Ligue 1 2026/27Allianz Riviera

Nice - Monaco opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 33
| Allianz Riviera | 22 mei 2027-17:00
Nice
g v w w v
- : -
Monaco
g w g w v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 22 oktober 2026 om 22:06 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Nice

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Lyon

Nice 3-4-2-1

23Y. Diouf
35X. Mandza Tsiendi
55Youssouf Ndayishimiye
5M. Mohamed Ahmed
27N. Nkounkou
6Hicham Boudaoui
28Axel Witsel
92J. Clauss
9M. Amoura
7G. Hein
11Sepe Elye Wahi
Wisselspelers
84H. Koutoune
21I. Jansson
10S. Diop
39D. Coulibaly
77Teddy Boulhendi
41D. Morana
29N. Ngoumou
36A. Seidu
8M. Sanson

Eerdere opstelling Monaco

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Lorient

Monaco 4-2-3-1

1Lukáš Hrádecký
20Flávio Nazinho
22Mohammed Salisu
72S. Sané
2Vanderson
6Denis Zakaria
8L. Camara
10A. Golovin
31Ansu Fati
18T. Minamino
11Matthis Abline
Wisselspelers
4J. Teze
9F. Balogun
14M. Biereth
19Pape Cabral
28M. Coulibaly
7M. Detourbet
37Edan Diop
16P. Köhn
13C. Mawissa Elebi

Odds voor Nice - Monaco

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Nice
Monaco

Recente uitslagen

Nice logoNice

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Lyon – Nice2 – 1
11 okt 2026Nice – Strasbourg2 – 1
20 sep 2026Nice – Lille2 – 1
12 sep 2026Auxerre – Nice1 – 0
5 sep 2026Nice – Le Mans1 – 1

Monaco logoMonaco

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Lorient – Monaco1 – 0
15 okt 2026CSKA Sofia – Monaco1 – 2
10 okt 2026Monaco – Toulouse2 – 2
18 sep 2026Monaco – Lens2 – 1
12 sep 2026Strasbourg – Monaco1 – 1

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
26 feb 2023Monaco0 – 3Nice
4 sep 2022Nice0 – 1Monaco
20 apr 2022Monaco1 – 0Nice
19 sep 2021Nice2 – 2Monaco
3 feb 2021Monaco2 – 1Nice

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Nice
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
77Teddy BoulhendiKeeper2500000
23Y. DioufKeeper2670000
Martin PonsotKeeper——————
5Mohamed AbdelmonemVerdediger2770020
2A. AbdiVerdediger3230000
64M. LumpunguVerdediger——————
92J. ClaussVerdediger3471100
84H. KoutouneVerdediger2020000
33A. MendyVerdediger2230000
27N. NkounkouVerdediger2550010
E. SahraouiVerdediger——————
36A. SeiduVerdediger2620000
99S. SamedMiddenvelder——————
6L. AbergelMiddenvelder——————
6Hicham BoudaouiMiddenvelder2730000
38A. CamaraMiddenvelder—10000
22I. CamaraMiddenvelder2100000
39D. CoulibalyMiddenvelder1760010
N. LaarejMiddenvelder——————
35X. Mandza TsiendiMiddenvelder—70010
55Youssouf NdayishimiyeMiddenvelder2770020
29N. NgoumouMiddenvelder2650000
87E. PereiraMiddenvelder1930000
8M. SansonMiddenvelder—10000
28Axel WitselMiddenvelder3760000
9M. AmouraAanvaller2651020
38Enguerrand BouardAanvaller——————
44Z. DialloAanvaller2110010
10S. DiopAanvaller2670210
7G. HeinAanvaller3070100
21I. JanssonAanvaller2440000
41D. MoranaAanvaller—10000
11Sepe Elye WahiAanvaller2362020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Monaco
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
1Lukáš HrádeckýKeeper36100010
16P. KöhnKeeper2800000
40J. StawieckiKeeper——————
15E. DierVerdediger3281100
13C. Mawissa ElebiVerdediger2140010
20Flávio NazinhoVerdediger23101230
22Mohammed SalisuVerdediger2730010
72Sadibou SanéVerdediger22100000
4Jordan TezeVerdediger2740110
2VandersonVerdediger2590010
41A. AssabMiddenvelder—00000
47S. BenzahraMiddenvelder—40000
19Pape CabralMiddenvelder—10000
8L. CamaraMiddenvelder22101120
28M. CoulibalyMiddenvelder2241100
37Edan DiopMiddenvelder2241110
10A. GolovinMiddenvelder3091330
17S. Idumbo-MuzamboMiddenvelder2181200
44S. NibombéMiddenvelder1900000
46A. SoubeirMiddenvelder—70010
49I. TouréMiddenvelder—20000
8M. OyatambweMiddenvelder——————
6Denis ZakariaMiddenvelder29100020
11Matthis AblineAanvaller2371100
9F. BalogunAanvaller2530000
14M. BierethAanvaller2352000
29Paris Josua BrunnerAanvaller2087100
7M. DetourbetAanvaller1970110
31Ansu FatiAanvaller—31000
42O. KonateAanvaller—20000
18T. MinaminoAanvaller3120000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Nice - Monaco live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.