Hertha Berlin

Door

Archiefartikel (12 juli 2022). Aanbiedingen, vergunningen en wedstrijdgegevens kunnen inmiddels zijn veranderd. Controleer de actuele informatie bij de bron voordat je een beslissing neemt.

Land
Opgericht
1892
Stadion
Programma

Selectie Hertha Berlin

De beschikbare spelers in het gekozen seizoen. Bekijk de wedstrijdpagina voor de officiële basiself.

Spelers Hertha Berlin
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1O. ChristensenKeeper27330020
12T. ErnstKeeper2310000
16J. KennyVerdediger29290130
17Maximilian MittelstädtVerdediger29160040
20Marc-Oliver KempfVerdediger31311050
6Vladimír DaridaMiddenvelder3630000
29Lucas TousartMiddenvelder29334210
30Ibrahim MazaMiddenvelder2021000
34I. ŠunjićMiddenvelder—180040
7Davie SelkeAanvaller31131110
14Dodi LukebakioAanvaller293211270
39D. ScherhantAanvaller23101000
40C. EjukeAanvaller28190300
2Peter Pekarík—50000
3Agustín Rogel—190160
5F. Uremović—220071
6Tolga Ciğerci—110120
7Florian Niederlechner—161020
8Suat Serdar—314260
10Jean-Paul Boëtius—210030
11M. Maolida—30000
18W. Kanga—232130
19S. Jovetić—173200
21Marvin Plattenhardt—310230
22Rune Jarstein—00000
23Marco Richter—296570
24Jessic Ngankam—174140
27K. Boateng—160030
31Márton Dárdai—171010
33R. Kwasigroch—00000
35Veit Stange—10000
36Deyovaisio Zeefuik—00000
41Pascal Klemens—10000
42J. Eitschberger—10000
44T. Rölke—10000
44L. Gechter—00000
49J. da Silva Kiala—00000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Laatste uitslagen Hertha Berlin

Bundesliga
27 mei 2023
- 15:30
VfL Wolfsburg
1 2
Hertha Berlin
Bundesliga
20 mei 2023
- 15:30
Hertha Berlin
1 1
VfL BOCHUM
Bundesliga
12 mei 2023
- 20:30
FC Koln
5 2
Hertha Berlin
Bundesliga
6 mei 2023
- 15:30
Hertha Berlin
2 1
VfB Stuttgart
Bundesliga
30 apr 2023
- 15:30
Bayern München
2 0
Hertha Berlin