Jupiler Pro League 2026-2027

KV Mechelen - St. Truiden opstellingen

Jupiler Pro League 2026-2027 | Regular Season - 8
| 11 okt 2026-19:15
KV Mechelen
v g v v g
4 : 3
0.74
xG
1.45
Eindstand
St. Truiden
w v w v v
K. Takai
24'
S. Michez
34'
S. Taniguchi
39'
Benito Raman
62'
S. Bazdar
44'
I. Sebaoui
49'
F. Soelle Soelle
71'
Eigen doelpunt
24'
Doelpunt
S. Michez
34'
Eigen doelpunt
39'
44'
Doelpunt
S. Bazdar (Assistent: R. Merlen)
49'
Doelpunt
Doelpunt
62'
71'
5'
Gele kaart
42'
Gele kaart
Gele kaart
M. Decherf
53'
84'
Gele kaart
88'
Gele kaart
Gele kaart
F. Hammar
90'
+5
In
C. Van Meirvenne
63'
KV Mechelen logo
Uit
M. Decherf
81'
KV Mechelen logo
Uit
B. Boersma
In
M. Lohunanu-Mbasi
81'
KV Mechelen logo
1e helft
45' 15' 30'
 
2de helft
90' 60' 75'
6'
KV Mechelen
V G V V G
Jupiler Pro League
19 sep 2026
- 20:45
Lommel United
0.48
xG
1.31
0 0
KV Mechelen
Jupiler Pro League
11 sep 2026
- 20:45
KV Mechelen
1.23
xG
0.91
0 1
Anderlecht
Jupiler Pro League
5 sep 2026
- 18:15
KV Mechelen
0.58
xG
2.41
0 4
KVC Westerlo
Jupiler Pro League
29 aug 2026
- 16:00
RAAL La Louvière
2.17
xG
2.11
2 2
KV Mechelen
Jupiler Pro League
22 aug 2026
- 18:15
Charleroi
1.44
xG
0.23
2 0
KV Mechelen
St. Truiden
W V W V V
Jupiler Pro League
20 sep 2026
- 16:00
St. Truiden
2.00
xG
1.87
0 2
KVC Westerlo
Jupiler Pro League
12 sep 2026
- 16:00
Waasland-beveren
1.69
xG
0.72
2 0
St. Truiden
Jupiler Pro League
5 sep 2026
- 20:45
St. Truiden
2.40
xG
0.44
4 0
RAAL La Louvière
Jupiler Pro League
2 sep 2026
- 20:30
St. Truiden
0.85
xG
2.49
0 3
Union St. Gilloise
Jupiler Pro League
30 aug 2026
- 16:00
Antwerp
0.77
xG
3.38
1 4
St. Truiden
Opstelling
KV Mechelen
13
N. Miras
6.9
7.2
44
Verdediger
81'
7.5
23
S. Michez
34'
7.2
6
F. Hammar
90'
7
30
M. Decherf
53'81'
6.6
81'
6.7
62'63'
7.7
9
Aanvaller
6.3
28
B. Boersma
81'
7
Wissels
81'
6.9
4
G. Diouf
10
M. Kireev
81'
6.6
81'
6.7
21
H. Ozdemir
17
C. Van Meirvenne
63'
6.9
19
M. Lohunanu-Mbasi
81'
6.5
Trainer
Frederic Vanderbiest
St. Truiden
16
Keeper
5
60
Aanvaller
6.3
4
Verdediger
5'24'
5.2
5
Verdediger
39'88'
6.7
3
Middenvelder
6
14
Middenvelder
67'
6.9
8
Middenvelder
7.2
38
Middenvelder
42'46'
6.7
71
Middenvelder
46'
6.3
10
Aanvaller
49'
7.3
9
Aanvaller
44'67'
7.3
Wissels
21
Keeper
26
Verdediger
23
Verdediger
18
Middenvelder
46'84'
6.5
22
Aanvaller
11
Aanvaller
46'
6.3
19
Aanvaller
67'71'
7.3
99
Aanvaller
67'
6.6
77
Aanvaller

Beide basiselftallen staan in de wedstrijdfeed. Paginaweergave opgebouwd op 21 oktober 2026 om 04:18 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Basiself KV Mechelen

KV Mechelen 3-4-2-1

13N. Miras
3José Martínez
44M. Eerdhuijzen
20Kobe Corbanie
7Therence Koudou
30M. Decherf
6F. Hammar
23S. Michez
9M. van Brederode
14Benito Raman
28B. Boersma
Wisselspelers
1O. De Wolf
2L. Marijnissen
4G. Diouf
10M. Kireev
26D. Praet
29B. Antonio
21H. Ozdemir
17C. Van Meirvenne
19M. Lohunanu-Mbasi

Basiself St. Truiden

Basiself volgens de wedstrijdfeed; veldposities ontbreken in de bron.

  1. L. Kokubo
  2. Robert-Jan Vanwesemael
  3. K. Takai
  4. S. Taniguchi
  5. T. Hata
  6. R. Merlen
  7. A. Sissako
  8. K. Matsuzawa
  9. R. Araki
  10. I. Sebaoui
  11. S. Bazdar

Deze wedstrijd is begonnen of afgelopen. Pre-match odds worden niet meer getoond.

Wedstrijdcijfers

Ruststand: 3 - 1

StatistiekKV MechelenSt. Truiden
Schoten817
Schoten op doel37
Balbezit36%64%
Hoekschoppen28

Alleen beschikbare cijfers uit de opgeslagen wedstrijdfeed. Ontbrekende statistieken zijn weggelaten.

Recente uitslagen

KV Mechelen logoKV Mechelen

DatumWedstrijdUitslag
19 sep 2026Lommel United – KV Mechelen0 – 0
11 sep 2026KV Mechelen – Anderlecht0 – 1
5 sep 2026KV Mechelen – KVC Westerlo0 – 4
29 aug 2026RAAL La Louvière – KV Mechelen2 – 2
22 aug 2026Charleroi – KV Mechelen2 – 0

St. Truiden logoSt. Truiden

DatumWedstrijdUitslag
20 sep 2026St. Truiden – KVC Westerlo0 – 2
12 sep 2026Waasland-beveren – St. Truiden2 – 0
5 sep 2026St. Truiden – RAAL La Louvière4 – 0
2 sep 2026St. Truiden – Union St. Gilloise0 – 3
30 aug 2026Antwerp – St. Truiden1 – 4

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
11 mrt 2023KV Mechelen1 – 0St. Truiden
27 aug 2022St. Truiden3 – 1KV Mechelen
3 apr 2021St. Truiden2 – 1KV Mechelen
26 sep 2020KV Mechelen2 – 0St. Truiden

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers St. Truiden
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
40Ahmad Abu RasenKeeper——————
16L. KokuboKeeper25110010
21M. LendfersKeeper2000000
35Y. NgoyKeeper—00000
33A. DirikenVerdediger2200000
27Jeremy Kandje MbambiVerdediger1800000
26V. MusliuVerdediger31100010
23J. PupeVerdediger2990010
4K. TakaiVerdediger2210010
5S. TaniguchiVerdediger3581020
39R. VerheydenVerdediger—00000
71R. ArakiMiddenvelder2481000
31I. BenachourMiddenvelder1900000
3T. HataMiddenvelder2490000
18N. IshiwatariMiddenvelder21101150
38K. MatsuzawaMiddenvelder25101210
32J. MbalandaMiddenvelder——————
14R. MerlenMiddenvelder24113510
8A. SissakoMiddenvelder28110220
9S. BazdarAanvaller2295120
77O. DioufAanvaller2380010
22W. JanssensAanvaller3150000
11N. MbukuAanvaller2450000
7Arbnor MujaAanvaller2740000
10I. SebaouiAanvaller25115320
99S. ShinkawaAanvaller1960000
19F. Soelle SoelleAanvaller2051100
M. VandegaerAanvaller——————
60Robert-Jan VanwesemaelAanvaller24112120

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.