Süper Lig 2026/27

Fenerbahçe - Kasimpasa opstellingen

Süper Lig 2026/27 | Speelweek 33
| 16 mei 2027-14:00
Fenerbahçe
w w v w g
- : -
Kasimpasa
g w g v w
Dagen
Uren
Minuten
Seconden

De basiselftallen voor dit duel zijn in onze wedstrijdfeed nog niet beschikbaar. Eerdere opstellingen uit gespeelde duels staan hieronder als ze beschikbaar zijn; dat zijn geen voorspellingen voor dit duel. Paginaweergave opgebouwd op 24 oktober 2026 om 06:13 uur; tijdstip laatste wedstrijdimport onbekend.

Eerdere opstelling Fenerbahçe

Laatste bevestigde opstelling: 20 oktober 2026 tegen Slavia Praha

Fenerbahçe 4-2-3-1

31Ederson Moraes
3A. Brown
15N. Aké
37Milan Škriniar
27Nélson Semedo
6Mattéo Guendouzi
91N. Kanté
7Muhammed Kerem Aktürkoğlu
11M. Greenwood
70O. Aydın
19Vedat Muriqi
Wisselspelers
28Bartuğ Elmaz
34Mert Günok
17İrfan Can Kahveci
9Romelu Lukaku
22Levent Mercan
77O. Mimović
45N. Dorgeles
21K. Peprah Oppong
5İsmail Yüksek
13Tarik Çetin
14Yigit Efe Demir

Eerdere opstelling Kasimpasa

Laatste bevestigde opstelling: 18 oktober 2026 tegen Samsunspor

Kasimpasa 4-2-3-1

1A. Gianniotis
45A. Karapo
27Matei Cristian Ilie
4A. Arous
2Claudio Winck
26Kerem Demirbay
16Andri Fannar Baldursson
7Ali Yavuz Kol
51E. Mendes
17Jesuran Rak-Sakyi
9A. Benedyczak
Wisselspelers
25A. Yanar
14Kevin Mouanga
30A. T. Dagbasi
18Ömer Bayram
66E. Boz
11T. Diarra
19M. Rafferty
8A. Mujde
10Haris Hajradinović
50Güven Yalçın

Odds voor Fenerbahçe - Kasimpasa

Voor deze wedstrijd zijn nog geen recente odds beschikbaar. Controleer de actuele quoteringen en voorwaarden rechtstreeks bij de bookmaker.

Verslag
Opstellingen
Statistieken
Gebeurtenissen
Fenerbahçe
Kasimpasa

Recente uitslagen

Fenerbahçe logoFenerbahçe

DatumWedstrijdUitslag
20 okt 2026Fenerbahçe – Slavia Praha2 – 2
17 okt 2026Fenerbahçe – Alanyaspor3 – 0
14 okt 2026Aston Villa – Fenerbahçe6 – 0
10 okt 2026Rizespor – Fenerbahçe0 – 3
20 sep 2026Fenerbahçe – Eyüpspor8 – 0

Kasimpasa logoKasimpasa

DatumWedstrijdUitslag
18 okt 2026Kasımpaşa – Samsunspor4 – 1
9 okt 2026Galatasaray – Kasımpaşa3 – 1
3 okt 2026Kasımpaşa – Fatih Karagümrük2 – 1
18 sep 2026Kasımpaşa – Konyaspor0 – 0
13 sep 2026Gençlerbirliği S.K. – Kasımpaşa1 – 2

Laatste beschikbare afgeronde duels uit de opgeslagen wedstrijdgegevens. De dekking van de import kan per ploeg verschillen.

Onderlinge resultaten

DatumThuisUitslagUit
29 jan 2023Fenerbahçe5 – 1Kasimpasa
15 aug 2022Kasimpasa0 – 6Fenerbahçe
25 apr 2021Fenerbahçe3 – 2Kasimpasa
4 jan 2021Kasimpasa0 – 3Fenerbahçe

Dit overzicht bevat de eerder gespeelde onderlinge duels die op deze site beschikbaar zijn.

Beschikbare selecties bekijken

Een selectie is niet de basiself voor dit duel.

Spelers Fenerbahçe
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
39E. BitergeKeeper——————
13Tarik ÇetinKeeper2910000
31Ederson MoraesKeeper33120010
34Mert GünokKeeper3740000
1K. SapazKeeper—00000
15N. AkéVerdediger31170000
3A. BrownVerdediger24142120
14Yigit Efe DemirVerdediger2200000
22Levent MercanVerdediger2570200
77O. MimovićVerdediger2200000
18Mert MüldürVerdediger2760010
24Jayden OosterwoldeVerdediger2530010
21K. Peprah OppongVerdediger2230000
27Nélson SemedoVerdediger32160120
37Milan ŠkriniarVerdediger31171140
67Kamil Efe ÜregenVerdediger——————
10Marco AsensioMiddenvelder3082100
17Alaettin EkiciMiddenvelder——————
28Bartuğ ElmazMiddenvelder2360000
6Mattéo GuendouziMiddenvelder27161040
91N. KantéMiddenvelder35140020
5İsmail YüksekMiddenvelder27130020
7Muhammed Kerem AktürkoğluAanvaller28141530
70O. AydınAanvaller25163330
A. DioufAanvaller——————
11M. GreenwoodAanvaller25177420
17İrfan Can KahveciAanvaller31132310
9Romelu LukakuAanvaller33121120
19Vedat MuriqiAanvaller32148110
45N. DorgelesAanvaller2380010

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Spelers Kasimpasa
Nr.SpelerPositieLeeftijdDuelsGoalsAssistsGeelRood
61E. AlbayrakKeeper——————
1A. GianniotisKeeper3380000
25A. YanarKeeper2800000
24A. AriciVerdediger—00000
4A. ArousVerdediger2272100
29Taylan Utku AydinVerdediger2000000
19Ömer BayramVerdediger—00000
22Kamil Ahmet ÇörekciVerdediger——————
30A. T. DagbasiVerdediger—20000
21G. FrimpongVerdediger——————
27Matei Cristian IlieVerdediger2380020
5J. JessenVerdediger2250010
45A. KarapoVerdediger2280020
14Kevin MouangaVerdediger2640000
2Claudio WinckVerdediger3281230
16Andri Fannar BaldurssonMiddenvelder2460020
66E. BozMiddenvelder—40010
26Kerem DemirbayMiddenvelder3370120
10Haris HajradinovićMiddenvelder3240000
51E. MendesMiddenvelder2180130
8A. MujdeMiddenvelder2210000
17Jesuran Rak-SakyiMiddenvelder2441110
23S. AlkasAanvaller1910000
99M. BektasAanvaller—00000
9A. BenedyczakAanvaller2585200
35S. DenizAanvaller—00000
34Fousseni DiabatéAanvaller3131000
11T. DiarraAanvaller2340000
7Ali Yavuz KolAanvaller2570120
12M. Ben OuannesAanvaller3210010
19M. RaffertyAanvaller2270100
50Güven YalçınAanvaller2782020

Cijfers betreffen de beschikbare afgeronde wedstrijden van dit seizoen. Een streep betekent dat gegevens ontbreken.

Waar kun je Fenerbahçe - Kasimpasa live kijken?

Wedstrijden uit de Süper Lig zijn te volgen bij Ziggo Sport. Controleer het Süper Lig-aanbod van Ziggo Sport voor de uitzending van dit duel.

Meer wedstrijden

Bekijk het actuele wedstrijdprogramma. De wedstrijden daar komen uit de beschikbare wedstrijdfeed.

Controleer een aanbieder in de Kansspelwijzer. 18+ | Speel bewust. Sportwedden kan geld kosten.