Ligue 1 2026/27Roazhon Park

Rennes - Le Havre opstellingen

Ligue 1 2026/27 | Speelweek 31
| Roazhon Park | 8 mei 2027-17:00
Rennes
v w w v g
- : -
Le Havre
v g v v v
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 23 oktober 2026 om 12:38 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Rennes

Laatste bevestigde opstelling: 22 oktober 2026 tegen Juventus

Rennes 5-3-2

30B. Samba
18M. Nagida
24A. Rouault
4C. Cresswell
48A. Ait Boudlal
14Bryan Reynolds
45M. Camara
21V. Rongier
28A. Thomasson
11Musa Al-Taamari
22B. Dia
Wisselspelers
65H. Do Marcolino
95P. Frankowski
16N. Lemaitre
12E. Mayenda
26Quentin Merlin
70A. Nordin
5G. Oliveira
90I. Soumare
17S. Szymański
60K. Belazzoug
10L. Blas
6D. Cissé

Eerdere opstelling Le Havre

Laatste bevestigde opstelling: 19 september 2026 tegen Toulouse

Le Havre 3-4-2-1

93G. Gallon
5A. Touba
15A. Seko
23V. Sasso
12E. Jelert
7M. Richardson
26S. Ebonog
20D. Ouziad
25Mbwana Samatta
38R. Fofana
9J. Maja
Wisselspelers
16A. Bodart
97M. Ndiaye
44I. Bouneb
14R. Ndiaye
6J. Mwanga
78D. Mosengo
30S. Nakamura
17K. Mizuta
27E. Koffi Vinette

Odds voor Rennes - Le Havre

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Rennes
Le Havre

Recente uitslagen

Rennes logoRennes

DatumWedstrijdUitslag
22 okt 2026Juventus – Rennes2 – 2
18 okt 2026Paris FC – Rennes4 – 3
15 okt 2026Rennes – OFI2 – 1
11 okt 2026Rennes – Auxerre4 – 1
19 sep 2026Lyon – Rennes4 – 0

Le Havre logoLe Havre

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Le Havre – Auxerre1 – 3
10 okt 2026Lille – Le Havre1 – 0
19 sep 2026Toulouse – Le Havre3 – 2
12 sep 2026Le Havre – Angers0 – 0
5 sep 2026Le Havre – Stade Brestois 291 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Rennes
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
80Ayoube AkabouKeeper——————
60K. BelazzougKeeper—00000
16N. LemaitreKeeper2910000
30B. SambaKeeper3290000
48A. Ait BoudlalVerdediger2061030
4C. CresswellVerdediger24100110
95P. FrankowskiVerdediger3181120
26Quentin MerlinVerdediger2440010
18M. NagidaVerdediger21101000
5G. OliveiraVerdediger2000000
14Bryan ReynoldsVerdediger2580300
24A. RouaultVerdediger2560020
67Isiaka SoukounaVerdediger——————
45M. CamaraMiddenvelder2890010
6D. CisséMiddenvelder—30020
21V. RongierMiddenvelder31101010
17S. SzymańskiMiddenvelder2781100
28A. ThomassonMiddenvelder3292230
10L. BlasAanvaller2890100
22B. DiaAanvaller2983000
65H. Do MarcolinoAanvaller2010000
35Elias Legendre QuiñonezAanvaller—00000
9E. LepaulAanvaller2697020
12E. MayendaAanvaller2170000
70A. NordinAanvaller2840000
90I. SoumareAanvaller2680110
11Musa Al-TaamariAanvaller29101010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Le Havre
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
50Paul ArgneyKeeper——————
16A. BodartKeeper2800000
93G. GallonKeeper3350000
77L. MpasiKeeper3230010
40Alex TeixeiraKeeper1900000
Karamokho CamaraVerdediger——————
33Rory DavidsonVerdediger——————
12E. JelertVerdediger2340000
97M. NdiayeVerdediger2100000
32T. PembeleVerdediger2430000
23V. SassoVerdediger3530010
15A. SekoVerdediger2660011
5Ahmed ToubaVerdediger2860010
29Stephan ZagadouVerdediger——————
21M. BodmerMiddenvelder——————
44I. BounebMiddenvelder2020000
39A. DiabateMiddenvelder——————
26S. EbonogMiddenvelder2270000
Ebroni GnoanMiddenvelder——————
78D. MosengoMiddenvelder2010000
6J. MwangaMiddenvelder2360001
14R. NdiayeMiddenvelder2460020
7A. RichardsonMiddenvelder2470010
37Thomas RousseauMiddenvelder——————
24G. ZohouriMiddenvelder1910000
33Yanis Beau DjellelAanvaller——————
33H. DongopandjiAanvaller—10000
38R. FofanaAanvaller2052000
9J. MajaAanvaller2771000
10F. MambimbiAanvaller——————
17K. MizutaAanvaller2650000
30S. NakamuraAanvaller2470110
20D. OuziadAanvaller—60010
25Mbwana SamattaAanvaller3372000
19J. TincresAanvaller——————
27E. Koffi VinetteAanvaller2060000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Rennes - Le Havre live kijken?

Frans Ligue 1-voetbal is in Nederland te volgen bij Viaplay. Bekijk het sportaanbod van Viaplay en controleer het actuele uitzendschema voor dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.