschikbare opstellingen uit gespeelde wedstrijden van dit seizoen. Ze geven achtergrond bij de voorbereiding op dit duel en zijn geen voorspelling van de nieuwe basiself.

Laatste bevestigde opstelling: 10 oktober 2026 tegen NEC

Ajax 4-3-3

1Marc-André ter Stegen
5O. Wijndal
15Y. Baas
6T. Kehrer
2Lucas Rosa
8Julian Brandt
4Sofyan Amrabat
24J. Mokio
10O. Gloukh
99Tolu Arokodare
11Viktor Tsygankov
Wisselspelers
28Y. Bissouma
7S. Adingra
18D. Klaassen
38Marcos Leonardo
68Abdellah Ouazane
26M. Paes
36D. Janse
20O. Edvardsen
30A. Bouwman
51C. Setford
43R. Bounida
21J. Torrents

Laatste bevestigde opstelling: 12 oktober 2026 tegen Venezia

Atalanta 4-2-3-1

29Marco Carnesecchi
77Davide Zappacosta
42Giorgio Scalvini
31T. Kristensen
16R. Bellanova
13Éderson
19Franck Kessié
11J. Rowe
17C. De Ketelaere
99Eljif Elmas
90N. Krstovic
Wisselspelers
59Nicola Zalewski
57Marco Sportiello
51M. Sonzogni
9Gianluca Scamacca
10Lazar Samardžić
18Giacomo Raspadori
8Mario Pašalić
40R. Obric
23S. Kolašinac
41J. Idele
70G. Gaetano
47Lorenzo Bernasconi

Selecties

Bekijk de beschikbare spelers per club. De selectie is niet hetzelfde als de basiself; de officiële opstelling staat hierboven zodra die bekend is.

Spelers Ajax
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
12A. HaniKeeper19—————
1J. HeerkensKeeper2000000
26Maarten PaesKeeper2850000
51Charlie SetfordKeeper2200000
1Marc-André ter StegenKeeper3490000
30V. van der VeldeKeeper——————
15Youri BaasVerdediger23112020
17Daley BlindVerdediger3640000
30A. BouwmanVerdediger19110020
12Caio HenriqueVerdediger29120210
3A. GaaeiVerdediger2371020
36D. JanseVerdediger2040000
18Jinairo JohnsonVerdediger19—————
64K. KasanwirjoVerdediger——————
6T. KehrerVerdediger3051100
4M. MuzunguVerdediger18—————
2Lucas RosaVerdediger2680220
21J. TorrentsVerdediger1910000
5Owen WijndalVerdediger2681000
2R. van de PavertVerdediger20—————
17M. van der LansVerdediger19—————
8M. AbdallaMiddenvelder—11000
4Sofyan AmrabatMiddenvelder3050000
Y. BissoumaMiddenvelder—00000
43R. BounidaMiddenvelder2000000
8Julian BrandtMiddenvelder30126000
10O. GloukhMiddenvelder22135410
18Davy KlaassenMiddenvelder33137020
24J. MokioMiddenvelder18141240
68Abdellah OuazaneMiddenvelder—131330
6M. VerkuijlMiddenvelder——————
24S. AdingraAanvaller—10000
99Tolu ArokodareAanvaller25107200
23Steven BerghuisAanvaller34112510
9K. DolbergAanvaller2993300
20O. EdvardsenAanvaller2781100
38Marcos LeonardoAanvaller23102010
11P. NashAanvaller——————
11Viktor TsygankovAanvaller2851100

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Atalanta
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
29Marco CarnesecchiKeeper2680000
1P. PardelKeeper——————
22T. PompeiKeeper—00000
31Francesco RossiKeeper——————
57Marco SportielloKeeper3400000
4I. HienVerdediger——————
23S. KolašinacVerdediger3360000
3O. KossounouVerdediger2560000
31T. KristensenVerdediger2430010
43J. MirraVerdediger2000000
40R. ObricVerdediger2000000
42Giorgio ScalviniVerdediger2280000
77Davide ZappacostaVerdediger3440000
16R. BellanovaMiddenvelder2670010
47Lorenzo BernasconiMiddenvelder2260000
17C. De KetelaereMiddenvelder2570100
13ÉdersonMiddenvelder2781000
99Eljif ElmasMiddenvelder2750101
70G. GaetanoMiddenvelder2670101
2J. IdeleMiddenvelder—00000
19Franck KessiéMiddenvelder2941010
47S. LevakMiddenvelder——————
7A. ManzoniMiddenvelder2100000
8Mario PašalićMiddenvelder3160000
10Lazar SamardžićMiddenvelder2481000
21F. SteffanoniMiddenvelder——————
59Nicola ZalewskiMiddenvelder2460100
90N. KrstovicAanvaller2683110
18Giacomo RaspadoriAanvaller2661010
11J. RoweAanvaller2330000
9Gianluca ScamaccaAanvaller2772000
7K. SulemanaAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Recente uitslagen

Atalanta logoAtalanta

DatumWedstrijdUitslag
20 sepJuventus – Atalanta2 – 0
12 sepAtalanta – Cagliari1 – 2
5 sepAS Roma – Atalanta2 – 1
31 augAtalanta – Bologna1 – 0
27 augHapoel Tel Aviv – Atalanta0 – 1

De laatste afgeronde duels geven een beeld van de vorm van beide teams. Bron: wedstrijdfeed; wedstrijden uit alle competities tellen mee.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
9 dec 2020Ajax0 – 1Atalanta
27 okt 2020Atalanta2 – 2Ajax

De laatste vijf beschikbare onderlinge duels. Bron: wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.