Süper Lig 2026/27

Amed - Fenerbahçe opstellingen

Süper Lig 2026/27 | Speelweek 34
| 23 mei 2027-14:00
Amed
w w g w w
- : -
Fenerbahçe
w w v w g
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 25 oktober 2026 om 17:06 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Amed

Laatste bevestigde opstelling: 24 oktober 2026 tegen Samsunspor

Amed 4-2-3-1

40A. Lafont
17U. Meraş
4D. Bates
5L. Dellova
7E. Krasniqi
8Furkan Soyalp
22R. Raveloson
74Mohamed Khalil
91D. Sabi'A
10S. Ballet
99Gift Emmanuel Orban
Wisselspelers
81A. Bülbül
45Mbaye Diagne
18Gökhan Gül
27Mustafa Burak Bozan
21M. Yeşil
47K. Demirtaş
3M. Acer
33A. Cisse
93R. Lutin
6C. Ustundag

Eerdere opstelling Fenerbahçe

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen Slavia Praha

Fenerbahçe 4-2-3-1

31Ederson Moraes
3A. Brown
15N. Aké
37Milan Škriniar
27Nélson Semedo
6Mattéo Guendouzi
91N. Kanté
7Muhammed Kerem Aktürkoğlu
11M. Greenwood
70O. Aydın
19Vedat Muriqi
Wisselspelers
28Bartuğ Elmaz
34Mert Günok
17İrfan Can Kahveci
9Romelu Lukaku
22Levent Mercan
77O. Mimović
45N. Dorgeles
21K. Peprah Oppong
5İsmail Yüksek
13Tarik Çetin
14Yigit Efe Demir

Odds voor Amed - Fenerbahçe

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Amed
Fenerbahçe

Recente uitslagen

Amed logoAmed

DatumWedstrijdUitslag
24 okt 2026Samsunspor – Amed1 – 2
17 okt 2026Amed – Konyaspor1 – 0
10 okt 2026Genclerbirligi – Amed2 – 2
20 sep 2026Amed – Besiktas3 – 2
13 sep 2026Amed – Istanbul Basaksehir5 – 0

Fenerbahçe logoFenerbahçe

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Fenerbahçe – Slavia Praha2 – 2
17 okt 2026Fenerbahçe – Alanyaspor3 – 0
14 okt 2026Aston Villa – Fenerbahçe6 – 0
10 okt 2026Rizespor – Fenerbahçe0 – 3
20 sep 2026Fenerbahçe – Eyüpspor8 – 0

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Amed
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
27Mustafa Burak BozanKeeper2600000
93Y. GirisenKeeper——————
40A. LafontKeeper2790030
21V. SapanKeeper——————
3M. AcerVerdediger3030000
4D. BatesVerdediger3090010
81A. BülbülVerdediger2150000
33A. CisseVerdediger2050011
5L. DellovaVerdediger2780140
47K. DemirtaşVerdediger3200000
17U. MeraşVerdediger3090020
21M. YeşilVerdediger2880110
18Gökhan GülMiddenvelder2861000
36B. GunMiddenvelder——————
93R. LutinMiddenvelder2350000
22R. RavelosonMiddenvelder2990220
91D. Sabi'AMiddenvelder3395130
8Furkan SoyalpMiddenvelder3181030
6C. UstundagMiddenvelder2560000
10S. BalletAanvaller2591120
17Dilhan DemirAanvaller——————
45Mbaye DiagneAanvaller3482011
74M. KhalilAanvaller—30100
97B. KizildemirAanvaller—00000
7E. KrasniqiAanvaller2890230
99Gift Emmanuel OrbanAanvaller2498310
11Y. SorAanvaller2631000

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Fenerbahçe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
39E. BitergeKeeper——————
13Tarik ÇetinKeeper2910000
31Ederson MoraesKeeper33120010
34Mert GünokKeeper3740000
1K. SapazKeeper—00000
15N. AkéVerdediger31170000
3A. BrownVerdediger24142120
14Yigit Efe DemirVerdediger2200000
22Levent MercanVerdediger2570200
77O. MimovićVerdediger2200000
18Mert MüldürVerdediger2760010
24Jayden OosterwoldeVerdediger2530010
21K. Peprah OppongVerdediger2230000
27Nélson SemedoVerdediger32160120
37Milan ŠkriniarVerdediger31171140
67Kamil Efe ÜregenVerdediger——————
10Marco AsensioMiddenvelder3082100
17Alaettin EkiciMiddenvelder——————
28Bartuğ ElmazMiddenvelder2360000
6Mattéo GuendouziMiddenvelder27161040
91N. KantéMiddenvelder35140020
5İsmail YüksekMiddenvelder27130020
7Muhammed Kerem AktürkoğluAanvaller28141530
70O. AydınAanvaller25163330
A. DioufAanvaller——————
11M. GreenwoodAanvaller25177420
17İrfan Can KahveciAanvaller31132310
9Romelu LukakuAanvaller33121120
19Vedat MuriqiAanvaller32148110
45N. DorgelesAanvaller2380010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Amed - Fenerbahçe live kijken?

Wedstrijden uit de Süper Lig zijn te volgen bij Ziggo Sport. Controleer het Süper Lig-aanbod van Ziggo Sport voor de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.