UEFA Conference League 2026-2027

KuPS - CSKA Sofia opstellingen

| 10 dec 2026-18:45
KuPS
v g w v v
- : -
CSKA Sofia
v v v v g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 22:25 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling KuPS

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Borac Banja Luka

KuPS 4-2-3-1

1J. Kreidl
13N. Kujasalo
23Arttu Lötjönen
28B. Magassa
29A. Puukko
34J. Eskesen
22S. Touray
9G. Engvall
16T. Jyry
15A. Aiki
20P. Parzyszek
Wisselspelers
30Jorginho
24B. Armah
11J. J. Moreno Ciorciari
8P. Pennanen
12H. Riihimaki
4Kasim Adams
6S. Savolainen
25C. Antwi
33T. Hamalainen
21J. Luyeye-Lutumba
3S. Heiskanen
10V. R. Gasc

Eerdere opstelling CSKA Sofia

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen FC Nordsjaelland

CSKA Sofia 4-3-3

21F. Lapoukhov
17A. Martino
32F. Rodriguez
4Dinis Almeida
2David Pastor
8Stefano Sensi
6Bruno Jordão
7M. Ebong
30P. Panayotov
9L. Godoy
28I. Pittas
Wisselspelers
67C. Itu
14T. Ivanov
94I. Solet
25D. Evtimov
31D. Nikolov
19A. Yordanov
91A. Tunchev
34V. Kaymakanov
99J. Eto'o

Odds voor KuPS - CSKA Sofia

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
KuPS
CSKA Sofia

Recente uitslagen

KuPS logoKuPS

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Borac Banja Luka – KuPS2 – 0
15 okt 2026KuPS – Trabzonspor2 – 4
27 aug 2026KuPS – Shamrock Rovers1 – 0
20 aug 2026Shamrock Rovers – KuPS1 – 1
13 aug 2026CS Universitatea Craiova – KuPS2 – 1

CSKA Sofia logoCSKA Sofia

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Nesebar – CSKA Sofia0 – 2
15 okt 2026CSKA Sofia – Monaco1 – 2
11 okt 2026CSKA 1948 – CSKA Sofia2 – 3
20 sep 2026Lokomotiv Plovdiv – CSKA Sofia1 – 1
16 sep 2026Lokomotiv Sofia – CSKA Sofia0 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers KuPS
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1J. KreidlKeeper3090000
12H. RiihimakiKeeper2310000
12K. SilenKeeper1700000
4Kasim AdamsVerdediger3190020
25C. AntwiVerdediger2680310
22E. ErgunerVerdediger——————
33T. HamalainenVerdediger2520010
3S. HeiskanenVerdediger2540010
30JorginhoVerdediger2810000
23Arttu LötjönenVerdediger2230010
28B. MagassaVerdediger2991020
29A. PuukkoVerdediger2090010
6S. SavolainenVerdediger3070010
3R. TikkanenVerdediger19—————
34J. EskesenMiddenvelder2720010
10V. R. GascMiddenvelder2681010
17A. HeinonenMiddenvelder2710000
16T. JyryMiddenvelder27100220
13N. KujasaloMiddenvelder2260000
14S. PasanenMiddenvelder2010000
8P. PennanenMiddenvelder3691010
20S. SoumahoroMiddenvelder——————
28A. ToivonenMiddenvelder—00000
22S. TourayMiddenvelder26100020
15A. AikiAanvaller2120000
24B. ArmahAanvaller22102000
9G. EngvallAanvaller3071010
19C. KabuyeAanvaller2320000
21J. Luyeye-LutumbaAanvaller2380000
11J. J. Moreno CiorciariAanvaller31101020
20P. ParzyszekAanvaller33102020
17E. TanninenAanvaller19—————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers CSKA Sofia
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
25D. EvtimovKeeper—10100
21F. LapoukhovKeeper—90000
1D. NikolovKeeper—00000
4Dinis AlmeidaVerdediger—20010
37Barry CotterVerdediger——————
5Jean-Philippe GbaminVerdediger—70000
14T. IvanovVerdediger—100040
17A. MartinoVerdediger—80030
2David PastorVerdediger26100200
32F. RodriguezVerdediger—90020
15A. TunchevVerdediger—00000
19A. YordanovVerdediger—30000
80G. B. ChorbadzhiyskiMiddenvelder—00000
7M. EbongMiddenvelder—81020
99J. Eto'oMiddenvelder—80120
6Bruno JordãoMiddenvelder2891050
11V. KaymakanovMiddenvelder—00000
3T. OuorouMiddenvelder—10000
30P. PanayotovMiddenvelder—50000
8Stefano SensiMiddenvelder—91350
94I. SoletMiddenvelder—60010
11M. BrahimiAanvaller—70001
9L. GodoyAanvaller—103220
67C. ItuAanvaller—40020
38Léo PereiraAanvaller—40000
28I. PittasAanvaller—103110
10J. ZwartsAanvaller—92020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je KuPS - CSKA Sofia live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.