UEFA Conference League 2026-2027

Kauno Žalgiris - Riga opstellingen

| 26 nov 2026-18:45
Kauno Žalgiris
v v w v v
- : -
Riga
g g w g g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 04:37 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Kauno Žalgiris

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Brann

Kauno Žalgiris 4-1-4-1

55T. Švedkauskas
37N. Iyobosa Edokpolor
77R. Lekiatas
3Anton Tolordava
45Joris Moutachy
20A. Kalik
15Leo Ribeiro
10G. Sirgedas
17I. Fiolic
70F. Ourega
19Renan
Wisselspelers
23A. Hernandez
9L. Krekovic
14V. Slivka
24M. Burba
27G. Debeljuh
22D. Mikelionis
62L. Kastrati
74Adomas Užkurnys
8Y. Karashima
47Vejas Pocius
7Amine Benchaib

Eerdere opstelling Riga

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Pafos

Riga 4-3-1-2

12K. Pirić
13R. Jurkovskis
5K. Wassom
21B. Musah
23M. Tonisevs
7R. Aouani
40A. Ankrah
22M. Diop
8Iago Siqueira
18S. Oulad M'Hand
10Reginaldo Ramires
Wisselspelers
11Caio Ferreira
19Mohamed Badamosi
34A. Cernomordijs
44M. Kazainis
91Frenks Orols
6C. Saco
15Samuel Pedro
25A. Taiwo

Odds voor Kauno Žalgiris - Riga

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Kauno Žalgiris
Riga

Recente uitslagen

Kauno Žalgiris logoKauno Žalgiris

DatumWedstrijdUitslag
19 okt 2026Suduva Marijampole – Kauno Žalgiris0 – 1
15 okt 2026Brighton – Kauno Žalgiris4 – 0
11 okt 2026Minija – Kauno Žalgiris0 – 3
20 sep 2026Šiauliai – Kauno Žalgiris0 – 2
16 sep 2026FK Zalgiris Vilnius – Kauno Žalgiris3 – 2

Riga logoRiga

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Riga – Super Nova2 – 1
15 okt 2026Riga – Kairat Almaty1 – 1
10 okt 2026Tukums – Riga0 – 2
3 okt 2026Aris – Riga1 – 2
19 sep 2026FS Jelgava – Riga0 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Kauno Žalgiris
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1J. AliukonisKeeper2000000
22D. MikelionisKeeper3120100
55T. ŠvedkauskasKeeper3280000
2T. BurdzilauskasVerdediger—00000
23A. HernandezVerdediger3140010
37N. Iyobosa EdokpolorVerdediger3080010
62L. KastratiVerdediger—00000
33M. KonatarVerdediger2660000
77R. LekiatasVerdediger27100100
45Joris MoutachyVerdediger28100120
4L. RacicVerdediger2720000
3Anton TolordavaVerdediger3090040
32F. BaldassarraMiddenvelder2890010
7Amine BenchaibMiddenvelder2892210
17I. FiolicMiddenvelder—60020
20A. KalikMiddenvelder—60020
8Y. KarashimaMiddenvelder2940000
10G. SirgedasMiddenvelder3120000
14V. SlivkaMiddenvelder31102020
24M. BurbaAanvaller2360000
11F. CernychAanvaller3500000
27G. DebeljuhAanvaller—61000
9L. KrekovicAanvaller—81000
15Leo RibeiroAanvaller3280010
70F. OuregaAanvaller33100020
19RenanAanvaller29102010
27M. TuncAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Riga
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
44M. KazainisKeeper1900000
91Frenks OrolsKeeper2670001
31T. PapadoudisKeeper—00000
12K. PirićKeeper—20000
12K. ZommersKeeper——————
1K. ZviedrisKeeper2920000
3AbnerVerdediger2200000
27E. BirkaVerdediger——————
28J. BlazevicsVerdediger——————
34A. CernomordijsVerdediger3050000
13R. JurkovskisVerdediger29100110
60E. MaviramVerdediger——————
21B. MusahVerdediger27100020
33PauloVerdediger2480010
17A. SalazarVerdediger2380211
23M. TonisevsVerdediger2650210
13R. ZemitisVerdediger——————
40A. AnkrahMiddenvelder25101040
4O. GaloMiddenvelder2651120
8Iago SiqueiraMiddenvelder26104010
28Abdu MandekeMiddenvelder——————
28E. Maurs-BoksMiddenvelder——————
18S. Oulad M'HandMiddenvelder2392130
9N. PrudchenkoMiddenvelder——————
14D. PutrānsMiddenvelder——————
6C. SacoMiddenvelder2420000
29A. SyllaMiddenvelder——————
14R. VarslavānsMiddenvelder——————
5K. WassomMiddenvelder2290000
7R. AouaniAanvaller22101130
19Mohamed BadamosiAanvaller2790110
4M. BlaubergsAanvaller——————
99Caio FerreiraAanvaller2573010
22M. DiopAanvaller2380000
7V. LusisAanvaller——————
10Reginaldo RamiresAanvaller25102110
15Samuel PedroAanvaller—20000
25A. TaiwoAanvaller2841000
21N. VoitiskisAanvaller——————

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Kauno Žalgiris - Riga live kijken?

Ziggo Sport zendt in Nederland het UEFA-clubvoetbal uit. Bekijk de informatie over Europees voetbal bij Ziggo Sport voor het actuele aanbod en de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.